Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri

10.05.2020
117 görüntülenme
Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri

Dünyanın hemen hemen her ülkesinde hizmet sektöründe altın kurallardan biri olan profesyonel hizmetler, sizlere ileriye dönüş alanlar oluşturmaktadır. Hizmet sektörü adı altında binlerce meslek grubu vardır. Bu meslek gruplarından biri de ofis taşımacılığı hizmetleridir. Profesyonel ofis taşıma şirketleri ile ilgili yapılan araştırmalar neticesinde özellikle ülkemizde nakliyat sektöründe bu hizmetleri başarılı bir şekilde gerçekleştiren firma sayısı çok azdır.

1956'dan Beri Profesyonel Ofis Taşıma Hizmetleri

Çolakoğulları ailesi olarak geçmişten beri sizlere hem ev hem de ofis taşıma hizmetleri sunmaktayız. Kuruluşumuzda edindiğimiz vizyon ve misyon üzerine her türlü nakliye hizmetlerinde başarılı bir şekilde gerçekleştireceğimize söz verdik. Günümüze kadar firmamızın ismini bir marka haline getirmek için yoğun bir şekilde çabalar sarf ettik. Çolakoğulları ailesi olarak sizlere kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmak için teknolojinin nimetlerinden faydalandık. Bu konuda ileriye dönük yatırımlar yapan şirketimiz, ofis taşıma hizmetleri ile ilgili Türkiye'de birçok genel müdürlüklerle bağlantıları oluşmuştur. Her zaman işini en iyi şekilde organize eden Çolakoğulları nakliye firması, ofisiniz en iyi şekilde organize etmek için çabalamıştır.

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri

Kurumsal yapısı itibari ile sizlere profesyonel ofis taşıma hizmetlerini sunarken birçok konuda dikkatli olmaya çalışmıştır. Ofisinizin taşınma süreçlerinin nasıl şekillendirilmesi gerekir, ofis taşıma hizmetlerinde en iyi ekibi nasıl ayarlayabiliriz, ofisinizin nakliye kısmında zaman dilimini nasıl ayarlayabiliriz. gibi birçok soruya doğru cevaplar veren şirketimiz, bu sayede nakliye süreçlerinizi sorunsuz ve beklenmedik bir durum olmadan gerçekleştirmektedir.

Profesyonel Ofis Nakliye Hizmetleri

Her konuda başarı sağlayan şirketimiz, özellikle İstanbul bölgesinde profesyonel ofis taşıma şirketleri olarak hitap edildiğinde direkt olarak Çolakoğulları Nakliyat firması karşımıza çıkmaktadır. Başarılı iş ve güvenilir taşıma hizmetlerini sizlere kadar getiren firmamız ile ofisinizi dilediğiniz gibi taşıtabilirsiniz. Firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden yada firmamızın sosyal medya hesaplarından instagram üzerinden de firmamızın taşımacılık faaliyetlerini takip edebilirsiniz.

Profesyonel Ofis Nakliye Firmaları

Profesyonel Ofis Taşıma Firmaları

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğlu nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.
Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında süprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri

Ekspertiz hizmetleri ücretli mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.
Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.
Kasa gibi ağır taşımacılık yapıyor musunuz?
Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz
Ofis mobilyalarını ve sandalyelerini nasıl taşıyorsunuz?
Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.
Uluslararası taşımacılık yapıyor musunuz?
Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.
Size nasıl ulaşırım?
Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02
Koronavirüs tedbirlerini uyguluyor musunuz?
Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kulanılmaktadır.

 

Open chat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?