Ofis Taşırken Koronavirüs Tedbirleri

Ofis Taşırken Koronavirüs Tedbirleri : Türkiye’de Mart ayı itibari ile ilk vakanın ortaya çıkması ile birlikte insanlarımız büyük bir panik içerisine girmişlerdir. Koronavirüs hastalığı ile ilgili birçok önemler alındı. Bu önlemlerden biri de Ofis Taşırken Koronavirüs Tedbirleri adı altında önlemler alan nakliyat firmaları da vardır. Virüs hızlı bir şekilde yayılma göstermesi en büyük tehditlerden biri haline gelmiştir.

Pandemide Ofis Taşımacılığı Yasak Mı?
Pandemide Ofis Taşımacılığı Yasak Mı?

Koronavirüse Karşı Alınması Gereken Tedbirler

Level Taşımacılık kurumsal ofis taşıma şirketi olarak; virüse karşı yoğun bir şekilde tedbirlerimizi aldık. Alınan Tedbirler

  1. Tüm personellerimizin sağlık taramaları haftalık olarak gerçekleştirilmektedir.
  2. Tüm personellerimize özel koruyucu maske, eldiven ve tulumlar verilmektedir.
  3. Tüm araçlarımız ve paketleme malzemelerimiz günlük olarak dezenfekte edilmektedir.
  4. Nakliyat süreçlerinde ekspertiz hizmetleri whatsup veya mail üzerinden gerçekleştirilmektedir.
  5. Taşıma hizmetleri sadece gündüz saatleri içerisinde yapılmaktadır. Akşam saatlerine sarkan taşıma hizmetleri bir sonraki güne bırakılmaktadır.
  6. Taşıma işlemleri ile ilgili ödeme işlemleri bankalar üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Yukarıda belirtilen tüm tedbirleri alarak hem firmamızda çalışan personellerimizin sağlığını güvence altına alıyoruz. hem de siz değerli iş ortaklarımızın işlerini gerçekleştiriyoruz. Level Taşımacılık ofis taşıma şirketi olarak 1956 yılından beri kurumsal şirketlere kaliteli ve güvenli hizmetler sunmak için mücadele ediyoruz.

Firmamızın almış olduğu tüm tedbirlere müşterilerimizin de uymasını temenni ediyoruz. Her zaman düzenli ve güvenli bir nakliye hizmeti için çabalayan şirketimiz ile çalışmalarınızı devam ettirebilirsiniz. Şirketimiz, bugünlerde ortaya çıkan virüs sebebi ile herhangi bir sokağa çıkma yasağı gelmediği sürece sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Temiz, Hijyenik Ortamda Güvenli Ofis Taşımacılığı

Tecrübesi ve profesyonelliğinin yanında temiz, hijyen bir hizmet vermeye çalışan şirketimiz, yıllardan beridir bu konuda büyük bir titizlik içerisinde hareket etmeye çalışmıştır. Kaliteli iş süreçlerini en iyi şekilde organize ederek taşımacılık işlemlerini sonlandırmaktadır. Ofis taşırken koronavirüs tedbirleri

Sizden Level Taşımacılık kalitesini bugünlerde ortaya çıkan Koronavirüsten dolayı almak isterseniz. Hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ofis taşımacılığı sayfamızda tüm ayrıntılar açıklamaları ile beraber sizlere sunulmuştur. Şirketimiz, sizlere her açıdan gerekli desteği fazlası ile sağlayacaktır. Ofis Taşırken Koronavirüs Tedbirleri ile ilgili araştırmalarını detaylı bir şekilde yapınız. Firmamız sizlere özel koruyucu maskelerden hediye etmektedir.

 

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Level Taşımacılık olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.

Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.

Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında sürprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.

Ofis Taşırken Koronavirüs Tedbirleri

Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.

Evet mesafe fark etmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.

Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz.

Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.

Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.

Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kullanılmaktadır.