İstanbul Ofis Taşımacılığı

İstanbul ofis taşımacılığı, bu mega kentin en çok talep gören hizmetleri arasındadır. İşyerlerinin belirli sebeplerden ötürü adres değişikliği yapmaları, aynı zamanda ofis eşyalarının taşınmasını da gerektirir. Elbette ki bu zorlu süreç de mutlaka işinde deneyimli olan firmalar tarafından yürütülmelidir. Zira ofis taşımacılığı, oldukça zahmetli bir iştir. Özellikle de İstanbul gibi büyük bir kentte, bu işlemin sizin adınıza içinden çıkılmaz bir sürece dönüşeceğini söyleyebiliriz. 

Ofisinizi taşıyacağınız bu zorlu süreçte, “Level Kurumsal Ofis Taşıma” firması olarak sizlere yardımcı olacağız. Firmamıza ulaşarak hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul ofis taşıma şirketleri, müşterilerine her daim en iyi hizmeti vermek için çaba göstermelidir. Ofis taşıma işlemi, son derece hassas ve titizlik gerektiren bir süreçtir. Ofis eşyalarının pahalı ve önemli olması ise bu sürecin ekstra şekilde dikkatli sağlanmasını mecburi kılar. Yani bu konuda hizmet verecek olan bir firmanın da yeterli iş bilincine sahip olması gerekmektedir. 

“LEVEL Kurumsal Ofis Taşıma” firması olarak ofis eşyalarınızı bir adresten diğerine en iyi şekilde ulaştırıyoruz. 

ofis taşımacılığı şirketi
ofis taşımacılığı şirketi

İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Firması Hangisidir?

İstanbul ofis taşıma hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler, elbette ki en iyi firmadan hizmet almak isterler. İstanbul gibi büyük bir şehirsin, ofis taşıma şirketleri bakımından da zengin bir yer olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu şirketlerin hepsi, işinde profesyonel sayılacak bir düzeyde değildir. Profesyonellikten uzak bir taşıma firmasıyla çalışmak, istenmeyen bazı durumları da beraberinde getirebilir. Elbette ki böyle sorunları yaşamamak adına kurumsal ofis taşımacılığı hizmeti veren firmalarla çalışmanız gerekmektedir. 

İstanbul’un en iyi ofis taşıma firması, “LEVEL Kurumsal Ofis Taşıma“ firmasıdır. Siz de firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanarak ofisinizin taşınması sürecindeki en doğru adımı atabilirsiniz. 

İstanbul Kurumsal Ofis Taşımacılığı

İstanbul kurumsal ofis taşımacılığı denince akıllara elbette ki “LEVEL Kurumsal Ofis Taşıma“ firması gelmektedir. Böylesine önemli ve zorlu olan iş sürecini, firma deneyimimiz sayesinde en uygun şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tüm müşterilerimize ofis taşıma konusunda kurumsal bir hizmet sunuyoruz. Bu hizmetimiz karşısında müşterilerimizin memnun olduğunu görmek ise bizim için ekstra motivasyon kaynağı anlamına geliyor. 

İstanbul Profesyonel Ofis Taşımacılığı

İstanbul profesyonel ofis taşımacılığı yapan firmalar, her daim birinci tercihiniz olmalıdır. Bu alanda hizmet veren çok sayıda firma mevcuttur demiştik. Bu firmaların her birinin işinde profesyonel seviyelere ulaştığını elbette söyleyemeyiz. Hatta bu firmaların birçoğu, iş taleplerinin yoğun olmasından ötürü özensiz çalışıyor. Özensiz yapılan ofis taşımacılığı işlemlerinde de birtakım sorunlardan her daim muzdarip olacağınızı söyleyebiliriz. İşte bu ve benzeri unsurların söz konusu bile olmaması için tek muhatabınız profesyonel firmalar olmalıdır. 

“LEVEL Kurumsal Ofis Taşıma“ firmamız, profesyonel ofis taşımacılığı konusundaki bir numaralı tercihiniz olacaktır.

ofis taşımacılığı istanbul
ofis taşımacılığı istanbul

İstanbul Sigortalı Ofis Nakliyesi

İstanbul sigortalı ofis nakliyesi yaparak, sizleri bu süreçte güzence altına alıyoruz. “Level Nakliyat” firması olarak, müşterilerimizin mağdur edilmemesi adına elimizi daima taşın altına koyuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, çalışma öncesinde ofisinize gelerek bir ekspertiz işlemi gerçekleştirirler. İşte bu esnada da hem ofis taşıma ücretleri konusunda bilgi alırsınız, hem de eşyalarınızın sigorta işlemleri halledilir. 

Ofis taşımacılığı işlemi esnasına oluşacak hiçbir sorun, sizi maddi açıdan etkilemez. Böyle bir durumda, maddi zararınız sigorta şirketi tarafından kısa süre içerisinde karşılanır. Sigortalı ofis taşımacılık hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. 

İstanbul Ofis Taşımacılığı Konusunda En Çok Sorulan Sorular

İstanbul’da Ofis Taşıma İşlemleri Ne Kadar Sürer? 

Firmamız, İstanbul içi ofis taşıma işlemlerini en geç 2 gün içerisinde tamamlamaktadır. 

Ofis Eşyaları Taşınırken Sigorta Yapılır mı?

Evet, “Level Nakliyat” firması olarak tüm ofis eşyalarınızı sigorta güvencesine alıyoruz. 

İstanbul Ofis Taşıma Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

İstanbul içi ofis taşıma fiyatları, eşyaların oranına ofisinizin büyüklüğüne ve ekstra müşteri taleplerine göre belirlenir. 

İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları

İstanbul ofis taşıma fiyatları konusunda “Level Nakliyat” firmamız tarafından belirlenen ortalama ücretleri aşağıdaki gibidir;

Ofis Taşıma Fiyatları Ofis Taşımacılığı Ücretleri  Asansörlü Ofis Nakliye Fiyatları
Ofis Parça Eşya Taşıma Fiyatı
3.000 – 5.000 ₺
2.000 ₺
İstanbul Ofis Taşıma Fiyatı
10.000 – 30.000 ₺
2.000 ₺
1+1 Ofis Taşıma Ücretleri
10.000 – 12.000 ₺
2.000 ₺
2+1 Ofis Taşıma Ücretleri
12.000 – 15.000 ₺
2.000 ₺
3+1 Ofis Taşıma Ücretleri
18.000 – 22.000 ₺
2.000 ₺
4+1 Ofis Taşıma Ücretleri
20.000 – 25.000 ₺
2.000 ₺

İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları Listesi