İstanbul Bölgesinde Ofis Taşımacılığı Yapan Şirketler

İstanbul Bölgesinde Ofis Taşımacılığı Yapan Şirketler en iyisi biziz. Ofis taşımak özellikle köklü firmalar için tam bir kabustur diyebiliriz. Onsa evrak, onca önemli belgeler ve cihazların eksiksiz ve zarar görmeden taşınması nerede ise imkansızdır diyebilirsiniz ama doğru firma ile bunu sağlamak aslında çok mümkün. Ofis taşımacılığı yapan şirketlerin arasında yer alan Level kurumsal ofis taşımacılığı sayesinde sizlerde 1956 yılından bu yana profesyonel olarak çalışan bir firmaya güvenmiş olacaksınız.

İstanbul Bölgesinde Ofis Taşımacılığı Yapan Şirketler

Ofis taşımacılığı yaşan şirketlerin güvenilir olması elbette çok önemli. Sizler binlerce evraklarınızı, masalarınızı, dolaplarınızı ve hatta çok pahalı ofis cihazlarınızı firmaya teslim ediyor olabilirsiniz. Kırık dökük eşyalar ile karşılaşmamak için ya da karman çorman olmuş evrakların içinde boğulmamak için tercihinizi her zaman en doğru yönde yapmalısınız. Dolayısı ile de sizlerde bu konuya dikkat ederek anlaşmanızı yapabilirsiniz.

İstanbul Bölgesinde Ofis Taşımacılığı Yapan Şirketler
İstanbul Bölgesinde Ofis Taşımacılığı Yapan Şirketler

Bizim ülkemizde nakliyat denilince eksik hizmet veren ve yetersiz olan birçok firma bulabilirsiniz. Dolayısı ile bunların içinde sıyrılabilecek Level Taşımacılık ile çalışmak sizlere de güven veriyor olacak. Kurumsal bir firma olarak kurumsal bir firmadan destek almak kadar mantıklı ne olabilir ki? iş sektöründe profesyonel olmanın, kurumsal olmanın ne kadar avantaj sağladığını zaten az çok biliyorsunuz. Dolayısı ile bunu sonuna kadar yaşamak ve sizlerde sorunsuz bir taşınma içinde yer almak istiyorsanız tercihinizi bu yönde yaparak ofislerinizi eksiksiz ve en kısa süre içinde taşınmasını sağlatabilirsiniz. İstanbul bölgesinde ofis taşımacılığı yapan şirketler ile artık sorunsuz bir iş akışı izlenecek.

Ofis taşımacılığı yapan şirketler aynı zamanda sizlere isteğiniz doğrultusunda depolama hizmeti de verebilmelidir. Bu sayede sizler bir nakliye firmasında aradığınız her özelliği bulabilirsiniz. Bu imkanda sizlere zaman zaman oldukça yardımcı olabilecek. Örneğin hala taşınacak bir ofis bulamadıysanız ama bazı eşyalarınızı artık taşımak zorunda kalıyorsanız, ya da ofislerinizin küçük olmasından dolayı her şeyin sığmayacağını ve eşyaların belli bir süre depolanmasını istiyorsanız Level Taşımacılık bu anlamda sizlere yardımcı olmaya çalışıyor olacak. Hem eşyalarınız güvende olacak hem de eşyalarınız en doğru şekilde yeni adreslerine taşınıyor olacak.

İstanbul Bölgesinde Ofis Taşımacılığı Yapan Şirketler ile ilgili internet ortamında araştırma yaparken lütfen dikkat ediniz. Firmamızın ismini kullanan şahıslara dikkat.

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

İstanbul Bölgesinde Ofis Taşımacılığı Yapan Şirketler

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  
 • İstanbul Bölgesinde Ofis Taşımacılığı Yapan Şirketler arasında en iyisiyiz.

Türkiye’nin Ofis Nakliye Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketiyiz

Ön İnceleme: Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme: Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç: Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi: Asansör Sistemi
Güvenilirlik: Eşya Sigortalama

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. İstanbul Bölgesinde Ofis Taşımacılığı Yapan Şirketler arasında en iyisi biziz.