Tarihi Eser Taşımacılık

Tarihi Eser Taşımacılık
Tarihi Eser Taşımacılık

Taşımacılık sektöründe yılların getirdiği tecrübe ve adına herkese duyurun firmamız artık tarihi eser taşımacılık konusunda da hizmet veriyor. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı konusunda kendini ispat firmamıza güven içerisinde tarihi eser emanet edebilirsiniz. Ayrıca tecrübemize güvenebilirsiniz. Sadece kişisel eserler konusunda değil kurumsal eser taşımacılığı konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz. Kaliteli ve güvenilir çözümlerimiz uygun fiyat politikamızla birleştirilmektedir. Aynı zamanda sigortalı taşımacılık hizmetimizle sizleri buluşturuyoruz. Şehir içine ya da şehir dışına olan bütün nakliyat işleriniz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Donanımlı ve deneyimli personellerimiz profesyonel yaklaşımları ile her zaman en kaliteli hizmeti sizlere sunmaya hazır. Şirketimiz bünyesinde bütün eserlerimiz paketlenerek yeni yerlerine ulaştırılmaktadır.

Tarihi Eser Taşımacılık Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Tecrübeli ve referansları iyi olmalı
  • Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu olmalı
  • Tüm tarihi eser ürünleri sigortalı taşınır
  • Kaliteli paketleme malzemeleri olmalı
  • Müşteri memnuniyeti odaklı olmalı

Tarihi Eser Taşımacılık Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Türkiye’nin Tarihi Eser Nakliye Şirketiyiz

Ön İnceleme: Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme: Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç: Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi: Asansör Sistemi
Güvenilirlik: Eşya Sigortalama

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Tarihi Eser Taşımacılık Ücreti Ne Kadar?

Tarihi Eser taşımacılık ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Tarihi Eser Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, Tarihi eser taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Tarihi Eser Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Tarihi Eser taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca Tarihi Eser eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Tarihi Eser Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız Tarihi Eser taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Tarihi Eser Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Tarihi Eser taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken Tarihi Eser eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Tarihi Eser Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Bize instagram adresimizden de dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 

Hassas Taşımacılık

Tarihi eser taşımacılık konusunda son derece hassas ve özenli davranılması gerektiğini farkında olan ve buna göre hareket eden bir firmayız. Profesyonel çalışanlarımız büyük bir titizlik içerisinde isteklerinizi yerine getirir ve sizin talebiniz doğrultusunda istediğiniz adrese güvenli bir şekilde eserlerinizi ulaştırır. Geniş araç filomuz sayesinde taşınması gereken eşyanızı en uygun araç seçilmektedir. Ayrıca bu sayede de bir kez daha eserleriniz güvence altına alınmaktadır. Böylece taşıma gerçekleşir. Çalıştığımız sigorta şirketinden personelimize kadar her şeyi titizlikle seçiyoruz. Sizlere güvenilir bir sigorta şirketi ortaklığı ile hizmet veriyor ve kesinlikle zararınızın bizden kaynaklı olması durumunda ortaya çıkabilecek olan maliyeti üstleniyoruz. Gözünüz gibi baktığınız hem manevi ve maddi değerleri yüksek olan eserlerinizi amatör firmalara emanet etmeyin.

Tarihi Eser Taşımacılık
Tarihi Eser Taşımacılık

Nakliyat işlemleri için güvenilir bir çözüm ortağı arıyorsanız hemen firmamızla iletişime geçin. Tarihi eser taşımacılık ve bütün nakliyat işlerinizde hesaplı çözümler ile karşınızdayız. Eşyalarınız bizimle birlikte taşınma süreci boyunca güvence altında. Adresinizden istediğiniz saatte teslim alınan tarihi eserlerimiz ulaşması gereken yere de zamanında ulaşıyor. Aksama yaşamadan kaliteli şekilde taşıma işlerinizi çözüme kavuşturuyoruz.

Firmamız müşteri memnuniyeti üzerine çalışıyor ve bugüne kadar herhangi bir müşterimizden olumsuz geri dönüş almadık. Sizlerin de taşımacılık işlerinde bizden memnun kalacağınıza eminiz. Bugüne kadar memnun bıraktığımız müşterilerimiz gibi sizinle de bir an önce tanışmak ve çalışmak istiyoruz. Bizi arayın ve fiyat teklifimizi size iletelim.

Bizimle iletişim sayfamızdan temasa geçebilirsiniz. Ayrıca araçlarımıza göz atabilirsiniz.