Kurumsal Ofis Taşımacılık Firmaları

Kurumsal ofis taşımacılık firmaları ile ilgili yapılan araştırmalarda karşımıza birçok konuda firma çıkmaktadır. Bu konularda ne yazık ki çok dikkat etmeliyiz. Ev taşıma veya ofis taşıma işlemlerinin gündelik hayatımızda stresli ve zor bir süreç olduğunun farkındayız. Eşyalarınızın zarar görmemesi için kolilenmesi, eşyalarınızın monte- demonte edilmesi, kilometrelerce taşınılan eşyalarınızın taşıma sırasında hasar görmemesi sizin için önemlidir. Çünkü emek vererek aldığınız eşyaların taşınma sürecinde zarar görmesi ve zararınızın karşılanması stres yaşatan taşınma sürecinde fazladan stres yaşamınıza sebep olmaktadır. Bu nedenle kurumsal taşımacılık firmaları hakkında bilmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat işiyle uğraşan firmalar bazen merdiven altı olarak tabir edilen firmalardan olabilir ve size kurumsal güvence vermeyebilir. Bu gibi durumlarda nakliyat işiniz eziyete dönüşebilir.

İstanbul Kurumsal Taşımacılık Firmaları

Çevrenizde evden eve nakliyat hizmeti almış birçok kişi bulunmaktadır. Bu hizmeti alan kişilerden birçok deneyimler dinlemişsinizdir. Anlaşma yaptığımız nakliyat şirketi belirlediğimiz gün ve saatte taşıyacağımız evin önünde olmadı, geç geldi,

nakliyat şirketi çalışanları eşyalarımızı sağlam kolilemedi ve eşyalarım zarar gördü ve bu zararın karşılanması için nakliyat şirketi çaba göstermedi, en başta nakliyat şirketi ile yapmış olduğumuz anlaşma dışında para nakliyat ücreti istenildi, eşyalarımı başka bir evin eşyaları ile birlikte taşımışlar gibi deneyimler çevreniz tarafından dillendirilmektedir.

Tam tersi olarak ise belirlediğimiz gün ve saatte nakliyat şirketi evimize geldi. Nakliyat şirketi çalışanları saygılı, iletişim becerilerine sahip, işlerinin ehli çalışanlardı. Eşyalarımızın zarar görmemesi için özel ambalaj ürünleri kullanılmıştır. Bundan dolayı eşyalarımda bir çizik bile yoktu, nakliyat şirketi ile anlaştığımız ücret dışında bir ücret ödemedim cümlelerini de çevrenizden duyarsınız. İşte tam da bu deneyimler size kurumsal taşımacılık firmalarının olması gereken özellikleri göstermektedir.

Kurumsal Ofis Taşıma Firmaları

Kurumsal ofis taşıma firmaları ile ilgili olarak; hemen firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Kurumsal taşımacılık firmaları evden eve nakliyat hizmeti sunarken sizlerin yüzde yüz memnuniyeti sağlamak için çalışır. Geniş ve her türlü eşya taşımacılığına uygun geniş araç filosuna sahiptir. Eşya monte ve demonte edilmesinde ve beyaz eşyanın sökülüp takılmasında uzmanlaşmış profesyonel ekiplere sahiptir. Eşyalarınızın sağlam bir şekilde taşınması sağlamak için özel ambalaj ürünleri kullanılmaktadır. Ayrıca olası eşyalarınızın zarar görmesi durumunda sigorta devreye girerek zararınızın karşılanması için size güvence sunar. Belirlenen gün ve saatte nakliyat hizmetlerini gerçekleştirir.

Tüm bu süreçler aşamasında sizlerin herhangi bir sorununda profesyonelce bilgilendirme sağlar ve sizin için stresli olan ev veya ofis taşımacılığı işinde taşıma hizmetini kaliteli hizmet anlayışıyla tamamlayarak sizlerin stresinin azaltılmasında olumlu katkıları olur. Bu nedenlerden dolayı sizlerde evden eve nakliyat hizmet almadan önce Level Nakliyat gibi kurumsal taşımacılık firmalarını seçerek sağlıklı ve stressiz bir şekilde taşınma sürecinizi atlatabilirsiniz. Ayrıca firmamızın facebook sayfasından da hizmetlerimizi görebilirsiniz.