İstanbul Ofis Nakliye Firmaları

İstanbul ofis nakliye firmaları, İstanbul sınırları içerisinde ofis taşımacılığı alanında hizmet veren İstanbul nakliyat firmalarıdır. Ofis taşıma hizmeti her nakliyat firmasının üstesinden gelemeyeceği kadar teferruatlı ve profesyonellik gerektiren bir iş olduğu için, bu hizmet mutlaka İstanbul profesyonel nakliyat firmalarından alınmalıdır. İstanbul evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren İstanbul nakliye firmaları size ofis taşımacılığı alanında bazı teklifler sunabilirler. Ancak İstanbul ofis taşımacılığı ihtiyacınız için İstanbul’u çok iyi tanıyan ve bu alanda uzun yıllar faaliyet gösteren bir ekiple çalışmanız çok daha iyi olacaktır. Çalıştığınız ekibin İstanbul’u ve İstanbul’daki bütün lokasyonları çok iyi tanıması, ofis taşımacılığı hizmetinin süresini kısaltacaktır.

İstanbul Ofis Nakliye Firmaları Arasında En İyisi

İstanbul ofis nakliye şirketi tarafından sağlanan İstanbul ofis taşıma hizmetinde ofisteki belgelerin kayıt altına alınıp nakliyat sürecinde doğru muhafaza edilmesi çok önemlidir. Amatör bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar çoğu zaman bu tür işleri de yapmaya çalışırlar, fakat profesyonellik gerektiren ofis taşımacılığı hizmeti için sadece kendisini kanıtlamış profesyonel İstanbul ofis nakliye firmaları ile çalışılmalıdır. Aksi halde ofisinizdeki belge ve veriler risk altına girebilir.

İstanbul Ofis Nakliye Firmaları
İstanbul Ofis Nakliye Firmaları

Ufak ofislerin genelde veri kaygısı taşımadığını görüyoruz. Fakat en değersiz görünen bir belge bile yıllar sonra ofisiniz için hayati önem taşıyabilir. Bu nedenle nakliyat sırasında kaybolmaların önüne geçecek tedbirleri alan profesyonel İstanbul nakliye firmaları ile iş birliği yapmak çok önemlidir.

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Ofis Taşımacılığı İstanbul

İstanbul Ofis Nakliye Firmaları
İstanbul Ofis Nakliye Firmaları

İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet veren İstanbul ofis nakliye hizmetlerinin ofisten ofise kurumsal taşıma yapan firmalardır. Bu alanda faaliyet gösteren ve en iyi İstanbul nakliyat firmalarından bir tanesi olan Level Taşımacılık genel müdürlük taşımacılığı, holding taşımacılığı, üniversite taşımacılığı gibi alanlar da hizmetlerini sürdürmektedir. 1970 yılından beri kurumsal taşıma tecrübesi edinen şirketimiz, en ufak ofislerin nakliye sürecini bile büyük bir ciddiyetle yürütmektedir. Bu bağlamda diğer İstanbul ofis nakliye firmaları arasından ayrışan şirketimiz İstanbul’un bütün bölgelerinde profesyonel ekibiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri

Eğer asıl faaliyet alanları İstanbul evden eve nakliyat olan İstanbul ofis taşıma firmalarına ofis taşıma işi verirseniz, bu işlem sonucunda büyük zararlara uğrayabilirsiniz. Nakliyat karşılıklı sözleşmelerle desteklenmesi gereken çok ciddi bir konudur. Şirketinizin bütün demirbaş ve verisini emanet ettiğiniz şirket ile iyi bir ortaklık oluşturmanız gerekir. Unutmayın ki çalıştığınız İstanbul nakliyat firmasının işinizi geciktirmesi ya da savsaklaması, ofisinizin taşınmasını geciktirir ve engeller. İş hayatınızı doğrudan etkileyecek olan İstanbul ofis taşımacılığı hizmetini sadece profesyonel İstanbul ofis nakliye firmalarından almanızı tavsiye ederiz. Bu tarz firmalar sizi asla mağdur etmezler ve olası hasarlar durumunda sizi bilgilendirip birlikte çalıştıkları sigorta şirketine yönlendirirler. Böylece ofis nakliyatı boyunca bütün haklarınız garanti ve güvence altında olur.

Türkiye’nin Ofis Nakliye Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketiyiz

Ön İnceleme: Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme: Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç: Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi: Asansör Sistemi
Güvenilirlik: Eşya Sigortalama

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. İstanbul Ofis Nakliye Firmaları arasında en iyisiyiz.