Ofis Proje Taşıma Şirketi

Türkiye’nin ofis proje taşıma şirketi olarak hizmet verenlerin başında gelen Level Taşımacılık firması ile artık sizlerin de tanışma ve büyük projelerde ortak çalışmalar gerçekleştirme zamanı gelmedi mi?

Kurumsal kimliği ile 1956 yılından beri sektöründe önemli adımlara imza atan ve günümüzde sektöründe liderlik konumuna geçen Level Taşımacılık firması, ofis taşımacılığı hizmetlerinde her geçen gün büyük adımlar atmaya devam etmiştir. Proje bazlı çalışmalar gerçekleştiren şirketimiz bu konuda sizlere her türlü desteği sağlamaktadır.

Ofisten Ofise Taşımacılık Hizmetleri

Ofisinizin taşınma işlemlerinde asla dert etmeyin. Profesyonel bir nakliyat firması olan Level Taşımacılık firması, sizlere ofis taşımacılığı hizmetlerinde büyük ayrıcalıklar tanımaktadır. Her çeşit malzemeye sahip olan şirketimiz genel anlamda sizlere kaliteli bir şekilde destek sağlamaktadır. Kurumsal bir boyut kazanan yapısı ile profesyonel bir ekibi ile taşımacılık faaliyetlerinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde sağlamaktadır.

Ofis Proje Taşıma Şirketi
Ofis Proje Taşıma Şirketi

Ülke çapında çalışmalarını gerçekleştiren firmamız, sadece İstanbul değil, Türkiye’nin her lokasyonunda ihtiyaç duyduğunuz şekilde sizlere destek vermektedir. Ofis taşımacılığı hizmetlerinde pratik hal alan şirketimiz bu yolda sizlere her türlü imkanı tanımaktadır. 1956 yılından beri kuruluşundan bu yana hizmetlerini her zaman en iyisi olacak şekilde organize etmiştir. Sizlerde Level Taşımacılık farkı ile ofislerinizi taşıttırmak isterseniz hemen şirketimiz ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız sadece İnternet ortamında değil, sizlere ulaşmak adına her noktada sizlerin karşısına çıkmaktadır. Genel anlamda referans üzerine çalışan bir nakliyat şirketi olmamız, güveninizin hızlı bir şekilde kazanmamızı ve işimize direkt olarak konsantre olmamızı sağlamaktadır. Bu yüzden bizleri seçen ve bizler yakın çevresine öneren tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi bildiririz.

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  
 • En iyi Ofis Proje Taşıma Şirketi olarak bilinir.

Sigortalı Ofis Proje Taşıma Şirketi

Ofis Proje Taşıma Şirketi
Ofis Proje Taşıma Şirketi

Ofis Proje Taşıma Şirketi hizmetlerinde en büyük problem şüphesiz ki yapılan tüm nakliye hizmetlerinin sigortalı olarak yapılmasıdır. Sektörümüzde bu hizmet başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için tüm taşımacılık faaliyetlerini profesyonelce yürütmekteyiz. Kurumsal yapısında asla sorun teşkil ettirmeden her daim önemli başarılara imza atmış bulunmaktayız. Tüm sigorta faaliyetlerimizi ALLİANZ güvencesi ile çözümleyen bir nakliyat firması olmamız sizler adına da büyük bir avantajdır.

Level Taşımacılık sigorta hizmetlerini iki türde gerçekleştirmektedir. Kamyon bazlı sigorta ve komple kapsamlı sigorta olarak 2 türlü sigorta faaliyetini gerçekleştirmektedir. ofis proje taşıma şirketi olarak Şirketimiz ofis taşıma hizmetlerinde tüm isteklerinizi sigorta firmasına detaylı olarak bildirmektedir. Firmamızın tüm videolarını youtube sayfamızdan görebilirsiniz.

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz.