Ofis Taşımacılığında Lider Firmalar

1956 yılından beri sektöründe en iyi olmak için çabalayan şirketimiz, 1970 yılları itibari ile ofis taşımacılığında lider firmalar arasında en iyi olan nakliyat şirketi olmuştur. Level Taşımacılık firması, bünyesinde bulundurmuş olduğu profesyonel kadrolu elemanları, geniş araç filosu ve tecrübesi ile sektöründe her zaman en iyi nakliye firması olmuştur. Dünya genelinde amatör çalışma hizmetlerine karşı olan ve her zaman tecrübenin konuştuğu hizmet dalı üzerinde çalışan firmamız bu konuda bir çok makale yazmıştır.

Ofis Taşımacılığında Lider Firmalar Hangileridir?

Türkiye’nin her bölgesinde her yerinde nakliyat şirketlerine rastlarız. Günümüzde özellikle yoğun bir sektör sevdalıları ortaya çıkmaktadır. Lakin taşımacılık hizmetlerinden anlamayan insanlar bile bu işe giriş yapmışlar. Ülkemizin hemen hemen her yerinde en ince ayrıntısına kadar güven ve kaliteyi koruyan nakliyat firmaları vardır. Özellikle kurumsal ofis taşımacılığı alanında bu hizmete önem veren ve en iyi şekilde organize eden şirketler vardır. Bu firmalardan biri de şüphesiz ki Level Taşımacılık firmasıdır.

Ofis Taşımacılığında Lider Firmalar
Ofis Taşımacılığında Lider Firmalar

Firmamız ofis taşımacılığı alanında kendini 1970 yılından bu yana ispatlayan en önemli kuruluşlardan biridir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven ile hizmet ağını en iyi şekilde şekillendiren şirketimiz ofis nakliyesi konusunda sizlere en iyi şekilde destek vermektedir. Level Taşımacılık ofis taşıma şirketi olarak siz değerli iş ortaklarımıza en iyi şekilde hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Sigortalı, Güvenli Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

Ofis Taşımacılığında Lider Firmalar
Ofis Taşımacılığında Lider Firmalar

İstanbul ofis taşıma şirketleri arasında inceleme yaptığımızda özellikle en iyi firma olarak Level Taşımacılık firmasını görebilmekteyiz. Bunun en büyük sebebi firma paradan çok müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Profesyonel yapısı ve güvenli hizmet yapısı ile her daim önemli işlemlere imza atmıştır. İstanbul bölgesinin her yerinde kurumsal işlere imza atan Level Taşımacılık ile detaylı bir şekilde ofis taşımacılığı hakkında bilgi almak isterseniz https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz. Ofis taşımacılığında lider firmalar arasında her zaman yerini korumaktayız.

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  
 • Ofis Taşımacılığında Lider Firmalar arasında en iyisiyiz.

Türkiye’nin Ofis Nakliye Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketiyiz

Ön İnceleme: Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme: Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç: Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi: Asansör Sistemi
Güvenilirlik: Eşya Sigortalama

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Ofis Taşımacılığında Lider Firmalar arasında en iyisi biziz. Bize instagram adresimizden de ulaşabilirsiniz.