Ofis Taşımacılığında En İyi Firmalar

Ülkemizde ofis taşıma hizmetleri çok önemli bir taşımacılık hizmetlerinden biridir. Günümüz koşullarında ofis taşımacılığında en iyi firmalar arasında bir kaç firma sayabiliriz. Sektöründe her zaman en iyi olan Level Taşımacılık firması, ofis taşımacılığı hizmetlerinde başarılı bir profil oluşturmaktadır. Her zaman en iyi olma yolunda büyük çabalar sarf eden şirketimiz bu konuda sizlere birçok referans verebilmektedir.

Ofis Taşımacılığında En İyi Firmalar Hangileridir?

Ofis Taşımacılığında En İyi Firmalar arasında Level Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde yapılan büyük plazalar, iş sahaları beraberinde birçok sektörün tetiklemektedir. Ofis taşımacılığı hizmetleri de bu alanda etki gören alanlardan biridir. Sektörümüze baktığımızda birçok kurumsal nakliyat şirketleri, profesyonel taşımacılık hizmetlerini sürekli olarak gerçekleştirmektedir. Her geçen gün bir plaza yapılmaktadır. Ve birçok kurumsal şirket bu plazalara taşınmaktadır.

Ofis Taşımacılığında En İyi Firmalar
Ofis Taşımacılığında En İyi Firmalar

Türkiye’nin binlerce nakliyat firmasını görmekteyiz. Kimisi evden eve nakliyat, kimisi ofis taşıma kimisi lojistik hizmetlere yönelmektedir. Yılların deneyimine sahip olan birçok nakliyat şirketine rastlamaktayız. Level Taşımacılık, 1956 yılından bu yana profesyonel taşımacılık hizmetlerini siz değerli iş ortaklarına güvenle sağlamaktadır. Her konuda profesyonel olan ve taşımacılık sektörüne önemli işler yapan firmamız siz değerli iş ortaklarımıza ofis taşımacılığında en iyi firmalar seçimi konusunda tek seçimlik hak bırakmıştır. Firmamızın en önemli görevlerinden biri de sizlere hizmet verirken aynı zamanda ileriye dönük referanslar kazanmaktır.

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

TECRÜBELİ & PROFESYONEL & GÜVENLİ 

Ofis Taşımacılığında En İyi Firmalar
Ofis Taşımacılığında En İyi Firmalar

Yılların deneyimli ve başarılı nakliyat şirketi olan Level Taşımacılık ile tüm ofis taşıma hizmetleriniz başarılı bir şekilde yürütülmektedir. Her konuda yeterli deneyime sahip olan şirketimiz sizlere nakliyat hizmetlerinde hem paketleme hem taşınma süreçlerinde tecrübelerinden faydalanarak destek vermektedir. Sizde Level Taşımacılık firmasından profesyonel destek almak isterseniz hemen https://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yapabilirsiniz.

Tecrübeli ofis taşıma şirketi için birçok araştırma yapmanıza gerek yoktur. Genel anlamda firmanın referanslarına bakmak yeterli olacaktır. Sektöründe en iyi olma yolunda ilerleyen şirketlere baktığımızda bu alanda kendini en iyi şekilde ispatlayan firmaların başında Level Taşımacılık firması geliyor. Her zaman kurumsal yapısından taviz vermeden ilerleyen şirketimiz ile istediğiniz sürede istediğiniz taşımacılık hizmetlerini gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Ofis Taşımacılığında En İyi Firmalar arasındayız.