Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Ofis Sandalyesi Taşıma

26.03.2020
42 görüntülenme
Ofis Sandalyesi Taşıma

Türkiye’nin ofis taşımacılığı hizmetlerinde güvenilen ve günümüze kadar hizmet kalitesinden taviz vermeyen Çolakoğulları nakliyat firmamız, ofis sandalyesi taşıma hizmetleri ile ilgili özel çalışmalar gerçekleştirmiştir. Birçok mobilya ve mimarlık şirketleri ile yapmış olduğu özel çalışmalar ile şirketlere hazırlanan mobilyalar ve kumaş türü malzemelerin nakliyesini direkt olarak şirketimiz üzerinden gerçekleştirmekteler. Her konuda yeterli profesyonelliğe ve birçok plazaya belgeleri tam bir şekilde girebilen nakliye firmasıyız.

Hızlı ve Güvenli Bir Şekilde Ofis Sandalyeleriniz Elinizde

Ülkemizde ofis nakliyesi ile ilgili özel çalışmalar yapan firmamız, geçmişten günümüze kadar sürekli olarak kurumsal şirketlere çalışmıştır. Bu şirketlerin ofis içinde tüm eksiklerini gidermek için her zaman 7/24 çalışmalarını sürdürmüştür. Türkiye’de profesyonel nakliye süreçlerinde her zaman ofis taşımacılığına önem veren firmamız, İstanbul bölgesi genel merkez olmak üzere Ankara ve İzmir bölgelerinde de genel merkezler açarak o bölgede bulunan kurumsal şirketlerin de ihtiyaçlarını gidermektedir. Nurus, Koleksiyon gibi büyük mobilya şirketleri ile ortak çalışan firmamız bir nevi onların tedarikçisi yani nakliyeci olarak görev yapmaktadır. Çok değerli ve kıymetli mobilyaları emin ellerde müşterilere ulaştırmak için yoğun bir şekilde çabalamaktalar.

                                                                 Ofis İçin Her Türlü Sandalye Sevkiyatı Yapılmaktadır.

Ofis Sandalyesi Taşıma

Ofis Sandalyesi Taşıma

Türkiye’de özellikle ofislerde en önemli mobilyalardan biri olan sandalye kısmında mobilyacılar özel tasarıları ile karşımıza çıkmaktadırlar. Firmamızda bu alanda sandalye taşımacılığı hizmetlerinde önemli bir görevi üstlenmiştir. Şirketimiz mobilya firmalarından aldığı liste doğrultusunda gitmesi gereken kurumsal adreslere ön keşif yaparak ihtiyaç miktarını tespit ederek onlara yeterli miktarda sandalye ihtiyacını karşılamaktalar. 1956 Yılından beri müşteri memnuniyeti için çabalamaktayız,

Şirketimiz ofis sandalyesi taşıma hizmetleri ile ilgili olarak sizlere web sitemizde özel sipariş alanları açmış durumdadır. Dilerseniz tüm ofis sandalyeleriniz yeni ofisinize taşınma sürecinde destek verebiliriz. Şirketimiz bu alanda ofis taşıma hizmetleri ile sizlere geçmişten beri destek vermektedir. Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Ayrıca firmamızı tüm sosyal medya (instagram) mecralarında da gönül rahatlığı ile takip edebilirsiniz.

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Ofis Sandalyesi Taşıma
Average rating:  
 0 reviews