Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Proje Taşımacılığı

05.04.2019
2 görüntülenme
Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı gerçekleştirilmesi en meşakkatli lojistik alanlarındandır. Tamamen uzman firmalar tarafından gerçekleştirilebilen bu taşımacılık çeşidi titizlikle yürütülmelidir. Nakliye işlemini gerçekleştirecek olan firmalar güçlü, gelişmiş ve yüksek sermayeli firmalardır. Taşınacak ekipmanın maliyeti yüksek olduğu için işlemi gerçekleştiren nakliye firmalarının da bu iş için yatırımı bir o kadar yüksek olmalıdır. 

Proje Taşımacılığı Nedir?

Proje taşımacılığı en basit anlamı ile bir projenin parçası olan araç ve gereçleri bir yerden başka bir yere taşımak demektir. Bu tip eşyalar çoğunlukla fabrika, rafineri, madencilik, enerji, inşaat gibi alanlarda yatırım için gerekli olan makine ve cihazlardır..  Taşınacak parçalar genellikle boyut ve ağırlıkları sebebi ile insan gücü kullanımına imkan vermeyen parçalardır. Bu sebeple hem taşınması hem de nakliye edilmesi için özel ekipman gerektirir. 

Proje Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığında Organizasyonun Önemi

Bir projeye başlarken veya devam ederken her şey bir plan dahilinde ilerler. Başlangıcı, bitişi ve aradaki süreçte ne şekilde ilerleyeceği müşterilere taahhüt edilir. Bu plana uyabilmek için hiç şüphesiz ki gerçekleştirilen nakliye hizmet en önemli unsurdur. Nakliyeyi gerçekleştiren firma çalışmayı titizlikle gerçekleştirmelidir. Hiç bir aksamaya sebebiyet vermemeli belirttiği zamanda gerekli işlemleri gerçekleştirmelidir. Zamanında gerçekleşmeyen proje taşımacılığı hizmeti çok ciddi maddi zararlara ve güven kaybına sebep olabilir. Tabi ki taşıma esnasında zarar gören bir parçanın sebep olacağı sorunları tahmin etmek mümkün bile değil. Kaybolan veya zarar gören en ufak cihaz tüm projenin aksamasına sebep olabilir. 

Proje taşımacılığında Çolakoğulları Nakliyat

Uzun yıllardır aynı sektörde hizmet veren Çolakoğulları Nakliyat firması olarak proje taşımacılığı alanında iddialıyız. Geniş filomuz, güncel teknoloji ile donatılmış taşıma sistemlerimiz, deneyimli ve sürekli gelişen ekibimiz ile bu alanda da sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 1956 yılından bu yana sürekli artan memnun müşteri portföyümüze de güvenerek yatırımlar yapıyor ve sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz. Değişen zaman ve teknolojiler karşısında dinamik bir tutum sergileyen ekibimiz her türlü engeli kararlılıkla aşarak her özel projeye özel çözümler sunmaktadır. Sizde projelerinizi Çolakoğulları Nakliyat firmasına emanet ederek sorunsuz hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz. 

] }