Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri

Profesyonel ofis taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen taşıma şirketiyiz. Dünyanın hemen hemen her ülkesinde hizmet sektöründe altın kurallardan biri olan profesyonel hizmetler, sizlere ileriye dönüş alanlar oluşturmaktadır. Hizmet sektörü adı altında binlerce meslek grubu vardır. Bu meslek gruplarından biri de ofis taşımacılığı hizmetleridir. Profesyonel ofis taşıma şirketleri ile ilgili yapılan araştırmalar neticesinde özellikle ülkemizde nakliyat sektöründe bu hizmetleri başarılı bir şekilde gerçekleştiren firma sayısı çok azdır.

1956’dan Beri Profesyonel Ofis Taşıma Hizmetleri

Level Taşımacılık ailesi olarak geçmişten beri sizlere hem ev hem de ofis taşıma hizmetleri sunmaktayız. Kuruluşumuzda edindiğimiz vizyon ve misyon üzerine her türlü nakliye hizmetlerinde başarılı bir şekilde gerçekleştireceğimize söz verdik. Günümüze kadar firmamızın ismini bir marka haline getirmek için yoğun bir şekilde çabalar sarf ettik. Level Taşımacılık ailesi olarak sizlere kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmak için teknolojinin nimetlerinden faydalandık. Bu konuda ileriye dönük yatırımlar yapan şirketimiz, ofis taşıma hizmetleri ile ilgili Türkiye’de birçok genel müdürlüklerle bağlantıları oluşmuştur. Her zaman işini en iyi şekilde organize eden Level Taşımacılık firması, ofisiniz en iyi şekilde organize etmek için çabalamıştır.

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri
Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri

Kurumsal yapısı itibari ile sizlere profesyonel ofis taşıma hizmetlerini sunarken birçok konuda dikkatli olmaya çalışmıştır. Ofisinizin taşınma süreçlerinin nasıl şekillendirilmesi gerekir, ofis taşıma hizmetlerinde en iyi ekibi nasıl ayarlayabiliriz, ofisinizin nakliye kısmında zaman dilimini nasıl ayarlayabiliriz. gibi birçok soruya doğru cevaplar veren şirketimiz, bu sayede nakliye süreçlerinizi sorunsuz ve beklenmedik bir durum olmadan gerçekleştirmektedir.

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri şirketleri arasındaki Level Nakliyat ofis taşıma ve paketleme ücretleri şu şekildedir;

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Ofis Taşıma Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 • Tecrübeli ve referansları iyi olmalı
 • Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu olmalı
 • Tüm ofis eşyaları sigortalı taşımalı
 • Kaliteli paketleme malzemeleri olmalı
 • Müşteri memnuniyeti odaklı olmalı

Profesyonel Ofis Nakliye Hizmetleri

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri
Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri

Her konuda başarı sağlayan şirketimiz, özellikle İstanbul bölgesinde profesyonel ofis taşıma şirketleri olarak hitap edildiğinde direkt olarak Level Taşımacılık firması karşımıza çıkmaktadır. Başarılı iş ve güvenilir taşıma hizmetlerini sizlere kadar getiren firmamız ile ofisinizi dilediğiniz gibi taşıtabilirsiniz. Firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden yada firmamızın sosyal medya hesaplarından instagram üzerinden de firmamızın taşımacılık faaliyetlerini takip edebilirsiniz.

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri Arasındaki Level Nakliyat Firmasınının Avantajları

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.
 • Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri arasındaki en iyi tercihiniz olacaktır.

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz.