Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri

10.05.2020
319 görüntülenme
İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri. Günümüz taşımacılık süreçlerinin yoğun olduğu illerden biri olan İstanbul bölgesinde ofis taşımacılığı hizmetleri yoğun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kuruluşundan bu yana hizmetlerinde asla taviz vermeden kuruluşunun amacına göre hareket etmektedir. İstanbul ofis taşıma şirketleri olarak her geçen gün yeniliklere ayak uyduran şirketimiz, günümüzde en çok örnek alınan ve en çok tercih edilen nakliyat şirketi olmuştur.

Peki Ofis Taşımacılığında Neden Çolakoğulları Nakliyat

Ofis taşımacılığı kendi başına bir sektördür. Ve bu sektörde iyi bir hizmet vermek çok önemlidir. Sonuçta karşınızda ciddi kurumlar söz konusudur. Taşımacılık hizmetleri her şirketin başından geçen bir süreçtir. Ne yazık ki taşımacılığı sevmeyen bir millet olduğumuz için bu konuda başımız ağrımadan bu işi yapabilecek arkadaşlara ihtiyaç duyuyoruz. Bu konuda da en iyi firmayı araştırmaktayız.

Çolakoğulları ofis taşıma şirketi olarak, 1956 yılından beri sizlere İstanbul bölgesinde profesyonel ofis taşıma hizmeti vermektedir. Yılların deneyimli firması olmamızın en büyük sebebi; sektörüne değer veren, insanların taşınmasında yardımcı olan bir kuruluş olmaya çalışmaktayız. Böylelikle sektöründe bu kadar kaliteli hizmet vererek yılların bilindik markası haline gelmekteyiz.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri Haberler

İstanbul Ofis Taşıma Şirketi

İstanbul'da Ofis Taşıma Süreçleri

Sektörümüze önemli hizmetler sunan Çolakoğulları, ofis taşımacılığında süreçleri çok iyi bir şekilde gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekibimizden ekspertiz bölümü gerekli keşif işlemlerini yaptıktan sonra bu hizmet ile ilgili genel merkezimizden fiyat teklif çalışmaları yapılmaktadır. Yapılan anlaşma sonrasında, saha ekibimiz devreye girmektedir. Saha ekibimiz tarafından, şirketin belirlemiş olduğu sürede ve taşınan malzemeye göre hareket ederek nakliye hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Şirket çalışanlarımız proje bazlı nakliye hizmetlerinde her şeyi harfi harfi yerine getirdiği için bu konuda kendilerini yönlendirmeye gerek duymamaktadır. Şirket çalışanlarımız her zaman güvenli bir şekilde çalıştırılmaktadır.

Ofis Taşıma Alanında Bizi Takip Etmeye Devam Edin!

İstanbul ofis taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen firma olmamızın en büyük sebebi; müşterilerimize hizmet verirken onların isteklerini fazlası ile karşılamamızdır. Çünkü sektöründe her zaman saygın bir kurum olarak kabul edilen firmamız, yapılan hangi iş olursa olsun karşılıklı saygı içerisinde yapılması taraftarıdır. Böylece nakliye süreçleri de profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Firmamızın sosyal medya hesaplarından biri olan Instagram sayfamızdan da firmamızın nakliye süreçlerini takip edebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğlu nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.
Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında süprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.
Ekspertiz hizmetleri ücretli mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.
Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.
Kasa gibi ağır taşımacılık yapıyor musunuz?
Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz
Ofis mobilyalarını ve sandalyelerini nasıl taşıyorsunuz?
Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.
Uluslararası taşımacılık yapıyor musunuz?
Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.
Size nasıl ulaşırım?
Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02
Koronavirüs tedbirlerini uyguluyor musunuz?
Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kulanılmaktadır.
Sıkça Sorulan Sorular

ofis taşımacılığı hizmetlerinde ekspertiz hizmeti mevcuttur. Ve bu hizmetlerimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır.

ofis taşıma fiyatları ile ilgili yapılan değerlendirme ve inceleme sonucunda netlik kazanmaktadır. Hemen fiyat almak için ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

ofisten ofise taşımacılık hizmetleri; taşınan ofisin metrekare üzerine hazırlanan ofis malzemelerinin miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

ofis nakliye fiyatları firmamız tarafından yapılan ekspertiz ve siz değerli müşterilerimizin tarafımıza vereceği bilgiler doğrultusunda belirlenmektedir.

Ofis taşıma hizmetlerinin tamamında firmamız tüm eşyalarınızı detaylı olarak sigortalattırmaktadır. Yapılan tüm nakliye işlemleri firmamız tarafından hasarları ile beraber karşılanmaktadır.

Ofis taşıma ücretleri; bir ofisin bir yerden başka bir yere, müşterinin istediği hizmet şekline göre değişkenlik gösteren bir durumdur.