İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Firmaları

Türkiye’de kurumsal ofis taşımacılığı  hizmetlerine baktığımızda İstanbul’un en iyi ofis taşıma firmaları arasında yer alan Level Taşımacılık, aynı zamanda Türkiye’nin de en iyi firmasıdır. Yıllardan beri sektörde büyük bir rekabetin olduğunu herkes tarafından bilinmektedir. 1956 yılından beri bu hizmeti başarılı bir şekilde sunmaktayız.

İstanbul’un en köklü nakliyat şirketlerinden biri olan Level Taşımacılık firması, ofis taşımacılığı hizmetlerinde her geçen gün kaliteli ve güvenli nakliye hizmetlerine yenilikle eklemektedir. Türkiye’nin bilinir nakliyat şirketi olan firmamız bu hizmetlerini en iyi şekilde sağlamak için yoğun çabalar harcamaktadır. 1956 Yılından beri Ofis taşımacılığı hizmetlerinde itinalı bir şekilde dikkat ederek ilerlemekteyiz.

İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Firmaları Arasındayız

Firmamız en iyi ofis taşıma firması olması elbette kolay olmamıştır. Zamanla rakiplerine hizmet kalitesi açısında önemli derecede farklar atarak hizmet kalitesi ile birçok nakliyat şirketinin önüne geçmiştir. Başarılı bir grafik çizen şirketimiz özel nakliye hizmetlerinde profesyonel adımlar ile nakliyat dünyasında en iyi firma olmuştur. İstanbul’un en eski ofis taşıma firması olmamızdan dolayı da bu konuda önemli adımlar atılmıştır.

İstanbul'un En İyi Ofis Taşıma Firmaları
İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Firmaları

Firmamız bünyesinde bulundurmuş olduğu profesyonel ekipleri ve geniş araç filosu ile sadece İstanbul değil, Türkiye’nin her tarafından kurumsal ofis taşıma hizmetlerini götürmektedir. Deneyimi ve tecrübesi ile fark yaratan bir şirket olan Level Taşımacılık, böylelikle tüm nakliye süreçlerinde ne iyi firma olmaktadır.

Ofis Taşımacılığında En İyi Olmak İçin Çabalamaktayız

İstanbul'un En İyi Ofis Taşıma Firmaları
İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Firmaları

Firmamız hizmetlerini geliştirirken en iyi olmak adına birçok çalışma yürütmektedir. Eksik kalan yanlarını zamanla tamamlayarak hizmet kalitesini bir adım önde götürmeye çalışmaktadır. İstanbul’un en iyi ofis taşıma şirketleri arasında ki yerini her zaman korumuştur. Bu konuda sosyal medya hesaplarında bile şirketimiz en üst düzeyde takip edilmektedir. Facebook hesabından da şirketimiz takip edebilirsiniz. Siz de bu kapsamda sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerimiden kesintisiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Biz, İstanbul’un en iyi ofis taşıma firmaları arasındayız ve sizlerin de bu kapsamda en iyi tercihi olacağız.

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. 

İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Firmaları Hangileridir?

İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Firmaları arasında Level Nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz.