Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Ofisimizi En İyi Şekilde Nasıl Taşıtabiliriz

10.05.2020
374 görüntülenme
Ofisimizi En İyi Şekilde Nasıl Taşıtabiliriz

Türkiye'de ofis taşımacılığı artık kendi başına bir sektör olmuştur. İnsanlar ev taşımacılığında olduğu gibi ofis taşıma hizmetlerinde de profesyonel bir nakliyat firması arayışına girmektedir. Ofisini en iyi şekilde nasıl taşıtabilir gibi olaylara girmektedir. En iyi ofis taşıma firmaları ile ilgili araştırmalarınızı detaylı yapmanız sağlıklı olacaktır. Bu konuda birçok profesyonel nakliyat firması elbette mevcuttur. Fakat ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı hizmetlerine göre değişkenlikler göstermektedir.

En İyi Ofis Taşıma Şekilleri Nelerdir?

Her nakliye hizmetinde olduğu gibi Ofisimizi en iyi şekilde nasıl taşıtabiliriz sorusu akıllarımıza gelmektedir. Profesyonel nakliyat firmaları arasında kendini en iyi şekilde ön plana çıkaran Çolakoğulları ailesi bu konuda büyük özgüven ile taşımacılık hizmetlerini yürütmektedir. İstanbul'un hemen hemen tüm bölgelerinde kaliteli hizmete önem veren bir kuruluş olmuştur. 1956 yılında sektöründe en iyi olma yolunda ilerlemiştir. İstanbul bölgesinde %100 güvenli referansları olan ender nakliyat şirketlerinden birisiyiz.

Ofisimizi En İyi Nasıl Taşıtabiliriz

Ofisimizi En İyi Nasıl Taşıtabiliriz

Ofis Taşımacılığında ÇOLAKOĞULLARI Farkı!

evet, günümüzde birçok hizmet dalında olduğu gibi ofis taşımacılığı hizmetlerinde de Çolakoğulları nakliyat farkını otaya koymaktadır. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile sektöründe en iyi olmuş olan firmamız ile istediğiniz şekilde organizeli bir şekilde çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. İnternet ortamında nakliyat firması aramanıza gerek yoktur. Sektörün en iyisi olan şirketleri bulmanız çok zor olmayacaktır.

Çolakoğulları nakliyat farkını en iyi şekilde yaşabileceğiniz ender firmaların arasındayız. https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yaptığınızda karşınıza taşımacılık hizmetlerimiz ile ilgili olarak her türlü ayrıntıyı görebilirsiniz. Şirketimizin hem instagram hem de facebook sayfalarından da firmamızı takip edebilirsiniz. Çolakoğulları nakliyat farkını sadece ofis taşımacılığı hizmetlerinde değil, aynı zamanda laboratuvar ve arşiv taşımacılığı hizmetlerinde de görebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En İyi Firmayı Nasıl Bulabiliriz?

Ofis taşımacılığında adını altın harfler ile yazan ender firmalarımızdan birisiyiz. Ülkemizin hemen hemen her yerinde profesyonel olarak hizmetler veren Çolakoğulları Nakliyat şirketi, ofis taşıma süreçlerinde sizlere en iyi ekibi ile profesyonelce hizmetler sunabilmektedir. 1956 yılından bu yana sektörüne her zaman en iyi hizmet vermek için çabalayan şirketimiz, ofisimizi en iyi şekilde nasıl taşıtabiliriz sorusuna cevap verebilecek tek kurumsal nakliye firması biziz diyerek yola çıkmıştır. Her konuda yeterli tecrübeye sahip olan firmamız ile çalışmak isterseniz hemen kurumsal web adresimiz üzerinden randevu alabilirsiniz. Firmamızın Youtube sayfasını da ziyaret ederek videolarımızı izleyebilirsiniz.

En İyi Ofis Taşıma Firmaları

En İyi Ofis Taşıma Firmaları

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğlu nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.
Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında süprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.
Ekspertiz hizmetleri ücretli mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.
Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

En İyi Ofis Taşıma Soruları

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.
Kasa gibi ağır taşımacılık yapıyor musunuz?
Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz
Ofis mobilyalarını ve sandalyelerini nasıl taşıyorsunuz?
Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.
Uluslararası taşımacılık yapıyor musunuz?
Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.
Ofis taşımacılığında nelere dikkat etmeliyiz?
Şirketimiz kuruluşundan bu yana sayısız ofis taşıma hizmeti vermiştir ve arkasında hep gülen yüzler bırakmıştır. Ofis taşıma gibi önemli hizmetlerde sadece taşıma sürecinde değil taşıma sürecinden sonra yaptığı işin arkasında duran bir firmayız. Firmamız bu hizmet alanına yönelen ilk firmadır ve bunun sağladığı en büyük avantaj ise tecrübemizdir.
Referanslarınız oldukça fazla hepsi gerçek mi?
Verdiğimiz memnuniyetin yansımasını referanslarımızla sağlıyoruz. Bugün sektörde en fazla ofis taşımacılığı yapan firma olmamızın getirdiği artılardan birisi de uzun referans listemizdir. Dilerseniz referanslarımızın iletişim bilgilerini personellerimizden alıp teyit edebilirsiniz.
Size nasıl ulaşırım?
Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02
Koronavirüs tedbirlerini uyguluyor musunuz?
Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kulanılmaktadır.