Ofisimizi Hangi Nakliyat Şirketi İle Taşıtabiliriz

İnternet ortamında klasik sorulardan biri; ofisimizi hangi nakliyat şirketi ile taşıtabiliriz. Ofisiniz bizler için ve işlerimiz için oldukça önem verdiğimiz yerlerden bir tanesidir. Aynı şekilde ofis eşyalarımızda bu önem içerisinde en başta yerini alır. Ofis taşıma işleminde ise şüphesiz en çok sorun olan eşyaların güvenliği ve sağlam taşınmasıdır. Çünkü ofiste ki eşyalarımız aynı zamanda müşterilerimizin şirketimiz ya da yaptığımız işin kalitesini anlamaları için büyük bir araçtır. Peki ofis taşımacılığında en çok tercih edilen nakliyat şirketi hangisi ? Hangi nakliyat şirketine eşyalarımı teslim etsem büyük bir profesyonellikle ve özveriyle taşırlar ? Bu yazımızda bunlara cevap vereceğiz.

Ofisimizi Hangi Nakliyat Şirketi İle Taşıtabiliriz?

Ofisimizi Hangi Nakliyat Şirketi İle Taşıtabiliriz
Ofisimizi Hangi Nakliyat Şirketi İle Taşıtabiliriz

Öncelikle firmamızın isminden bahsedelim daha sonra ne gibi referanslara sahip ve yapılan işlerin kalitesinden bahsedelim. Ofisimizi Hangi Nakliyat Şirketi İle Taşıtabiliriz diye soracak olursanız, sizlere bu konuda Level Nakliyat firmamızı tanıtmak isteriz. Biz, ofis taşıma konusunda hizmet sağlayan en iyi adres olarak ön plana çıkmaktayız. Siz de kesintisiz hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ofis taşımacılığı konusunda size istediğinizi veren firma olacağız. Aynı zamanda Ofisimizi Hangi Nakliyat Şirketi İle Taşıtabiliriz konusunda en iyi tercihiniz olmaya da aday bir firmayız.

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Ofis Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  • İki ofis arasındaki mesafe şehirlerarası olacağı için firmanın uzun yol deneyiminin olması gerekir.
  • Firmanın araç filosu geniş ve ofis nakliyesi için de son derece uygun olmalıdır.
  • Firma personellerinin işinde deneyimli ve güler yüzlü olması gerekir
  • Firma, müşteri memnuniyetine her daim önem vermelidir.
  • Müşterilere her daim kurumsal taşımacılık hizmetlerinin sağlanması gerekir.
  • Ofis eşyası paketleme konusunda uygun malzemeler ve kaliteli işçiliğin yapılması da kesinlikle gereklidir.
  • Ofis taşıma fiyatları bakımından uygun seçeneklerin sunulması da gerekir.
  • Ofisimizi Hangi Nakliyat Şirketi İle Taşıtabiliriz sorusuna en iyi karşılık olmalıdır.

Level Taşımacılık

Ofisimizi Hangi Nakliyat Şirketi İle Taşıtabiliriz
Ofisimizi Hangi Nakliyat Şirketi İle Taşıtabiliriz

Birçoğunuzun ismini duyduğu veya nakliyat işlerinden tercih ettiği bir firma Level Taşımacılık. Ofis taşımacılığı da bu firmanın en kaliteli hizmetlerinden bir tanesi diyebiliriz. Sizler için önemli olan ofislerinizi büyük bir profesyonellikle taşıyan firma yaklaşık olarak 60 yıldır nakliyat işi içerisindeler. Yani köklü ve kaliteli bir firmadan bahsediyorum.

Yukarıda sorduğumuz soruların cevabıdır Level Taşımacılık. Ofis eşyalarınızı şehir içi veya şehir dışı taşıyarak sizleri büyük bir dertten kurtarmaktadır. Özellikle İstanbul’da yaşayanlar için oldukça önemlidir İstanbul ofis taşımacılığı hizmeti.

En uygun fiyatlarda en kaliteli hizmeti veren firma müşteri odaklı bir hizmet sunmaktadır. Müşterinin istekleri her zaman işlerin içerisine eklenmiş ve onların isteklerine göre nakliyat programlamaları yapılmaktadır. Ofisinizi taşıtmak istiyorsanız en iyi şirket bu diyebiliriz. Web sitesine tıklayarak referanslara ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.  Ülkemizin tüm birimleri tarafından düzenli bir şekilde süren ve gelişen nakliyat hizmetleri içerisinde yer alan ofis taşıma hizmetleri konusunda Level Taşımacılık firmasından tam olarak destek alabilirsiniz. Sektöründe her zaman öncü bir nakliyat firması olarak yer alan ve ülkemizin tüm illerinden tüm nakliyat şirketlerinden tanınmış bir firma olması bu alanda göstermiş olduğumuz en büyük noktadır.

internet ortamında Ofisimizi Hangi Nakliyat Şirketi İle Taşıtabiliriz sorular ile ilgili doğru cevabı bulamayabilirsiniz. Lütfen dikkatli olun

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Ofisimizi Hangi Nakliyat Şirketi İle Taşıtabiliriz konusunda bize ulaşmalısınız.