Ofis Taşımacılığının Kolay Yolları Nelerdir?

Türkiye’de kurumsal ofis taşımacılığı hizmetleri gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Ofis taşımacılığının kolay yolları nelerdir sorusunu sormak en doğal hakkınızdır. Level taşımacılık şirketi olarak sizlere bu konuda geniş ayrıntılı bilgi vermek istedik. Web sitemizde bu yazımızı yayınlatarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığının Kolay Yolları Nelerdir
Ofis Taşımacılığının Kolay Yolları Nelerdir

Profesyonel, Güvenli ve Hızlı Ofis Taşımacılık

Evet, bu 3 özelliği taşıyan firmalara baktığımızda pek fazla yok. Ama yoğun bir araştırma yaptığınızda bulabilirsiniz. Şirketimiz kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerini yıllardan beridir sürdürmektedir. Profesyonel hizmetlerimize her geçen gün bir yenisini ekleyerek ilerlemekteyiz.

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde PROFESYONELLİK Kelimesine büyük önem veriyoruz. Profesyonel elemanlar çalıştırarak işinizi iyi bir şekilde yapabilecek personellerle hizmet vermekteyiz. Bu en önemli bölümlerden biridir.

GÜVENLİ Taşımacılık bu özellik en başta müşteriye verdiğimiz etkileşimlerin başında gelmektedir. İşini bize teslim edebilecek, içim rahat sorun yaşamayacağım bir firma diyererek bize ofis eşyalarını teslim etmesini sağlamaktayız.

HIZ! profesyonellik ve güvenlik alanında bu hizmetleri sağladığımızda tek işlem kalıyor onun adıda hızdır. Level nakliyat olarak firmamız tüm eşyalarınızı hızlı bir şekilde taşımayı hedeflemektedir. Çünkü; ofis taşımacılığı hizmetlerinde en çok dikkat edilen durum, ofisin bir an önce yeni yere kurularak yerleştirilmesidir. Bu konuda da önemli adımlar atan firmamız hedefine ulaşmıştır.

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Türkiye’nin Her Yerinde Referanslı Ofis Nakliyesi

Türkiye’nin her yerinde referanslı ofis taşıma hizmetleri sunan şirketimiz ile artık sizlerinde tanışma ve taşınma zamanı geldi. Level taşımacılık hizmetleri ile ürünlerinizi güvenli bir şekilde nakliyesini sağlayabilirsiniz.

Ülkemizin en büyük taşımacılık şirketlerinden birisiyiz. Lojistik sektöründe de her daim başarılı işlere imza attık. Sizlerde bizimle bu başarıyı yakalayabilirsiniz.

 İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri Arasında İlk Sırayız

İstanbul’da ofis taşımacılığı yapan şirketler arasında en iyi hizmeti veren firma olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Sigortalı ofisten ofise taşıma hizmeti konusunda uzman ekibimizle müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Ofis Taşımacılığının Kolay Yolları Nelerdir
Ofis Taşımacılığının Kolay Yolları Nelerdir

Ofis taşıma işlemleri oldukça zor ve hassas bir süreçtir. Taşınacak eşyaların özenle paketlenmesi ve nakliyesi için özel ekipman ve araçlar gereklidir. Bizler, uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımızla müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Sigortalı Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis taşıma işlemi sırasında oluşabilecek herhangi bir hasar veya kayıp durumunda müşterilerimizin mağdur olmaması için sigortalı taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimiz, taşınacak eşyalarının güvenliği konusunda endişelenmeden işlerine odaklanabilirler.

Taşıma öncesi, taşıma esnası ve taşıma sonrası aşamalarda tüm eşyalarınız sigortalı olarak koruma altına alınır. Bu sayede herhangi bir olumsuz durumda müşterilerimiz hiçbir ek maddi yükümlülük altına girmeden zararlarını karşılanır.

1) Profesyonel ve Deneyimli Ekip

Ofis taşıma işlemleri için uzman bir ekip gereklidir. Eşyaların taşınması sırasında oluşabilecek herhangi bir sorunun önlenmesi için işinde uzman ve deneyimli bir ekip gerekir. Bizler, profesyonel ve deneyimli ekibimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

2) Ekipmanlarımız

Ofis taşıma işlemlerinde kullanılan ekipmanlar da oldukça önemlidir. Eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için uygun ambalaj malzemeleri ve nakliye araçları kullanılmalıdır. Bizler, son teknoloji ekipmanlarımızla müşterilerimize kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyoruz.

3) Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti, firmamızın en önemli önceliklerinden biridir. Taşıma öncesi, taşıma esnası ve taşıma sonrası süreçlerde müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. İşimizi sevgiyle ve özveriyle yapıyoruz ve bu nedenle müşterilerimizden her zaman olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Ofis Taşımacılığının Kolay Yolları Nelerdir
Ofis Taşımacılığının Kolay Yolları Nelerdir

Ofis Taşımacılığının Kolay Yolları Nelerdir? – Ofis Taşımacılığı Tarihi Geçmişi

Ofis taşımacılığının kolay yolları nelerdir sorusu kapsamında her daim kaliteli hizmet sunan firmamız, hem İstanbul merkezli bir firma olup hem de Türkiye’nin her yerinde tanınan bir nakliyat şirketidir. 1970 yılından beri sayısız başarılara imza atarak sektörümüzde lider konumuna gelmiştir. Profesyonel paketleme, sigortalı hizmetler ve diğer tüm kriterleri başarılı bir şekilde sağlamıştır. Sizlerde bizimle çalışmalarınızı yaparak ne kadar iyi bir firma olduğumuzu görebilirsiniz.

Ofis taşımacılığının kolay yolları nelerdir sorusuna hızlı ve doğru cevaplar verdiğimizi düşünüyoruz. İsterseniz daha fazla bilgi alışverişinde bulunmak için https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresimize de giriş yapabilirsiniz.

Şirketimizin paylaştığı birçok makalemizde ayrıntılı bilgi veren yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca sabit telefonlarımızın yanı sıra instagram adresimizden de bize ulaşmanız mümkündür.