Plazalarda Ofis Taşımacılığının Avantaj ve Dezavantajları

Plazalarda ofis taşımacılığı hem çok zor hem de uzun süren bir iştir. Aslında plazalarda ofis eşyalarını taşıtmak isteyen kişilerin çeşitli nakliyat firmalarından destek alması gerekir. Çünkü ofis taşımacılığında paketlemenin büyük önemi vardır. Bu işinde profesyoneller tarafından yapılması gerekir. Düzgün paketlememe yapılmaması durumunda taşıma işlemlerine başlamadan önce bile riskler ortaya çıkar. İşte bu riskler eşyalarınıza zarar gelmesi demektir. Özellikle de plazalarda ofis taşımacılığının avantaj ve dezavantajları nedir bunu çok iyi bilmeniz gerekiyor. Neyse ki biz Level Nakliyat olarak sizlere bunun tüm detaylarını anlatacağız.

Plazalarda Ofis Taşımacılığı Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Her şeyden önce güvenli ve tecrübeli bir firma bulmak çok önemlidir. Nitekim nakliyat sektörü bu konuda büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Çünkü bu işin erbabı olmayan kişiler bile nakliyat sektöründe hizmet veriyorlar. Oysa biz tecrübemizle ve güvenilirliğimizle yıllardır bu sektörün mihenk taşı olduk. Plazalarda ofisiniz varsa ve taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız şunlara dikkat etmelisiniz;

  • Tercih edeceğiniz firmanın sigortalı taşımacılık yaptığına,
  • İlgili firmanın sektörde büyük bir tecrübeye sahip olduğuna,
  • Nakliyat firmasının çalışanlarının disiplinine.

Tüm bunlara dikkat ederseniz çok daha sağlıklı bir hizmet alma şansınız artacaktır. Level Nakliyat olarak biz tüm taşımacılık işlerinize talibiz. Biz holding taşımacılığı da yapmaktayız. Bu sebeple de plazalarda ofis taşıma hizmeti vermek bizim için oldukça basittir.

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Plazalarda Sigortalı Taşıma Hizmeti

Level Nakliyat olarak nakliyat sektöründe birçok ilki biz başardık. 1970 yılından bu yana sayısız taşımacılık hizmetini sorunsuz bir şekilde verdik. Bu süreçte Türkiye’nin en önemli kurum ve kuruluşlarına da hizmetlerimiz oldu. Tüm bunlara sitemizde yer alan referanslarımız bölümü üzerinden ulaşabilirsiniz.

Büyük kurum ve kuruluşların bizi tercih etmelerinin ana sebebi onlara güvence vermemizdir. Elbette güvenceyi sigorta sayesinde verebiliyoruz. İnsanlar plazalarda sigortalı ofis taşıma hizmeti var mı diye merak ediyorlar.

Tabii ki de Level Nakliyat’tan hizmet alırsanız plazalardaki eşyalarınızı bile sigortalı bir şekilde taşıtabilirsiniz.

Güvenilirlik bizim için en önemli ilkedir çünkü müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımızmış gibi taşıyoruz. Bizim hakkımızda daha detaylı bilgi için Instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Plazalarda ofis taşımacılığı
Plazalarda ofis taşımacılığı

Plazalarda Ofis Taşıma Fiyatları Nasıldır?

Ofis taşımak başlı başına maliyetli bir iştir. Elbette plaza gibi büyük binalarda bu maliyetler biraz daha artıyor. Buna rağmen Level Nakliyat olarak daima uygun fiyatlarla hizmet vermeye çalışıyoruz. Sitemizde teklif formu yer almaktadır. Bu formu doldurmanız halinde sizlere fiyat teklifimizi iletebiliriz. Sizden istenilen boşlukları eksiksiz bir şekilde doldurursanız net bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Plazalarda Ofis Taşımacılığı Uzun Sürer mi?

Ofis taşımacılığı, kurumsal firmaların yer değiştirme işlemi için sıklıkla başvurduğu bir yöntemdir. Plazalarda ofis taşımacılığı yapmak ise birçok farklı etkene bağlı olarak farklı sürelerde gerçekleşebilir. Eğer siz de bir plazaya taşınmayı düşünüyorsanız, bu yazımızda plazalarda ofis taşımacılığının süresi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Plazalarda ofis taşımacılığı
Plazalarda ofis taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı Süresi Neye Bağlıdır?

Plazalarda ofis taşımacılığı yapmak, birçok farklı etkene bağlı olarak değişen bir sürece sahiptir. Bu etkenler arasında en önemlileri; taşınacak ofisin büyüklüğü, eşyaların miktarı ve cinsine, taşınacak katın yüksekliği, taşıma işlemi için kullanılacak asansör ve araçların durumu ve çalışma saatleri gibi faktörlerdir.

Ofis Taşımacılığında Etkili Çözümler

Plazalarda ofis taşımacılığı yaparken, doğru ve etkili çözümler sunan bir firma ile çalışmak oldukça önemlidir. İyi bir ofis taşımacılığı firması, taşınacak eşyaları önceden inceleyerek gerekli planlamaları yapar ve bu sayede işlem süresini minimize eder. Ayrıca iyi bir firma, taşınacak eşyaların zarar görmemesi için özenli bir çalışma gerçekleştirir ve bu sayede müşterilerin güvenini kazanır.

Plazalarda Ofis Taşımacılığı İçin Gerekli İşlemler

Plazalarda ofis taşımacılığı için öncelikle taşınacak ofisin büyüklüğü ve eşyaların miktarı belirlenmelidir. Daha sonra, ofis taşımacılığı firması eşyaları inceleyerek taşıma işlemi için gerekli araç ve asansörlerin belirlenmesini sağlar. Taşıma işlemi öncesi, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve korunması işlemleri gerçekleştirilir. Eşyalar, özenli bir şekilde paketlenerek taşıma işlemi sırasında zarar görmemesi sağlanır.

Plazalarda Ofis Taşımacılığının Süresi Nasıl Kısaltılır?

Plazalarda ofis taşımacılığı
Plazalarda ofis taşımacılığı

Plazalarda ofis taşımacılığı süresi, doğru bir firma ile çalışıldığı takdirde kısaltılabilir. İyi bir firma, taşınacak eşyaları önceden inceleyerek gerekli planlamaları yapar ve bu sayede işlem süresini minimize eder.