Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı gerçekleştirilmesi en meşakkatli lojistik alanlarındandır. Tamamen uzman firmalar tarafından gerçekleştirilebilen bu taşımacılık çeşidi titizlikle yürütülmelidir. Nakliye işlemini gerçekleştirecek olan firmalar güçlü, gelişmiş ve yüksek sermayeli firmalardır. Aynı zamanda tanışacak olan eşyaların maliyeti yüksek olduğundan, firmaların yatırımları da yüksek hacimli olmalıdır.

Proje Taşımacılığı Nedir?

Proje taşımacılığı en basit anlamı ile bir projenin parçası olan araç ve gereçleri bir yerden başka bir yere taşımak demektir. Bu tip eşyalar çoğunlukla fabrika, rafineri, madencilik, enerji, inşaat gibi alanlarda yatırım için gerekli olan makine ve cihazlardır..  Taşınacak parçalar genellikle boyut ve ağırlıkları sebebi ile insan gücü kullanımına imkan vermeyen parçalardır. Bu sebeple hem taşınması hem de nakliye edilmesi için özel ekipman gerektirir. 

Proje Taşımacılığında Organizasyonun Önemi

Proje TaşımacılığıBir projeye başlarken veya devam ederken her şey bir plan dahilinde ilerler. Başlangıcı, bitişi ve aradaki süreçte ne şekilde ilerleyeceği müşterilere taahhüt edilebilmektedir. Bu plana uyabilmek için hiç şüphesiz ki gerçekleştirilen nakliye hizmet en önemli unsurdur. Nakliyeyi gerçekleştiren firma çalışmayı titizlikle gerçekleştirmelidir. Hiç bir aksamaya sebebiyet vermemeli belirttiği zamanda gerekli işlemleri gerçekleştirmelidir. Zamanında gerçekleşmeyen proje taşımacılığı hizmeti çok ciddi maddi zararlara ve güven kaybına sebep olabilmektedir. Tabi ki taşıma esnasında zarar gören bir parçanın sebep olacağı sorunları tahmin etmek mümkün bile değil. Kaybolan veya zarar gören en ufak cihaz tüm projenin aksamasına sebep olabilmektedir. 

Proje taşımacılığında Level Taşımacılık

Uzun yıllardır aynı sektörde hizmet veren Level Taşımacılık firması olarak proje taşımacılığı alanında iddialıyız. Bu alanda geniş filomuz bulunmaktadır. Aynı zamanda gelişen ve kendini yenileyen kadromuzla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 1956 yılından bu yana sürekli artan memnun müşteri portföyümüze de güvenerek yatırımlar yapıyor ve sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz. Değişen zaman ve teknolojiler karşısında dinamik bir tutum sergileyen ekibimiz her türlü engeli kararlılıkla aşarak her özel projeye özel çözümler sunmaktadır. Sizde projelerinizi Level Taşımacılık firmasına emanet ederek sorunsuz hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz. Aldığınız  kaliteli hizmetten ve profesyonel ekibimizin yardımından memnun kalacaksınız.