Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Kabinet ve Server Taşıma Şirketi

10.05.2020
468 görüntülenme
Kabinet ve Server Taşıma Şirketi

Türkiye’de profesyonel taşımacılık hizmetlerini ülkemizde ilk defa gerçekleştiren ve yıllara yayarak sektöründe hem örnek hem de yenilikleri ile tanınan firmanın adı Çolakoğulları Nakliyat Şirketidir. Kabinet ve Server taşıma şirketi olarak da anılan firmamız, elektronik malzemelerin taşımacılığında da sizlere profesyonel desteklerini vermektedir.

Elektronik Ürünlerin Taşınma Süreci

firmamız genel anlamda ofis taşıma hizmetlerinin içinde yer alan server taşımacılığı hizmetlerinde sizlere profesyonel bir destek sağlamak adına ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Yapılan ekspertiz hizmetinde taşınacak olan cihazların kodları ile birlikte bir sigorta ve taşıma bedelini belirler. Yılların deneyimli nakliyat firması olan Çolakoğulları nakliyat, server taşıma hizmetlerinde her zaman en iyi olma yolunda hareket etmektedir. Kabinet ve server taşıma şirketi olan firmamız, gerekli tüm sigortalama hizmetlerini yaparak ofis taşıma süreçleri içine dahil ederek taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirir.

Server taşımacılığı hizmetlerinde güvenebileceğiniz firma sayısı ne yazık ki çok az diyebiliriz. Sektöründe profesyonel olarak bu hizmeti başarılı bir şekilde gerçekleştiren firma sayısı çok azdır. Çolakoğulları nakliyat firması, dünya genelinde tüm şirketlerin Türkiye içinde hizmet verdikleri firmaların taşınma süreçlerinde destek verebilmektedir. Ofis taşıma hizmetlerinde firmamız sadece İstanbul değil, Türkiye’nin genelinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Kabinet ve Server Taşıma Şirketi Haberler

Kabinet ve Server Taşıma Şirketi

Server Taşımacılığında Sigortalama İşlemleri

Taşımacılık hizmetlerinde özellikle elektronik malzemelerin taşınma süreçlerinde hasar oluşması durumunda sigorta hizmetleri nasıl yapıldığı ile ilgili kafanızda birçok soru mevcuttur. Bizler bunun farkındayız. Sizlere kısa ve net bir açıklama ile bunu netleştirmek isteriz. Sektörümüz itibari ile taşınan herhangi bir ürün, ister elektronik olsun ister mobilya parçası olsun ne olursa olsun oluşabilecek hasarlarda sadece araç yol alırken gerçekleşen kazaları karşılamaktadır. Personelin elinden düştüğü zaman sigorta hizmetleri bu hasarları karşılamamaktadır. Sigorta işlemleri araç bazlı yapılmaktadır. Belli bir limite kadar bu hizmet gerçekleştirilmektedir. Firmamız yıllardan beri bu hizmeti ALLİANZ güvencesinde almaktadır. Ülkemizin her bölgesinde hizmetlerini gerçekleştiren şirketimiz, tüm taşımacılık faaliyetlerini sigortalı olarak yapmaktadır. Firmamız tüm taşımacılık faaliyetleri ile ilgili olarak https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yaparak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. İyi düşünün İyi Taşının!

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğulları nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.
Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında süprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.
Ekspertiz hizmetleri ücretli mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.
Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.
Kasa gibi ağır taşımacılık yapıyor musunuz?
Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz
Ofis mobilyalarını ve sandalyelerini nasıl taşıyorsunuz?
Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.
Uluslararası taşımacılık yapıyor musunuz?
Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.
Size nasıl ulaşırım?
Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02
Koronavirüs tedbirlerini uyguluyor musunuz?
Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kulanılmaktadır.
] }