Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Ofis Taşımada Paketleme Nasıl Yapılır

02.09.2019
206 görüntülenme
Ofis Taşımada Paketleme Nasıl Yapılır

Türkiye’de ofis taşımacılığı hizmetlerinde paketleme sanatını ülkemize ilk getiren şirketlerden birisi de Çolakoğulları nakliyat firmasıdır. 1956 yılında Türkiye’de kaliteli ve güvenli ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerine başlayan ve zamanla sektöründe hem müşteri memnuniyeti hem de diğer nakliyat firmalarının örnek alabileceği bir şirket haline gelmiş bulunmaktayız.

Ofis Taşımacılığında Paketleme Hizmeti

genel anlamda ofis taşımacılığı kurumsal bir nakliyat hizmeti olarak algılanmaktadır. Ve bu hizmet grubunda da ev taşımacılığında olduğu gibi masa, sandalye, dolap, beyaz eşya, elektronik eşyalar da bulunmaktadır. Çolakoğulları nakliyat firması olarak özellikle paketleme kısmı ile alakalı olarak firmamız kendini çok iyi bir şekilde geliştirmiştir.

Profesyonel ekiplerimiz eşliğinde ülkemizde ilk paketleme malzemesini organize eden firmamız tüm masa, sandalye, elektronik eşya olmak üzere kaliteli bir şekilde ambalajlamaktadır. Yılların deneyimli nakliyat şirketi olarak sizlere her daim hizmet sunan şirketimiz bu konularda sizlere ek desteklerde bulunmaktadır. Kullanılan tüm özel malzemelerimiz yurt dışı menşeli malzemelerden oluşmaktadır. Paketleme hizmetini bir sanat haline getiren şirketimiz yaptıkları tüm paketleme hizmetini yeni adreste istediğiniz şekilde söküm ve yerleştirme işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Ofis Paketleme

Ofis Paketleme

Firmamızın ofis taşımacılığı hizmetlerinde gerçekleştirmiş olduğu paketleme hizmetlerini https://www.ofistasimaciligi.com.tr/paketleme/ adresimize direk giriş yaparak da inceleyebilirsiniz. Ayrıca şirketimiz bu hizmet gruplarının yanında birçok etiketleme hizmeti de vermektedir. Dünya sıralamasında yeri olan firmamız ile her türlü kurumsal çalışmalarınızı gönül rahatlığı ile yürütebilirsiniz.

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

ÇOLAKOĞLU Ofis Taşımacılığı 444 65 02
Average rating:  
 0 reviews