Ofis Taşımacılığında Dev Marka

Level Taşımacılık olarak 1956 yılından beri istikrarla devam ettiğimiz faaliyetlerimize her geçen gün daha da büyüyerek devam ediyoruz. %100 Türk şirketi olma özelliği gösteren ve buna yakışır şekilde sektörde liderliğini sürdüren, ofis taşımacılığında dev marka olma özelliği taşıyan kurumsal firmamız Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermektedir.

Ofis Taşımacılığında Öncü Marka

Tüm Türkiye’de evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, depolama hizmetleri ve bu hizmetlere ait çok sayıda alt hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda Level Taşımacılık yurt dışı ofis taşımacılığı alanında da çalışmaya başlamaktadır. Güvenle hizmet anlayışını uluslararası platforma da taşımıştır. 

Nakliye sektörü içerisinde firmamız, öncü konumdadır. Bundan dolayı taklit edilen durumunda olup tüm rakipleri tarafından yakalanmaya çalışan üst standartlara sahiptir. Çok sayıda referansının olmasının yanı sıra tarihine sayısız müşteri memnuniyeti sığdırmıştır. Çünkü Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini amaçlamış ve amacında başarıya ulaşmıştır. Uzun yıllardır geniş bir sahada hizmet veriyor olmasından kaynaklı olarak sayısız çalışmaya imza almış olmakla beraber daima yenilenen müşteri ihtiyaçlarına karşı duyarlı kalmayı başarmıştır. 

Bu sebepledir ki rekabetin yüksek olduğu ofis taşımacılığı sektöründe tabiri caizse gelen geçen yani müşteri memnuniyetini ve kendi mali varlığını devam ettiremeyen firmaların çokluğuna rağmen ilerlemeye ve büyümeye devam etmiştir. 

Ofis Taşımacılığında Neden 1 Numarayız?

Ofis Taşımacılığında Dev Marka
Ofis Taşımacılığı Sorunları Nelerdir

Level Taşımacılık olarak kurumsal ofis taşımacılığında dev marka şeklinde anılmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Öte yandan asla bununla yetinmeyerek ve daima gelişerek yeni başarılara imza atmanın peşindeyiz. Memnun müşteri portföyümüz ile sektördeki başarımızı tescil edilmektedir. Sürekli koyduğumuz hedeflerde ilerleyerek kendi bünyemizde de başarıyı sürdürmekteyiz. İşte bizi daima taklit edilen sektörde kök salmamıza destek olan politikamız bu vizyonumuzda saklıdır. 

Her geçen gün yeni araçlar eklediğimiz geniş filomuzu, sürekli geliştirdiğimiz çalışan kadromuzu özenle seçmekteyiz. Çünkü biliyoruz ki en iyi hizmeti vermek için en iyi şartlara sahip olmalıyız. Müşterilerimize karşı verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde, ailemize her geçen gün birilerini katıyoruz. Müşterilerimizdeki memnuniyet ifadesi, işimizin karşılığını almamızı sağlayan en önemli belirtilerden birisidir. Müşterilerimizin memnun kalması sonucunda firmamız, daha kaliteli hizmet sunmaya gayret etmektedir.