Ofis Taşıma Operasyonlarında Deneyimli Nakliye Firması

Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de her sektörde olduğu gibi hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilecek firma arayışı oluyor. Ofis taşıma operasyonlarında deneyimli nakliye firması arayışı da bunlardan birisidir. Herkes kaliteli bir hizmet ister. Bu yüzden özenli bir araştırma yapmak için insanlar kollarını sıvayarak İnternet ortamında nakliye firması arayışına girmektedir.

Ofis Taşıma Operasyonlarında Deneyimli Nakliye Firmasının Önemi

Ofis taşımacılığı denildiğinde aslında artık bu kelime ile bağdaşan bir taşıma şirketi mevcuttur. Ama herkesin bilmesi elbette zordur. Bu konuda Level Taşımacılık ailesi olarak her türlü duyuruyu sosyal medya ağları olsun veya afişler olsun insanlara duyurmaktadır. Böylece ofis taşıma alanında çok araştırma yapmanıza gerek kalmıyor.

Ofis taşıma operasyonlarında deneyimli nakliye firması Ofisten ofise taşınmak işi aslında çok riskli bir işlemdir. Hele ki komple mobilyaları ile taşınacaksanız ve taşınacak ofisinizde çalışanların sayı üzerinden baktığımızda yoğun bir taşıma hacmi varsa bu iş biraz daha riske biniyor. Bu yüzden insanlar taşınma hizmetlerinde az risk ve güvenilir bir nakliye firması tercih etmek için yoğun bir mesai harcamaktadır.

Profesyonel Ve Güvenli Ofis Taşıma Şirketi Nasıl Anlaşılır.

Ofis Taşıma Operasyonlarında Deneyimli Nakliye Firması
Ofis Taşıma Operasyonlarında Deneyimli Nakliye Firması

bu konuda şirketlerin satın alma ve idari işler bölümünde çalışan arkadaşlar çağırdıkları nakliye firmasının yetkilileri ile gerekli izlenimi az buçuk alırlar. Bu doğrultuda yapılacak hizmetler için gerekli ön çalışmalar ve fiyat çalışmaları yapılarak firma kararını verirler. Ofis taşıma hizmetlerinde en önemli konu referanstır. Referanslı bir nakliye firması ile çalışmak sizler için önemli olması gerekir. Daha önce bu işi yapmış mı? yaptıkları hizmetlerde karşı taraf memnun kalmış mı gibi araştırmalar yapılmalıdır.

Ofis taşıma hizmetlerinde Level Taşımacılık  ile tüm ofis malzemeleriniz profesyonelce paketleyerek yeni adresinize taşıtabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde olan firmamızı https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden de takip edebilirsiniz. Firmamızın tüm nakliye hizmetlerinde ayrıntılı bir şekilde bilgi edinmek ve yapmış olduğu hizmetler ile ilgili görselleri de incelemek adına instagram ve facebook sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.  Yılların deneyimli ve güvenilir taşıma şirketimiz; aynı zamanda her ay düzenli olarak indirim fırsatlarını da sizlere sunmaktadır. Sizde Level Taşımacılık kalitesini hemen yaşayabilirsiniz.

Level Nakliyat: Ofis Taşıma Operasyonlarında Deneyimli Nakliye Firması Özellikleri

Ofis Taşıma Operasyonlarında Deneyimli Nakliye Firması
Ofis Taşıma Operasyonlarında Deneyimli Nakliye Firması
 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  
 • Ofis Taşıma Operasyonlarında Deneyimli Nakliye Firması arasında en iyisidir.

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz.