Kurumsal Şirket Taşıma Hizmetleri

Taşımacılık süreçlerinde profesyonel bir hizmet almak için yoğun mesai harcamanıza gerek yok. Bundan dolayı taşımacılık sektörümüzde kurumsal şirket taşıma hizmetleri ile ilgili olarak firmamız gerekli her türlü kriteri bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca Kurumsal Şirket Taşıma Hizmetleri sektöründe, Level Taşımacılık şirketi olarak 1956 yılından bu yana sektöründe her zaman kaliteli hizmet vermeye çalışmaktadır. İstanbul’un en güzide semtlerinden biri olan Maltepe bölgesinde hizmetlerini sürdüren şirketimiz ile yapacağınız tüm ortak çalışmalar ile nakliye süreçlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ofis Taşıma Süreçlerinde Neler Yapılmaktadır

Şirket taşımacılığı hizmetlerinin diğer bir adı olan ofis taşıma süreçlerinde firmamız gerekli ön inceleme işlemleri için ücretiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Aynı zamanda yapılan inceleme sonucunda taşınacak ofis malzemeleriniz ayrıntılı bakıldıktan sonra gerekli fiyat teklif çalışması yapılmaktadır. Firmamız yapmış olduğu teklif sonucunda hizmet sürecinde onay verdiğiniz taktirde gerekli sözleşme vb. evrak üzeri işlemler bitirildikten sonra operasyon sürecine geçilmektedir.

İstanbul’un en büyük ofis taşıma şirketi olmamız, bir taraftan da tüm binaların taşınma şartlarını iyi bilmemizi de sağlamaktadır.

Referanslı bir nakliye firması ile yapacağınız çalışmada işi firmaya bırakmanız sizler için rahatlayıcı bir durumdur. Bundan dolayı Level Taşımacılık firması, ofis taşıma süreçleri ile ilgili sizlere ayrıntılı bir bilgi verdikten sonra gerekli işlemlere geçmektedir. Profesyonel ekibimiz her türlü mobilya söküm takım vb işlemleri rahatlıkla gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda 1956 Yılından beri sektöründe en iyi olan şirketimiz ile istediğiniz her türlü bilgi alışverişini paylaşabilirsiniz.

Türkiye’nin her tarafına hizmet veren firmamızın taşımacılık süreçlerinde yapmış olduğu paketleme süreçlerini https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden de takip edebilirsiniz. Bununla birlikte yılların emeğini en iyi şekilde sizlere sunan firmamız birçok nakliye firmasına üstünlük sağlamıştır. Sektöründe asla sorun yaşamayacağınız ender nakliye firmalarından biridir diyebiliriz.

İstanbul ofis taşımacılığı hizmetlerinde özellikle sigorta hizmetlerindeki hassasiyetinizden dolayı şirketimize her konuda sorularınız olabilir. Çünkü firmamız yıllardan beri tüm sigorta hizmetlerini kendi bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Taşınma süreçlerinde sigortanın neyi nasıl kapsadığını çok iyi bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Yılların deneyimi de olsak riski en az seviyeye indirmek için gerekli sigorta işlemlerini yaparız. Ayrıca 1956 yılından beri taşıma hizmetlerinde sigorta üzerinde önemli çalışmalar yapmaktayız.

Firmamızın paketleme hizmetleri ile ilgili incelemelerini paketleme linkine tıklayarak bakabilir ve inceleyebilirsiniz.

 

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Level Taşımacılık olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Aynı zamanda onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.

Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bununla birlikte sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.

Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında sürprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.

Ayrıca Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.

Evet. Ayrıca mesafe fark etmeden ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen iki kriter bulunur. Bundan dolayı eşya sayınız ve mesafe kriteri oldukça önemlidir.

Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenmektedir. Aynı zamanda sizlerin gözetiminde taşınmaktadır.

Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranmaktadır. Bununla birlikte olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Evet. Ayrıca her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz.

Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketlenmektedir. Bununla birlikte taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.

Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız. Ayrıca çalışmalarımız devam ediyor.

Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Aynı zamanda Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmektedir. Bununla birlikte taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kullanılmaktadır.