Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Ofis Taşıma Operasyonlarında Deneyimli Nakliye Firması

10.05.2020
281 görüntülenme
Ofis Taşıma Operasyonlarında Deneyimli Nakliye Firması

Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye'de de her sektörde olduğu gibi hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilecek firma arayışı oluyor. Ofis taşıma operasyonlarında deneyimli nakliye firması arayışı da bunlardan birisidir. Herkes kaliteli bir hizmet ister. Bu yüzden özenli bir araştırma yapmak için insanlar kollarını sıvayarak İnternet ortamında nakliye firması arayışına girmektedir.

Ofis taşımacılığı denildiğinde aslında artık bu kelime ile bağdaşan bir taşıma şirketi mevcuttur. Ama herkesin bilmesi elbette zordur. Bu konuda ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat ailesi olarak her türlü duyuruyu sosyal medya ağları olsun veya afişler olsun insanlara duyurmaktadır. Böylece ofis taşıma alanında çok araştırma yapmanıza gerek kalmıyor.

Ofisten ofise taşınmak işi aslında çok riskli bir işlemdir. Hele ki komple mobilyaları ile taşınacaksanız ve taşınacak ofisinizde çalışanların sayı üzerinden baktığımızda yoğun bir taşıma hacmi varsa bu iş biraz daha riske biniyor. Bu yüzden insanlar taşınma hizmetlerinde az risk ve güvenilir bir nakliye firması tercih etmek için yoğun bir mesai harcamaktadır.

Ofis Taşıma Operasyonlarında Deneyimli Nakliye Firması Haberler

ofis taşıma işlemlerinde deneyimli nakliye firmaları

Profesyonel Ve Güvenli Ofis Taşıma Şirketi Nasıl Anlaşılır.

bu konuda şirketlerin satın alma ve idari işler bölümünde çalışan arkadaşlar çağırdıkları nakliye firmasının yetkilileri ile gerekli izlenimi az buçuk alırlar. Bu doğrultuda yapılacak hizmetler için gerekli ön çalışmalar ve fiyat çalışmaları yapılarak firma kararını verirler. Ofis taşıma hizmetlerinde en önemli konu referanstır. Referanslı bir nakliye firması ile çalışmak sizler için önemli olması gerekir. Daha önce bu işi yapmış mı? yaptıkları hizmetlerde karşı taraf memnun kalmış mı gibi araştırmalar yapılmalıdır.

Ofis taşıma hizmetlerinde Çolakoğulları nakliyat ile tüm ofis malzemeleriniz profesyonelce paketleyerek yeni adresinize taşıtabilirsiniz. Türkiye'nin her yerinde olan firmamızı https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden de takip edebilirsiniz. Firmamızın tüm nakliye hizmetlerinde ayrıntılı bir şekilde bilgi edinmek ve yapmış olduğu hizmetler ile ilgili görselleri de incelemek adına instagram ve facebook sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.  Yılların deneyimli ve güvenilir taşıma şirketimiz; aynı zamanda her ay düzenli olarak indirim fırsatlarını da sizlere sunmaktadır. Sizde Çolakoğulları nakliyat kalitesini hemen yaşayabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğlu nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.
Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında süprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.
Ekspertiz hizmetleri ücretli mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.
Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.
Kasa gibi ağır taşımacılık yapıyor musunuz?
Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz
Ofis mobilyalarını ve sandalyelerini nasıl taşıyorsunuz?
Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.
Uluslararası taşımacılık yapıyor musunuz?
Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.
Size nasıl ulaşırım?
Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02
Koronavirüs tedbirlerini uyguluyor musunuz?
Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kulanılmaktadır.
] }