Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Kurumsal Ofis Nakliyesi Yapan Firmalar

27.11.2019
308 görüntülenme
Kurumsal Ofis Nakliyesi Yapan Firmalar

kurumsal ofis nakliyesi yapan firmalar günümüz taşımacılık dünyasında şirketlere hizmet veren kurumlardır. İstanbul’da ofisiniz var. Ve ofisinizi profesyonel kurumsal bir nakliyat şirketi ile taşıttırmak istiyorsunuz. İşte bu noktada kurumsal ofis nakliyesi yapan şirketler şeklinde internette araştırma yaptığınızda karşınıza birkaç nakliyat şirketi çıkmaktadır. Ofis nakliyesi ile ilgili olarak ilk karşınıza çıkan firma şüphesiz ki Çolakoğulları nakliyat şirketidir. 1956 yılından beri bu hizmet ile sizlere profesyonel destek sunan şirketimiz ofis taşımacılığı sektöründe de adını tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Türkiye’de kurumsal ofis nakliyesi yapan firmalar her zaman taşımacılık faaliyetlerini sigortalı olarak gerçekleştirmektedir.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketi

Çolakoğulları nakliyat şirketi olarak, ofis taşıma hizmetlerinde her zaman ücretsiz ekspertizler göndermekteyiz. Yapılan ekspertizler ile sizlere her konuda gerekli bilgi alışverişinde bulunabiliriz. Çolakoğulları ailesi olarak tüm ofis malzemelerinizi ayrıntılı bir şekilde paketleyen ve yeni adresinize götürüp kurup yerleştirmekteyiz. Yılların deneyimli nakliyat şirketi olmamız her türlü sorunlara önceden tedbirli bir şekilde çözüm bulabilmekteyiz. 1956 yılından beri sektöründe daimi nakliyat şirketi olarak görev yapmış olan personellerimiz ile istediğiniz zaman istediğiniz şekilde hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Ümraniye ofis taşıma

Ümraniye ofis taşıma

Ofis taşımacılığı süreçlerinde firmamız ofis taşıma hizmetlerine büyük önem vermektedir. Özellikle kurumsal şirketlerin yani genel merkezlerinin taşınması sürecinde zamana karşı yarışılmaktadır. Kısa süre içinde ofislerinin eski adresten yeni adrese taşınmalarını istemektedirler. Bu konuda her zaman duyarlı bir nakliyat firması olması da şirketimizin işine ne kadar ciddi bir şekilde sarıldığının göstergesidir. Yılların deneyimlerine sahip kadrosu ve geniş araç filosu ile sektörün sekmeyen taşlarından biriyiz.

Şirketimiz, kurumsal ofis nakliyesi hizmetlerinde her zaman sizlere en büyük desteklerini sunmaktadır. https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yaptığınızda karşınıza çıkabilecek her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Firmamızın tüm taşımacılık faaliyetlerini sosyal medya ağlarından da rahatlıkla takip edebilirsiniz. İstagram ve facebook üzerinden firmamızın her gün düzenli olarak paylaşımları mevcuttur. Yılların deneyimli nakliyat firması olan Çolakoğulları nakliyat, her yaz ve kış aylarına özel kampanyalar sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir ekibi ile sayısız başarılara imza atan şirketimiz, ev taşımacılığı hizmetleri dışında ne çok gerçekleştirdiği hizmetlerin başında ofis taşıma hizmetleri gelmektedir. Bu konuda firmamızın kurumsal web adresinden de bilgi alabilirsiniz.