Sarıyer Ofis Taşımacılığı

Sarıyer ofis taşımacılığı hizmeti denince akla gelen ilk firma Level Taşımacılık firmasıdır. Çünkü 1956 yılından beri, 64 yıldır, istikrarlı bir şekilde sektördeki yerini korumuş profesyonel bir firmadır. Değişen teknolojiye, değişen müşteri taleplerine göre gelişmiş ve büyümüş tecrübeli bir ofis nakliyat şirketidir. Bu 64 yıllık süre boyunca çok güzel işler yapmış ve bu işleri referans olarak portfolyosuna ekleyerek ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek ilerlemiştir.

Sarıyer Ofis Taşımacılığı ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Sarıyer Ofis Taşımacılığı Denince Neden Biz?

Ofis taşıma işlemi hızlı, güvenli ve profesyonelce yapılması gereken bir işlemdir. Aktif bir iş yeri uzun süre faaliyet durdurmayı kaldıramaz. Çünkü maliyetler asla durmaz. Çalışılamayan sürelerde de çalışanlarınıza maaş ödemeye devam eder ve müşterilerinize karşı sorumluluklarınızı sürdürürsünüz. 

Sarıyer Ofis Taşımacılığı
Sarıyer Ofis Taşımacılığı

Günümüzde ofis olarak tasarlanmış bölgeler ve ikametler dışında apartman dairelerinin de sık sık çalışma alanı olarak kullanıldığına şahit oluyoruz. Bunu da göz ardı etmemek gerekir. Çünkü Ofis olarak tasarlanmamış olan bu yerleşim yerlerinde ofis tipi malzemelerin taşınması daha zor olduğu gibi ailelerle iç içe bulunuruz. Böyle bir durumda sokağı gasp eden bir nakliye aracı, dar merdiven ve koridorlarda dikkatsiz taşınan büyük eşyalar, uzun süre meşgul edilen  asansör ve merdivenler ciddi sorun oluşturur. Özelikle kasa taşıma işlemleri bu gibi durumlarda ön plana çıkıyor. Boyutları ve ağırlığı sebebi ile çelik kasalar taşınırken taşındığı ortama, taşıyan kişiye ve bu esnada çevrede bulunan kişilere zarar verme potansiyeli taşıyor. Sizi bu durumlardan kurtarabilecek tek seçenek alanında uzman kurumsal ofis taşıma firmaları ile çalışmaktır. 

SARIYER’İN EN ESKİ OFİS TAŞIMA ŞİRKETİYİZ

Sarıyer Ofis Taşımacılığı
Sarıyer Ofis Taşımacılığı

Bu alanda hizmet veren çok sayıda firma olmakla beraber hepsinin işini profesyonelce yaptığını söylemek doğru olmaz. Ofisten ofise nakliye işlemi gerçekleştirirken seçeceğiniz firma geçmişte hizmet verdiği diğer kişilerden olumlu dönüşler almış olmalı ve iyi bir hizmeti somut kanıtlar ile garanti ediyor olmalı. Çünkü biliyorsunuz ki ofis nakliyesi esnasında yaşanan sorun maddi olarak telafi edilse bile, söz konusu profesyonel yaşam olunca bu telafinin kayba karşılık gelebilmesi pek olası değil. Kaybolan bir dosya, önemli verilerinizin bulunduğu bir bellek zarar görür veya kaybolursa sizin için ciddi sorunlara sebep olabilir. 

Tüm bu etkenler bir araya geldiğinde İstanbul ofis taşıma firmaları arasında ön plana çıktığımız gibi Sarıyer ofis taşımacılığında da en iyi tercih olduğumuzu garanti ediyor ve seçim sizlere bırakıyoruz. 

Aynı Zamanda İstanbul’un Tüm Semtlerinde Ofis Taşıma Hizmeti

Anadolu Yakası İlçeleri Avrupa Yakası İlçeleri
Kadıköy Beyoğlu
Üsküdar Beşiktaş
Maltepe Sarıyer
Ataşehir Şişli
Kartal Bakırköy
Pendik Eyüp
Tuzla Avcılar
Çekmeköy Bağcılar
Sancaktepe Güngören
Sultanbeyli Zeytinburnu

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • Sarıyer eşya taşımacılığı firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

Sizlerden Gelen Sorular

Sarıyer Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Sarıyer Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Sarıyer Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz.