Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Ofis Proje Taşıma Şirketi

10.05.2020
736 görüntülenme
Ofis Proje Taşıma Şirketi

Türkiye’nin ofis proje taşıma şirketi olarak hizmet verenlerin başında gelen Çolakoğulları nakliyat firması ile artık sizlerinde tanışma ve büyük projelerde ortak çalışmalar gerçekleştirme zamanı gelmedi mi?

Kurumsal kimliği ile 1956 yılından beri sektöründe önemli adımlara imza atan ve günümüzde sektöründe liderlik konumuna geçen Çolakoğulları nakliyat firması, ofis taşımacılığı hizmetlerinde her geçen gün büyük adımlar atmaya devam etmiştir. Proje bazlı çalışmalar gerçekleştiren şirketimiz bu konuda sizlere her türlü desteği sağlamaktadır.

Ofisten Ofise Taşımacılık Hizmetleri

Ofisinizin taşınma işlemlerinde asla dert etmeyin. Profesyonel bir nakliyat firması olan Çolakoğulları nakliyat firması, sizlere ofis taşımacılığı hizmetlerinde büyük ayrıcalıklar tanımaktadır. Her çeşit malzemeye sahip olan şirketimiz genel anlamda sizlere kaliteli bir şekilde destek sağlamaktadır. Kurumsal bir boyut kazanan yapısı ile profesyonel bir ekibi ile taşımacılık faaliyetlerinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde sağlamaktadır.

Ofis Proje Taşıma Şirketi Hizmetlerimiz

Ofis Proje Taşıma Şirketi

Ülke çapında çalışmalarını gerçekleştiren firmamız, sadece İstanbul değil, Türkiye’nin her lokasyonunda ihtiyaç duyduğunuz şekilde sizlere destek vermektedir. Ofis taşımacılığı hizmetlerinde pratik hal alan şirketimiz bu yolda sizlere her türlü imkanı tanımaktadır. 1956 yılından beri kuruluşundan bu yana hizmetlerini her zaman en iyisi olacak şekilde organize etmiştir. Sizlerde Çolakoğulları farkı ile ofislerinizi taşıttırmak isterseniz hemen şirketimiz ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız sadece İnternet ortamında değil, sizlere ulaşmak adına her noktada sizlerin karşısına çıkmaktadır. Genel anlamda referans üzerine çalışan bir nakliyat şirketi olmamız, güveninizin hızlı bir şekilde kazanmamızı ve işimize direkt olarak konsantre olmamızı sağlamaktadır. Bu yüzden bizleri seçen ve bizler yakın çevresine öneren tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi bildiririz.

Sigortalı Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde en büyük problem şüphesiz ki yapılan tüm nakliye hizmetlerinin sigortalı olarak yapılmasıdır. Sektörümüzde bu hizmet başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için tüm taşımacılık faaliyetlerini profesyonelce yürütmekteyiz. Kurumsal yapısında asla sorun teşkil ettirmeden her daim önemli başarılara imza atmış bulunmaktayız. Tüm sigorta faaliyetlerimizi ALLİANZ güvencesi ile çözümleyen bir nakliyat firması olmamız sizler adına da büyük bir avantajdır.

Çolakoğulları sigorta hizmetlerini iki türde gerçekleştirmektedir. Kamyon bazlı sigorta ve komple kapsamlı sigorta olarak 2 türlü sigorta faaliyetini gerçekleştirmektedir. ofis proje taşıma şirketi olarak Şirketimiz ofis taşıma hizmetlerinde tüm isteklerinizi sigorta firmasına detaylı olarak bildirmektedir. Firmamızın tüm videolarını youtube sayfamızdan görebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğulları nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.
Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında süprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.
Ekspertiz hizmetleri ücretli mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.
Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.
Kasa gibi ağır taşımacılık yapıyor musunuz?
Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz
Ofis mobilyalarını ve sandalyelerini nasıl taşıyorsunuz?
Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.
Uluslararası taşımacılık yapıyor musunuz?
Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.

Ofis Taşıma Soruları

Ofis taşımacılığında nelere dikkat etmeliyiz?
Şirketimiz kuruluşundan bu yana sayısız ofis taşıma hizmeti vermiştir ve arkasında hep gülen yüzler bırakmıştır. Ofis taşıma gibi önemli hizmetlerde sadece taşıma sürecinde değil taşıma sürecinden sonra yaptığı işin arkasında duran bir firmayız. Firmamız bu hizmet alanına yönelen ilk firmadır ve bunun sağladığı en büyük avantaj ise tecrübemizdir.
Referanslarınız oldukça fazla hepsi gerçek mi?
Verdiğimiz memnuniyetin yansımasını referanslarımızla sağlıyoruz. Bugün sektörde en fazla ofis taşımacılığı yapan firma olmamızın getirdiği artılardan birisi de uzun referans listemizdir. Dilerseniz referanslarımızın iletişim bilgilerini personellerimizden alıp teyit edebilirsiniz.
Size nasıl ulaşırım?
Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02
Koronavirüs tedbirlerini uyguluyor musunuz?
Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kulanılmaktadır.

 

] }