Ofis Sandalyesi Taşıma

Türkiye’nin ofis taşımacılığı hizmetlerinde güvenilen ve günümüze kadar hizmet kalitesinden taviz vermeyen Level nakliyat firmamız, ofis sandalyesi taşıma hizmetleri ile ilgili özel çalışmalar gerçekleştirmiştir. Birçok mobilya ve mimarlık şirketleri ile yapmış olduğu özel çalışmalar ile şirketlere hazırlanan mobilyalar ve kumaş türü malzemelerin nakliyesini direkt olarak şirketimiz üzerinden gerçekleştirmekteler. Her konuda yeterli profesyonelliğe ve birçok plazaya belgeleri tam bir şekilde girebilen nakliye firmasıyız.

Hızlı ve Güvenli Bir Şekilde Ofis Sandalyeleriniz Elinizde

Ülkemizde ofis nakliyesi ile ilgili özel çalışmalar yapan firmamız, geçmişten günümüze kadar sürekli olarak kurumsal şirketlere çalışmıştır. Bu şirketlerin ofis içinde tüm eksiklerini gidermek için her zaman 7/24 çalışmalarını sürdürmüştür. Türkiye’de profesyonel nakliye süreçlerinde her zaman ofis taşımacılığına önem veren firmamız, İstanbul bölgesi genel merkez olmak üzere Ankara ve İzmir bölgelerinde de genel merkezler açarak o bölgede bulunan kurumsal şirketlerin de ihtiyaçlarını gidermektedir. Nurus, Koleksiyon gibi büyük mobilya şirketleri ile ortak çalışan firmamız bir nevi onların tedarikçisi yani nakliyeci olarak görev yapmaktadır. Çok değerli ve kıymetli mobilyaları emin ellerde müşterilere ulaştırmak için yoğun bir şekilde çabalamaktalar.

Ofis İçin Her Türlü Sandalye Sevkiyatı Yapılmaktadır

Türkiye’de özellikle ofislerde en önemli mobilyalardan biri olan sandalye kısmında mobilyacılar özel tasarıları ile karşımıza çıkmaktadırlar. Firmamızda bu alanda sandalye taşımacılığı hizmetlerinde önemli bir görevi üstlenmiştir. Şirketimiz mobilya firmalarından aldığı liste doğrultusunda gitmesi gereken kurumsal adreslere ön keşif yaparak ihtiyaç miktarını tespit ederek onlara yeterli miktarda sandalye ihtiyacını karşılamaktalar. 1956 Yılından beri müşteri memnuniyeti için çabalamaktayız,

Şirketimiz ofis sandalyesi taşıma hizmetleri ile ilgili olarak sizlere web sitemizde özel sipariş alanları açmış durumdadır. Dilerseniz tüm ofis sandalyeleriniz yeni ofisinize taşınma sürecinde destek verebiliriz. Şirketimiz bu alanda ofis taşıma hizmetleri ile sizlere geçmişten beri destek vermektedir. Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Ayrıca firmamızı tüm sosyal medya (instagram) mecralarında da gönül rahatlığı ile takip edebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Level nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.

Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.

Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında sürprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.

Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.

Evet mesafe fark etmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Ofis Sandalyeleri Taşıma Hizmetleri

Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.

Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz.

Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.

Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.

Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kullanılmaktadır.