Server Taşımacılığı

Server taşımacılığı hizmetlerinde profesyonel olarak hareket eden firmamız; Türkiye’nin en çok tercih edilen taşıma şirketidir. Her konuda gerekli profesyonel ve disiplinli bir firmayız. Sizlere hizmetimiz ile ilgili her türlü desteği verebilecek donanıma sahibiz.

Server Taşımacılığı: Elektronik Nakliye Hizmetleri

Türkiye’de şirketlerin genel merkezlerinde en önemli bölüm olan IT bölümü ile ilgili sizlere bugün önemli bilgiler vereceğiz. Ayrıca server taşımacılığı hizmetleri ile ilgili ; Level nakliyat firmasının geçmişten günümüze kadar nasıl hizmet verdiği hakkında ayrıntılı bir bilgi veriyor olacağız.

Server Taşımacılığı
Server Taşımacılığı

Sektöründe her zaman profesyonelce iş yapmaya çalışan firmamız bunun yanında da sistemli ve disiplini hareket etmek için de çaba sarf etmektedir. Kuruluşundan bu yana sektörüne önemli ölçüde hizmet veren şirketimiz, her konuda müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.

İstanbul’un Tüm Semtlerinde Server Taşımacılığı Hizmeti

Anadolu Yakası İlçeleri Avrupa Yakası İlçeleri
Kadıköy Beyoğlu
Üsküdar Beşiktaş
Maltepe Sarıyer
Ataşehir Şişli
Kartal Bakırköy
Pendik Eyüp
Tuzla Avcılar
Çekmeköy Bağcılar
Sancaktepe Güngören
Sultanbeyli Zeytinburnu

SERVER | KABİN | IT Taşıma Hizmetleri

Profesyonel ofis taşımacılığı hizmetlerini geçmişten günümüze kadar devam ettiren firmamız, başarılı ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket ederek günümüze kadar süregelen taşımacılık hizmetleri arasında birçok hizmeti barındırmıştır. Aynı zamanda bu hizmetlerinde biri de Kabin içinde ki server cihazlarının taşımacılığıdır.

Yılların deneyimi ve profesyonel ekibine sahip olan şirketimiz, ofis taşımacılığı hizmetlerinde masa sandalye taşıma hizmetleri dışında firmaların sistemlerinin barındırıldığı IT bölümü diye adlandırılan server cihazlarının taşımacılığı hizmetini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her konuda gerekli tecrübeye sahip olan şirketimiz kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere her konuda gerekli desteği sunmaktadır.

Server Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

 • İki ofis arasındaki mesafe şehirlerarası olacağı için firmanın uzun yol deneyiminin olması gerekir.
 • Firmanın araç filosu geniş ve ofis nakliyesi için de son derece uygun olmalıdır.
 • Firma personellerinin işinde deneyimli ve güler yüzlü olması gerekir
 • Firma, müşteri memnuniyetine her daim önem vermelidir.
 • Müşterilere her daim kurumsal taşımacılık hizmetlerinin sağlanması gerekir.
 • Ofis eşyası paketleme konusunda uygun malzemeler ve kaliteli işçiliğin yapılması da kesinlikle gereklidir.
 • Ofis taşıma fiyatları bakımından uygun seçeneklerin sunulması da gerekir.

Donanımlı, Tecrübeli Ekibimiz İle Hizmet Vermekteyiz.

Server Taşımacılığı
Server Taşımacılığı

A’dan Z’ye hizmet verebilme politikasına bürünen şirketimiz her açıdan sizler ile güvenli taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirebilmektedir. Aynı zamanda Level nakliyat ile yapacağınız her nakliye hizmetinde önemli adımlar atmaktadır. Bu konuda da sizlere önemli destekleri olmaktadır. Sizde IT ekipmanlarınızın taşıma hizmetlerini referanslı ve tecrübeli bir nakliyat firmasını vermek isterseniz https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yaparak detayları alabilirsiniz.

Elektronik Taşımacılığında Referanslı ve Tecrübeli

1956 yılından beri; en iyi hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlayan şirketimiz sever taşımacılığı süreçlerinde de aynı titizliği göstermiştir. Bundan dolayı elektronik malzemelerin taşınmasında çok hassas olması gerektiğini herkes bilir. Referanslı ve güvenilir bir nakliye firması bulmak hiçte kolay bir iş değildir. Fakat imkansız da değildir. Firmamız server ve kabinet taşıma hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bir şekilde destek sağlamaktadır.

Firmamızın tüm ofis taşıma hizmetleri ile ilgili olarak; ofis taşımacılığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca instagram sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.