Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Kurumsal Şirket Taşıma Hizmetleri

10.05.2020
491 görüntülenme
Kurumsal Şirket Taşıma Hizmetleri

Taşımacılık süreçlerinde profesyonel bir hizmet almak için yoğun mesai harcamanıza gerek yok. Taşımacılık sektörümüzde kurumsal şirket taşıma hizmetleri ile ilgili olarak firmamız gerekli her türlü kriteri bünyesinde barındırmaktadır. Çolakoğulları nakliyat şirketi olarak 1956 yılından bu yana sektöründe her zaman kaliteli hizmet vermeye çalışmaktadır. İstanbul’un en güzide semtlerinden biri olan Maltepe bölgesinde hizmetlerini sürdüren şirketimiz ile yapacağınız tüm ortak çalışmalar ile nakliye süreçlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ofis Taşıma Süreçlerinde Neler Yapılmaktadır

şirket taşımacılığı hizmetlerinin diğer bir adı olan ofis taşıma süreçlerinde firmamız gerekli ön inceleme işlemleri için ücretiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Yapılan inceleme sonucunda taşınacak ofis malzemeleriniz ayrıntılı bakıldıktan sonra gerekli fiyat teklif çalışması yapılmaktadır. Firmamız yapmış olduğu teklif sonucunda hizmet sürecinde onay verdiğiniz taktirde gerekli sözleşme vb. evrak üzeri işlemler bitirildikten sonra operasyon sürecine geçilmektedir.

İstanbul’un en büyük ofis taşıma şirketi olmamız, bir taraftanda tüm binaların taşınma şartlarını iyi bilmemizi de sağlamaktadır.

Kurumsal Şirket Taşıma Hizmetleri Hizmetlerimiz

Kurumsal Şirket Taşıma Hizmetleri

Referanslı bir nakliye firması ile yapacağınız çalışmada iş yükünün büyük bir kısmını bu firmaya bırakmanız sizler için rahatlayıcı bir durumdur. Çolakoğulları Nakliyat firması, ofis taşıma süreçleri ile ilgili sizlere ayrıntılı bir bilgi verdikten sonra gerekli işlemlere geçmektedir. Profesyonel ekibimiz her türlü mobilya söküm takım vb işlemleri rahatlıkla gerçekleştirmektedir. 1956 Yılından beri sektöründe en iyi olan şirketimiz ile istediğiniz her türlü bilgi alışverişini paylaşabilirsiniz.

Türkiye’nin her tarafına hizmet veren firmamızın taşımacılık süreçlerinde yapmış olduğu paketleme süreçlerini https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden de takip edebilirsiniz. Yılların emeğini en iyi şekilde sizlere sunan firmamız her konuda birçok nakliye firmasına üstünlük sağlamıştır. Sektöründe asla sorun yaşamayacağınız ender nakliye firmalarından biridir diyebiliriz.

İstanbul ofis taşımacılığı hizmetlerinde özellikle sigorta hizmetlerindeki hassasiyetinizden dolayı şirketimize her konuda sorularınız olabilir. Çünkü firmamız yıllardan beri tüm sigorta hizmetlerini kendi bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Taşınma süreçlerinde sigortanın neyi nasıl kapsadığını çok iyi bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Yılların deneyimi de olsak her zaman riski en az seviyete indirmek için gerekli sigorta işlemlerini yaparız. 1956 yılından beri hem ev hem ofis taşıma hizmetlerinde sigorta üzerinde önemli çalışmalar yapmış bulunmaktayız.

Firmamızın paketleme hizmetleri ile ilgili incelemelerini paketleme linkine tıklayarak bakabilir ve inceleyebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğulları nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.
Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında süprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.
Ekspertiz hizmetleri ücretli mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.
Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.
Kasa gibi ağır taşımacılık yapıyor musunuz?
Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz
Ofis mobilyalarını ve sandalyelerini nasıl taşıyorsunuz?
Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.
Uluslararası taşımacılık yapıyor musunuz?
Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.
Size nasıl ulaşırım?
Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02
Koronavirüs tedbirlerini uyguluyor musunuz?
Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kulanılmaktadır.
] }