Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Kabinet ve Server Taşıma Şirketi

26.02.2020
115 görüntülenme
Kabinet ve Server Taşıma Şirketi

Türkiye’de profesyonel taşımacılık hizmetlerini ülkemizde ilk defa gerçekleştiren ve yıllara yayarak sektöründe hem örnek hem de yenilikleri ile tanınan firmanın adı Çolakoğulları Nakliyat Şirketidir. Kabinet ve Server taşıma şirketi olarak da anılan firmamız, elektronik malzemelerin taşımacılığında da sizlere profesyonel desteklerini vermektedir.

Elektronik Ürünlerin Taşınma Süreci

firmamız genel anlamda ofis taşıma hizmetlerinin içinde yer alan server taşımacılığı hizmetlerinde sizlere profesyonel bir destek sağlamak adına ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Yapılan ekspertiz hizmetinde taşınacak olan cihazların kodları ile birlikte bir sigorta ve taşıma bedelini belirler. Yılların deneyimli nakliyat firması olan Çolakoğulları nakliyat, server taşıma hizmetlerinde her zaman en iyi olma yolunda hareket etmektedir. Kabinet ve server taşıma şirketi olan firmamız, gerekli tüm sigortalama hizmetlerini yaparak ofis taşıma süreçleri içine dahil ederek taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirir.

Server taşımacılığı hizmetlerinde güvenebileceğiniz firma sayısı ne yazık ki çok az diyebiliriz. Sektöründe profesyonel olarak bu hizmeti başarılı bir şekilde gerçekleştiren firma sayısı çok azdır. Çolakoğulları nakliyat firması, dünya genelinde tüm şirketlerin Türkiye içinde hizmet verdikleri firmaların taşınma süreçlerinde destek verebilmektedir. Ofis taşıma hizmetlerinde firmamız sadece İstanbul değil, Türkiye’nin genelinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Kabinet ve Server Taşıma Şirketi

Kabinet ve Server Taşıma Şirketi

Server Taşımacılığında Sigortalama İşlemleri

taşımacılık hizmetlerinde özellikle elektronik malzemelerin taşınma süreçlerinde hasar oluşması durumunda sigorta hizmetleri nasıl yapıldığı ile ilgili kafanızda birçok soru mevcuttur. Bizler bunun farkındayız. Sizlere kısa ve net bir açıklama ile bunu netleştirmek isteriz. Sektörümüz itibari ile taşınan herhangi bir ürün, ister elektronik olsun ister mobilya parçası olsun ne olursa olsun oluşabilecek hasarlarda sadece araç yol alırken gerçekleşen kazaları karşılamaktadır. Personelin elinden düştüğü zaman sigorta hizmetleri bu hasarları karşılamamaktadır. Sigorta işlemleri araç bazlı yapılmaktadır. Belli bir limite kadar bu hizmet gerçekleştirilmektedir. Firmamız yıllardan beri bu hizmeti ALLİANZ güvencesinde almaktadır. Ülkemizin her bölgesinde hizmetlerini gerçekleştiren şirketimiz, tüm taşımacılık faaliyetlerini sigortalı olarak yapmaktadır. Firmamız tüm taşımacılık faaliyetleri ile ilgili olarak https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yaparak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. İyi düşünün İyi Taşının!