Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Referanslı Ofis Taşımacılığı Nedir?

10.05.2020
3 görüntülenme
Referanslı Ofis Taşımacılığı Nedir?

Referanslı Ofis Taşımacılığı Nedir? : İş yeri değişiklinde yaşayacağınız evrak işlemleri sizleri oldukça yormaktadır, tüm bu yorgunluğun içerisinde stresin içerisinde birde eşyaların taşınmasını düşünmeyin. Sizler için bütün itina ile eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyoruz. Sizlere bu konuda herhangi bir zorlukta çıkartmıyoruz. Referanslı ofis taşımacılığı dediğimiz konu ise birden fazla yer alan referanslarımız bulunmaktadır ve ilk ofis taşımacılığımız değildir. Bu yüzden de yılların deneyimi ile kalifiyeli personellerimiz herhangi bir iş yerinizde ki tek bir dosyanın bile zarar görmesini engellemektedir.

Referanslı Ofis Taşımacılığı Nedir? Haberler

Ofis Taşımacılık Hizmetleri

Kolileme işlemlerimiz sayesinde de en iyi şekilde tüm evraklarınızı da dilediğiniz gibi saklayabiliyoruz. Herhangi bir karışıklığa da mahal vermiyoruz. Aynı zamanda da ofisinizde ki tüm eşyaları kısa süre içerisinde koruma altına alarak titizlikle bu taşımacılık alanında ki deneyimlerimize yer veriyoruz. Mevcut bu deneyimlerimiz ile beraberinde de artık sizler de en iyi şekilde bu alanda ki başarıyı elde edebilecek ve ofis taşımacılığı konusunda herhangi bir sorun ile de karşılaşmayacaksınız.

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketiniz

Çünkü eşyalar tek tek battaniyelere sarılacak ve aynı zamanda da kolileme işlemi ile de hem kırılacak olan eşyalarınız hem de evraklarınız titizlik içerisinde taşınırken korunacaktır. Bu işlemi ofisinizden eşyaları alırken, aracımız ile taşınırken, hem de yeni ofisinize taşırken büyük bir koruma sağlamaktadır. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmediği gibi aynı zamanda da sizlere hiçbir şekilde yük de bırakmıyoruz. Sizler ofisi bize gösterdiğiniz andan itibaren en iyi şekilde tüm titizlikle eşyalarınızı yeni ofisinize taşımaktayız.

Referanslı Ofis Taşımacılığı Nedir? Haberler

ofis taşıma hizmetleri

Uygun fiyata ofis taşımacılığı

İşyeri değişikliği anda birçok masraflar çıkmaktadır, sizlerin bu masrafları bizler bildiğimiz ve esnaflarımıza karşı katkıda bulunmak adına en uygun fiyatlara ofis taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz. Ofis büyüklüğünüz, eşya sayınız ne olursa olsun aynı gün içerisinde hem eşyalarınızı taşıyoruz hem de yeni ofisinize sizlerin istediği gibi dizayn ediyoruz. Böylelikle de Referanslı ofis taşımacılığı alanında yeni bir referansımızı katarak bu alanda ki hizmetlerimize hiç durmadan devam ediyoruz. Sizler bizim referansımız olmanız adına fiyatlarımız da büyük indirimler uyguladık. Geniş ekip sayımız sayesinde de sadece birkaç saat içerisinde dahi eşyalarınızı hem koruma altına alıyoruz. Hem de itina ile aracımız da taşıyoruz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğlu nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.
Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında süprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.

Referanslı Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

Ekspertiz hizmetleri ücretli Mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.
Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.
Kasa gibi ağır taşımacılık yapıyor musunuz?
Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz
Ofis mobilyalarını ve sandalyelerini nasıl taşıyorsunuz?
Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.
Uluslararası taşımacılık yapıyor musunuz?
Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.
Size nasıl ulaşırım?
Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02
Koronavirüs tedbirlerini uyguluyor musunuz?
Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kulanılmaktadır.
] }