Güvenilir Ofis Taşıma Şirketi Hangisidir

Sizlere bu yazımızda güvenilir ofis taşıma şirketi hangisidir sorusuna hızlı ve doğru cevabı anlatacağız. Ofis taşımacılığı, son 5 senede büyük bir popülerlik kazanan lojistik sektörünün bir kolu haline gelmiştir. Günümüzde İstanbul başta olmak üzere her bölgede bir ticari hizmetin  kordinasyonu, yönetimini sağladığı bir genel merkezi vardır. Ve bu merkezler ya 2-3 sene ya 10 sene kısacası zamanı geldiğinde büyüdüğünde yada küçüldüğünde ofislerini taşıma ihtiyacı duymaktalar. Bu alanda da önemli bir gelişme kat eden nakliyat şirketleri profesyonel ofis taşımacılığı hizmetleri ile sektörümüzde yoğun bir nakliyat sürecine girmiştir.

Profesyonel Ve Güvenilir Nakliyat Şirketi

evet, başlıkta da izah ettiğimiz gibi insanlarımız güvenilir ve profesyonel bir nakliyat şirketi aramak için sormadığı araştırmadığı yer kalmıyor. Tabi günümüzde sadece bizim ülkemizde değil, dünyanın her yerinde aynı olan bir şey var. Kaliteli taşımacılık hizmetinin maliyeti her zaman üst seviyede olur. Tabi bazı durumlar istisnai olmaktadır. Ülkemizde ofis taşımacılığı hizmeti de şuan bu durumdadır. Profesyonel ve güvenilir nakliyat şirketleri ile ofis taşıma hizmeti gerçekleştirmek çok basit ve yorucu olmayan bir iş demektir. Ama plansız programsız bir firma ile ofis taşıma hizmetine girmek kısaca adı KABUS!

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Level Taşımacılığa Güvenebilirsiniz

firma kuruluşundan bu yana sektöründe her zaman en iyi olma yolunda ilerlemiştir. Her zaman müşteri memnuniyetini parasal değerlerinden ön plana çıkarmıştır. nakliye süreçlerinde kaliteli hizmetlerinde her hangi bir sekteye uğratmamıştır. Türkiye’nin her yerinde hizmet veren Level Taşımacılık şirketi, ofis taşımacılığı ile ilgili olarak İzmir, İstanbul ve Ankara bölgelerinde merkez ofisler açarak gerekli ekspertiz hizmetlerini hızlı bir şekilde sağlamaya çalışmıştır. Çünkü ofis taşıma hizmetleri ev taşıma hizmetlerine bezmediği için her daim keşif yapılması gerekiyor. Sektöründe bu kadar başarılı bir nakliyat firması ile çalışmak gerçekten sizler için büyük bir şans çünkü temelde müşteri memnuniyetine önem veren bir nakliyat firmasıyız. Level Taşımacılık firması ile ofis taşıma hizmetlerini almak için https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden direk olarak bağlantı sağlayabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya üzerinde de firmamızın gerçekleştirmiş olduğu hizmetleri takip edebilirsiniz. güvenilir ofis taşıma şirketi hangisidir sorusuna instagram ve facebook sayfalarımızdan da bakabilirsiniz.

 

 

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Level Taşımacılık olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.

Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.

Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında sürprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.

Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.

Evet mesafe fark etmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.

Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz.

Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.

Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.

Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kullanılmaktadır.