Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Kurumsal Şirket Taşıma Hizmetleri

24.02.2020
159 görüntülenme
Kurumsal Şirket Taşıma Hizmetleri

Taşımacılık süreçlerinde profesyonel bir hizmet almak için yoğun mesai harcamanıza gerek yok. Taşımacılık sektörümüzde kurumsal şirket taşıma hizmetleri ile ilgili olarak firmamız gerekli her türlü kriteri bünyesinde barındırmaktadır. Çolakoğulları nakliyat şirketi olarak 1956 yılından bu yana sektöründe her zaman kaliteli hizmet vermeye çalışmaktadır. İstanbul’un en güzide semtlerinden biri olan Maltepe bölgesinde hizmetlerini sürdüren şirketimiz ile yapacağınız tüm ortak çalışmalar ile nakliye süreçlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ofis Taşıma Süreçlerinde Neler Yapılmaktadır

şirket taşımacılığı hizmetlerinin diğer bir adı olan ofis taşıma süreçlerinde firmamız gerekli ön inceleme işlemleri için ücretiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Yapılan inceleme sonucunda taşınacak ofis malzemeleriniz ayrıntılı bakıldıktan sonra gerekli fiyat teklif çalışması yapılmaktadır. Firmamız yapmış olduğu teklif sonucunda hizmet sürecinde onay verdiğiniz taktirde gerekli sözleşme vb. evrak üzeri işlemler bitirildikten sonra operasyon sürecine geçilmektedir.

İstanbul’un en büyük ofis taşıma şirketi olmamız, bir taraftanda tüm binaların taşınma şartlarını iyi bilmemizi de sağlamaktadır.

Kurumsal Şirket Taşıma Hizmetleri

Kurumsal Şirket Taşıma Hizmetleri

Referanslı bir nakliye firması ile yapacağınız çalışmada iş yükünün büyük bir kısmını bu firmaya bırakmanız sizler için rahatlayıcı bir durumdur. Çolakoğulları nakliyat firması, ofis taşıma süreçleri ile ilgili sizlere ayrıntılı bir bilgi verdikten sonra gerekli işlemlere geçmektedir. Profesyonel ekibimiz her türlü mobilya söküm takım vb işlemleri rahatlıkla gerçekleştirmektedir. 1956 Yılından beri sektöründe en iyi olan şirketimiz ile istediğiniz her türlü bilgi alışverişini paylaşabilirsiniz.

Türkiye’nin her tarafına hizmet veren firmamızın taşımacılık süreçlerinde yapmış olduğu paketleme süreçlerini https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden de takip edebilirsiniz. Yılların emeğini en iyi şekilde sizlere sunan firmamız her konuda birçok nakliye firmasına üstünlük sağlamıştır. Sektöründe asla sorun yaşamayacağınız ender nakliye firmalarından biridir diyebiliriz.

İstanbul ofis taşımacılığı hizmetlerinde özellikle sigorta hizmetlerindeki hassasiyetinizden dolayı şirketimize her konuda sorularınız olabilir. Çünkü firmamız yıllardan beri tüm sigorta hizmetlerini kendi bünyesinde gerçekleştimektedir. Taşınma süreçlerinde sigortanın neyi nasıl kapsadığını çok iyi bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Yılların deneyimi de olsak her zaman riski en az seviyete indirmek için gerekli sigorta işlemlerini yaparız. 1956 yılından beri hem ev hem ofis taşıma hizmetlerinde sigorta üzerinde önemli çalışmalar yapmış bulunmaktayız.

Firmamızın paketleme hizmetleri ile ilgili incelemelerini paketleme linkine tıklayarak bakabilir ve inceleyebilirsiniz.

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Kurumsal Şirket Taşıma Hizmetleri
Average rating:  
 0 reviews