Tavsiye Edilen Ofis Taşıma Firmaları

Tavsiye Edilen Ofis Taşıma Firmaları arasında en iyi seçenek, elbette ki Level Nakliyat firmasıdır. Ülkemizde profesyonel ofis taşıma hizmetlerinde iyi olan firmaların olduğunu çok iyi biliyoruz. İnternet ortamında araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken birçok nokta olacaktır. Özellikle tavsiyeli edilen ofis taşıma firmaları ile ilgili yapacağınız ayrıntıda yanılma payınız olabilir. Bu konuda profesyonel olan bir nakliyat firması var ise de o direkt olarak Level Taşımacılık firmasıdır. 1956 yılından beri sektörün lider nakliye şirketi olan ve ülkemizde büyük yatırımlar yapabilen firmamız ile istediğiniz şekilde çalışma sağlayabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Ofis Taşıma Firmaları Arasında En İyi Seçenek

Tavsiye Edilen Ofis Taşıma Firmaları arasında Level Nakliyat’ın bir yıldız gibi parladığını söyleyebiliriz. Sektörümüzde geçmişten bu yana her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren şirketimiz, profesyonel ofis nakliye hizmetlerinde de aynı şekilde süreçleri takip etmektedir. 1956 yılından bu yana kurumsal yapısından asla taviz vermeyen ve her zaman kendini en iyi şekilde programlayan şirketimiz ile ofisinizi evinizi başarılı bir şekilde taşıtabilirsiniz. Şirketimizin ofis nakliye hizmetlerinde yüksek dereceli referansları mevcuttur.

Tavsiye Edilen Ofis Taşıma Firmaları
Tavsiye Edilen Ofis Taşıma Firmaları

Tavsiyeli ofis taşıma şirketi, her zaman işinizin garanti altına aldığınızı göstermektedir. Bilmediğiniz tanımadığınız bir nakliye firması ile yola çıkmanız sizler adınıza kötü bir senaryo ile karşınıza çıkmasına sebep olabilir. Firmamız İstanbul’un birçok genel merkezi ile tanınan bir nakliyat şirketi olmasından dolayı her zaman tercih noktasında ilk sırayı almıştır.

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Türkiye’nin Ofis Nakliye Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketiyiz

Ön İnceleme: Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme: Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç: Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi: Asansör Sistemi
Güvenilirlik: Eşya Sigortalama

Sigortalı ve Güvenli Ofis Taşıma Hizmetleri

Tavsiye Edilen Ofis Taşıma Firmaları
Tavsiye Edilen Ofis Taşıma Firmaları

ofis taşımacılığında her zaman kendine güvenen Level Taşımacılık şirketi, bir ofis taşımacılığında sigortasız olarak bu hizmete adım atmaz. Her zaman müşteri memnuniyetine önem vererek taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Başarılı bir ekip ile tüm nakliye organizasyonlarını düzenli olarak gerçekleştirmektedir. İstanbul bölgesinde birçok sigorta acenteleri ile ortak çalışmalar düzenleyerek taşımacılık süreci boyunca tüm eşyalarınızı geniş kapsamlı olarak sigortalatmaktadır.

Sizde ofisinizi profesyonel bir nakliyat firması ile bir yerden başka bir yere kaliteli bir şekilde taşıttırmak isterseniz tek yapmanız gereken şirketimizin kurumsal web adresi olan https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yaparak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ofis taşımacılığı denildiğinde akla tek gelen taşımacılık şirketi Level Taşımacılık şirketidir. Firmamızı sosyal medya platformalarından da takip edebilirsiniz. Facebook ve İnstagram sayfalarında şirketimizi en ince ayrıntısına kadar inceleyebilirsiniz. Şirketimizin her ay düzenli olarak indirimli taşımacılık fırsatlarından da haberdar olabilirsiniz. Tavsiye edilen ofis taşıma firmaları ile ilgili yazımızı ayrıntılı olarak okuduğunuz için teşekkürler.

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz.