Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Ofis Taşıma Çolakoğulları Nakliyat

10.05.2020
242 görüntülenme
Ofis Taşıma Çolakoğulları Nakliyat

Ofis taşımacılığı denildiğinde aklımıza ilk gelen firma Çolakoğulları nakliyat firmasıdır. 1956 yılından beri sektörümüzde tüm kurumsal şirketlere her türlü profesyonel desteği en iyi şekilde sağlamıştır. İstanbul bölgesi dahil olmak üzere Türkiye'nin her yerinde bulunan şirketlere destek vermektedir. Ofis taşıma Çolakoğulları nakliyat yazdığınızda direkt olarak karşınıza firmamız çıkmaktadır.

Ofis Taşıma = ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat

Yukarıda belirtilen durum şuan ülkemizde profesyonel ofis taşımacılığı hizmetlerinin göstergesi diyebiliriz. Kurumsal nakliyat şirketimiz sadece İstanbul değil, Türkiye'nin her tarafında profesyonel ve kurumsal ofis taşıma hizmetlerini gerçekleştirmektedir. İstanbul'un köklü nakliyat şirketi ile her türlü taşımacılık organizasyonunu en iyi şekilde alabilirsiniz

İstanbul'un profesyonel taşımacılık şirketi olan firmamız, ofis taşıma alanında ücretsiz ekspertizler gerçekleştirmektedir. Şirketimiz sadece ofis değil, aynı zamanda ev taşıma ve eşya depolama hizmetlerini de gerçekleştirmektedir. Şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetlerini de düzenli olarak sağlamaktadır. Ofis taşıma üzerinde büyük çalışmalar gerçekleştiren firmamız, ofislerinizin hızlı, düzenli ve kaliteli olarak bitirilmesi için çaba sarf etmektedir. Deneyimli ve güvenilir ekibimiz ile tüm ofis malzemeleriniz emin ellerde fimamız ile taşınmaktadır.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul Ofis Taşıma Firmaları

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketi

Şirketimizin ofis taşımacılığı hizmetlerinde https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresini ziyaret ettiğinizde karşınıza direkt olarak ofis taşıma ile ilgili her türlü bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ofis taşıma hizmetlerinde dikkat etmeniz gereken en önemli noktada profesyonel bir nakliye firması ile doğru zamanda hareket etmek. Bu konuda emin adımlarda yürümenizi öneririz.

İstanbul ofis taşıma hizmetlerinde yüksek kalitede referansa sahip olan şirketimiz ile ofis taşımacılığında ücretsiz ekspertizler sunmaktadır. Yapılan detaylı analiz ile sizlere ofisinizin ne kadar sürede ve nasıl taşınması gerektiği ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgi vermektedir. Ofisinizin taşınması bir ev taşınmasına benzemediği için bu konuda dikkatli olmanız gerekmektesiniz. Türkiye'nin de yoğun olarak kullanmış olduğu medya ağlarından biri olan facebook ve instagram gibi sosyal ağlardan da şirketimizin taşımacılık hizmetleri ile ilgili olarak takip edebilirsiniz. Profesyonel taşımacılık ilkeleri ile ilgili olarak sürekli olarak paylaşım yapan firmamızın tüm indirimlerini takip edebilirsiniz. ofis taşıma Çolakoğulları nakliyat ile tüm ofis malzemelerinizi dilediğiniz gibi taşıtabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğlu nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.
Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında süprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.
Ekspertiz hizmetleri ücretli mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.
Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Ofis Taşıma Soruları

Kasa gibi ağır taşımacılık yapıyor musunuz?
Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz
Ofis mobilyalarını ve sandalyelerini nasıl taşıyorsunuz?
Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.
Uluslararası taşımacılık yapıyor musunuz?
Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.
Ofis taşımacılığında nelere dikkat etmeliyiz?
Şirketimiz kuruluşundan bu yana sayısız ofis taşıma hizmeti vermiştir ve arkasında hep gülen yüzler bırakmıştır. Ofis taşıma gibi önemli hizmetlerde sadece taşıma sürecinde değil taşıma sürecinden sonra yaptığı işin arkasında duran bir firmayız. Firmamız bu hizmet alanına yönelen ilk firmadır ve bunun sağladığı en büyük avantaj ise tecrübemizdir.
Referanslarınız oldukça fazla hepsi gerçek mi?
Verdiğimiz memnuniyetin yansımasını referanslarımızla sağlıyoruz. Bugün sektörde en fazla ofis taşımacılığı yapan firma olmamızın getirdiği artılardan birisi de uzun referans listemizdir. Dilerseniz referanslarımızın iletişim bilgilerini personellerimizden alıp teyit edebilirsiniz.
Size nasıl ulaşırım?
Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02

Koronavirüs tedbirlerini uyguluyor musunuz?
Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kulanılmaktadır.
10

Open chat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?