Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Hızlı Ve Güvenilir Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılır

18.08.2020
128 görüntülenme
Hızlı Ve Güvenilir Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılır

Türkiye'de hızlı ve güvenilir ofis taşımacılığı nasıl yapılır? sorusuna doğru bir cevap almak için bu makalemizi ayrıntılı olarak okuyabilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de Kurumsal Ofis Taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Çolakoğlu Nakliyat, sektörde güvenilirliği ve profesyonelliği ile en çok tercih edilen firmalardan olmuştur. 1956 yılından bu yana Ev taşımacılığı ile birlikte büyük ve orta ölçekli kurumsal firmalara, fabrikalara, üniversitelere taşıma hizmeti sunan firmamız, profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile güvenli taşıma sürecini sizlere garantilemektedir.

Ofisinizi Bize Emanet Edin Hızlı Ve Kaliteli Taşıyalım!

Taşıma süreci öncesinde firmamız tarafından ekspertizyapılarak her iki lokasyonun analizi ve taşıma planı belirlenir. Belirlenen gün içerisinde tüm ekibimiz ve araçlarımız ile taşıma sürecine başlanılır. Paketleme sırasında her ürün,öncesinde demonte edilir ve sonrasında kendine özel malzemelerle paketlenir. Bunun yanı sıra önemli bilgi ve evraklar numaralı ve düzenli bir şekilde yerleştirilerek, olası bir karışıklık da önceden engellenmiş olur.

Kutuların üzerine numara yazılarak, hangi odadan alındığı da belirtilir ve daha sonra tüm eşyalar araca yüklenir ve belirtilen lokasyona doğru yola çıkılır. Taşınılacak noktaya gelindiği zamansa eşyalar kutulardaki numaralardan yola çıkılarak odalara bırakılır. Taşıma esnasında el araçları, pikap, forkliftvb.  destekleyici taşıma aletleri ile süreç daha güvenli ve hızlı hale getirilir.

Birçok kurumsal ofis taşımada verdiğimiz kusursuz hizmet sonrası almış olduğumuz teşekkür belgeleri ve çalışmış olduğumuz firmaların listesini https://www.colakoglunakliyat.com/kurumsal-referanslar web adresimizden inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için 444 65 02 numaralı hattımızdan bizleri arayabilirsiniz..

Sıkça Sorulan Sorular

ofis taşımacılığı hizmetlerinde ekspertiz hizmeti mevcuttur. Ve bu hizmetlerimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır.

ofis taşıma fiyatları ile ilgili yapılan değerlendirme ve inceleme sonucunda netlik kazanmaktadır. Hemen fiyat almak için ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

ofisten ofise taşımacılık hizmetleri; taşınan ofisin metrekare üzerine hazırlanan ofis malzemelerinin miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

ofis nakliye fiyatları firmamız tarafından yapılan ekspertiz ve siz değerli müşterilerimizin tarafımıza vereceği bilgiler doğrultusunda belirlenmektedir.

Ofis taşıma hizmetlerinin tamamında firmamız tüm eşyalarınızı detaylı olarak sigortalattırmaktadır. Yapılan tüm nakliye işlemleri firmamız tarafından hasarları ile beraber karşılanmaktadır.

Ofis taşıma ücretleri; bir ofisin bir yerden başka bir yere, müşterinin istediği hizmet şekline göre değişkenlik gösteren bir durumdur.

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde çalışan tüm personellerimiz firmamızın bünyesinde yer alan personellerden oluşmaktadır. Personel sayısı yapılacak hizmetin hacmine göre değişkenlik göstermektedir.

porno film izle