Ofis Proje Taşıma Şirketi

Türkiye’nin ofis proje taşıma şirketi olarak hizmet verenlerin başında gelen Level Taşımacılık firması ile artık sizlerin de tanışma ve büyük projelerde ortak çalışmalar gerçekleştirme zamanı gelmedi mi?

Kurumsal kimliği ile 1956 yılından beri sektöründe önemli adımlara imza atan ve günümüzde sektöründe liderlik konumuna geçen Level Taşımacılık firması, ofis taşımacılığı hizmetlerinde her geçen gün büyük adımlar atmaya devam etmiştir. Proje bazlı çalışmalar gerçekleştiren şirketimiz bu konuda sizlere her türlü desteği sağlamaktadır.

Ofisten Ofise Taşımacılık Hizmetleri

Ofisinizin taşınma işlemlerinde asla dert etmeyin. Profesyonel bir nakliyat firması olan Level Taşımacılık firması, sizlere ofis taşımacılığı hizmetlerinde büyük ayrıcalıklar tanımaktadır. Her çeşit malzemeye sahip olan şirketimiz genel anlamda sizlere kaliteli bir şekilde destek sağlamaktadır. Kurumsal bir boyut kazanan yapısı ile profesyonel bir ekibi ile taşımacılık faaliyetlerinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde sağlamaktadır.

Ülke çapında çalışmalarını gerçekleştiren firmamız, sadece İstanbul değil, Türkiye’nin her lokasyonunda ihtiyaç duyduğunuz şekilde sizlere destek vermektedir. Ofis taşımacılığı hizmetlerinde pratik hal alan şirketimiz bu yolda sizlere her türlü imkanı tanımaktadır. 1956 yılından beri kuruluşundan bu yana hizmetlerini her zaman en iyisi olacak şekilde organize etmiştir. Sizlerde Level Taşımacılık farkı ile ofislerinizi taşıttırmak isterseniz hemen şirketimiz ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız sadece İnternet ortamında değil, sizlere ulaşmak adına her noktada sizlerin karşısına çıkmaktadır. Genel anlamda referans üzerine çalışan bir nakliyat şirketi olmamız, güveninizin hızlı bir şekilde kazanmamızı ve işimize direkt olarak konsantre olmamızı sağlamaktadır. Bu yüzden bizleri seçen ve bizler yakın çevresine öneren tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi bildiririz.

Sigortalı Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis Taşıma Covid-19 Tedbirleri
Ofis Taşıma Covid-19 Tedbirleri

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde en büyük problem şüphesiz ki yapılan tüm nakliye hizmetlerinin sigortalı olarak yapılmasıdır. Sektörümüzde bu hizmet başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için tüm taşımacılık faaliyetlerini profesyonelce yürütmekteyiz. Kurumsal yapısında asla sorun teşkil ettirmeden her daim önemli başarılara imza atmış bulunmaktayız. Tüm sigorta faaliyetlerimizi ALLİANZ güvencesi ile çözümleyen bir nakliyat firması olmamız sizler adına da büyük bir avantajdır.

Level Taşımacılık sigorta hizmetlerini iki türde gerçekleştirmektedir. Kamyon bazlı sigorta ve komple kapsamlı sigorta olarak 2 türlü sigorta faaliyetini gerçekleştirmektedir. ofis proje taşıma şirketi olarak Şirketimiz ofis taşıma hizmetlerinde tüm isteklerinizi sigorta firmasına detaylı olarak bildirmektedir. Firmamızın tüm videolarını youtube sayfamızdan görebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Level Taşımacılık olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.

Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.

Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında sürprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.

Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.

Evet mesafe fark etmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.

Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz.

Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.

Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.

Ofis Taşıma Soruları

Şirketimiz kuruluşundan bu yana sayısız ofis taşıma hizmeti vermiştir ve arkasında hep gülen yüzler bırakmıştır. Ofis taşıma gibi önemli hizmetlerde sadece taşıma sürecinde değil taşıma sürecinden sonra yaptığı işin arkasında duran bir firmayız. Firmamız bu hizmet alanına yönelen ilk firmadır ve bunun sağladığı en büyük avantaj ise tecrübemizdir.

Verdiğimiz memnuniyetin yansımasını referanslarımızla sağlıyoruz. Bugün sektörde en fazla ofis taşımacılığı yapan firma olmamızın getirdiği artılardan birisi de uzun referans listemizdir. Dilerseniz referanslarımızın iletişim bilgilerini personellerimizden alıp teyit edebilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kullanılmaktadır.