Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

İstanbul Ofis Taşımacılığı

16.05.2018
1 görüntülenme
İstanbul Ofis Taşımacılığı

İstanbul Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

Ülkemizin hemen hemen her yerinde lojistik hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından İstanbul bölgesinde kurularak önce ev taşımacılığı daha sonra 1970 yılından itibaren ofis taşımacılığı yaparak hizmetini geliştirmiştir. Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu üzerinde daima yenilikler yaparak nakliyat hizmetleri birimi olan ofis taşımacılığı üzerinde önemle durmuştur. Günümüzde artık İstanbul bir iş merkezi haline gelmiştir. Plazalardan, İş hanlarından, villalardan ve dükkanlardan oluşan bir İstanbul ofis taşımacılığı haline gelmiştir. İstanbul bölgesi içerisinde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli hizmetler sunmaktadır.

 

İstanbul Ofis Taşımacılığı

 

İstanbul’un En Eski Ofis Taşıma Şirketiyiz

İstanbul içinde yapılan nakliyat hizmetlerinde firmamız ofis taşımacılığı konusunda gerekli uzmanlığa sahip olmuştur. Daima müşteri memnuniyetinin sağlandığı bu hizmet ile firmamız her açıdan başarılı grafikler sergilemiştir. Çolakoğlu nakliyat her zaman ALLİANZ güvencesi ile İstanbul’un tüm ilçeleri arasında ofis nakliyesi gerçekleştirmektedir. Firmamız artık İstanbul değil, tüm Türkiye’de bu hizmeti sunmaya başlamıştır. Önce İzmir daha sonra Ankara bölgelerinde yeni yerler açan firmamız hızlı bir şekilde hizmet alanını genişletmiştir. Daima ekibine güvenen bir nakliyat şirketi olması firmamızın hızlı bir şekilde gelişmesine yol açmıştır.

Sizde firmamız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz ve İstanbul bölgesinde ofisinizi taşıttırmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden firmamız ile iletişime geçmeniz.

İyi Düşünün, İyi Taşının!

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 2 reviews
by Harun Koluman on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Acenteliğimizin taşınmasında göstermiş olduğunuz kaliteli ve güler yüzlü hizmetten dolayı sizlere teşekkür ediyorum tekrardan.

Bizler teşekkür eder, tekrar çalışabilmeyi temenni ederiz.
İyi günler.. 🙂

by Nihal Okçu on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Sizlerden aldığımız kaliteli ofis taşımacılığı hizmetinden dolayı teşekkürlerimi iletir, ileriki zaman diliminde tekrar çalışmak ümidiyle.. İyi çalışmalar.. 🙂

Merhabar Nihal Hanım,

Bizleri tercih ettiğiniz için bizler teşekkür eder, tekrar çalışabilmemizi temenni ederiz.

İyi günler 🙂