İstanbul İzmir Ofis Taşımacılığı

Ülkemizin 1956 yılından beri taşımacılık hizmetlerinde kaliteli ve güvenli ofis taşımacılığı hizmetleri sunan Level Taşımacılık firması, siz değerli iş ortaklarımıza her konuda gerekli desteği sağlamaktadır. Yılların deneyimli, tecrübeli ve güvenilir nakliyat firması olan şirketimiz ile sizde çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ülkemizde 1970 yılından beri ofis taşımacılığı hizmetlerini sürdüren şirketimiz iSTANBUL İZMİR arası ofis nakliye hizmetlerine 2002 yılından beri başlamıştır.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

İstanbul ve İzmir nakliyat firması olan Level Taşımacılık firması, sizlere gerekli desteği fazlası ile sağlamaktadır. Ayrıca firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerinde her türlü desteği sağlamaktadır. İstanbul İzmir arasında firmamız tüm ofis malzemeleriniz profesyonelce gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte firmamız ofis eşyalarınızı kaliteli bir şekilde yeni adresinizde kurup yerleştirmektedir. Böylece firmamız ofis nakliye hizmetlerinde her türlü malzemeyi en iyi şekilde kullanmaktadır.

İstanbul İzmir Ofis Taşımacılığı ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı

Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları

Kolileme Ücreti

1 Odalı Ofis Eşyası

4000 TL – 10.000 TL

2000 TL

2 Odalı Ofis Eşyası

6000 TL – 12.000 TL

3000 TL

3 Odalı Ofis Eşyası

8000 TL – 14.000 TL

4000 TL

+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri

Ekspertiz Yapılacaktır

Ekspertiz Yapılacaktır

Ofis Nakliyesinde Lider Firma

İstanbul İzmir Ofis Taşımacılığı
İstanbul İzmir Ofis Taşımacılığı

İstanbul İzmir arası mesafenin uzak olması hizmetlerin oldukça zorlu geçmesine yol açmaktadır. Güvenilir olmayan firmalardan alınacak olan ofis nakliyesi hizmeti sizlere pahalıya patlayabilir. Bu yüzden firma seçimi yaparken dikkatli olmalı ve doğru tercih yapmalısınız. Level Taşımacılık firmamız hizmet kalitesini devamlı arttırarak sizlere sunmuştur. Bölgenin en çok tercih edilen firması olarak İstanbul İzmir arası ofis nakliyesi hizmetinde eşyalarınızı güvenle yeni yerinize ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul ve İzmir Ofis Taşıma Şirketleri

Kaliteli taşıma hizmetleri veren firmamız, özellikle İstanbul ve İzmir bölgeleri arasında özenli taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmektedir. Taşıma hizmetlerinde her türlü imkanı seferber eden firmamız İzmir ve İstanbul bölgesinde profesyonel ekipler bulundurmaktadır. 

İstanbul İzmir Ofis Taşımacılığı
İstanbul İzmir Ofis Taşımacılığı

Level Taşımacılık firması ile tüm ofis malzemelerinizi İstanbul İzmir arası ofisinizi gönül rahatlığı ile taşıtabilirsiniz. Firmamız profesyonel nakliyat hizmetlerinizi en iyi şekilde organize etmektedir. Level Taşımacılık firması ile ofis eşyalarınızı taşıttırmak isterseniz hemen https://www.ofistasimaciligi.com.tr/ofis-tasimaciligi adresine giriş yaparak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  
 • İstanbul İzmir ofis taşımacılığı konusunda en iyi adrestir. 

Sizlerden Gelen Sorular

İstanbul İzmir Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

İstanbul İzmir Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz.