Ofis Taşıma Operasyonlarında Deneyimli Nakliye Firması

Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de her sektörde olduğu gibi hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilecek firma arayışı oluyor. Ofis taşıma operasyonlarında deneyimli nakliye firması arayışı da bunlardan birisidir. Herkes kaliteli bir hizmet ister. Bu yüzden özenli bir araştırma yapmak için insanlar kollarını sıvayarak İnternet ortamında nakliye firması arayışına girmektedir.

Ofis taşımacılığı denildiğinde aslında artık bu kelime ile bağdaşan bir taşıma şirketi mevcuttur. Ama herkesin bilmesi elbette zordur. Bu konuda Level Taşımacılık ailesi olarak her türlü duyuruyu sosyal medya ağları olsun veya afişler olsun insanlara duyurmaktadır. Böylece ofis taşıma alanında çok araştırma yapmanıza gerek kalmıyor.

Ofis taşıma operasyonlarında deneyimli nakliye firması Ofisten ofise taşınmak işi aslında çok riskli bir işlemdir. Hele ki komple mobilyaları ile taşınacaksanız ve taşınacak ofisinizde çalışanların sayı üzerinden baktığımızda yoğun bir taşıma hacmi varsa bu iş biraz daha riske biniyor. Bu yüzden insanlar taşınma hizmetlerinde az risk ve güvenilir bir nakliye firması tercih etmek için yoğun bir mesai harcamaktadır.

Profesyonel Ve Güvenli Ofis Taşıma Şirketi Nasıl Anlaşılır.

bu konuda şirketlerin satın alma ve idari işler bölümünde çalışan arkadaşlar çağırdıkları nakliye firmasının yetkilileri ile gerekli izlenimi az buçuk alırlar. Bu doğrultuda yapılacak hizmetler için gerekli ön çalışmalar ve fiyat çalışmaları yapılarak firma kararını verirler. Ofis taşıma hizmetlerinde en önemli konu referanstır. Referanslı bir nakliye firması ile çalışmak sizler için önemli olması gerekir. Daha önce bu işi yapmış mı? yaptıkları hizmetlerde karşı taraf memnun kalmış mı gibi araştırmalar yapılmalıdır.

Ofis taşıma hizmetlerinde Level Taşımacılık  ile tüm ofis malzemeleriniz profesyonelce paketleyerek yeni adresinize taşıtabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde olan firmamızı https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden de takip edebilirsiniz. Firmamızın tüm nakliye hizmetlerinde ayrıntılı bir şekilde bilgi edinmek ve yapmış olduğu hizmetler ile ilgili görselleri de incelemek adına instagram ve facebook sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.  Yılların deneyimli ve güvenilir taşıma şirketimiz; aynı zamanda her ay düzenli olarak indirim fırsatlarını da sizlere sunmaktadır. Sizde Level Taşımacılık kalitesini hemen yaşayabilirsiniz.

 

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Level Taşımacılık olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.

Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.

Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında sürprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.

Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.

Evet mesafe fark etmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.

Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz.

Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.

Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.

Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kullanılmaktadır.