Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Ofis Taşımacılığında Kolileme Hizmeti Nasıl Yapılır

04.03.2020
143 görüntülenme
Ofis Taşımacılığında Kolileme Hizmeti Nasıl Yapılır

Türkiye’nin ofis taşıma süreçlerinde birçok önemli konulara değindik. Bu konumuzda da sizlere ofis taşımacılığında kolileme hizmeti nasıl yapılır sorusuna hızlı ve doğru açıklamalar ile cevap vereceğiz. Ofis taşıma denildiğinde akla ilk gelen firmaların başında Çolakoğulları nakliyat firması gelmektedir. Her konuda profesyonelce hareket eden firmamız, ofis taşımacılığı süreçlerinde kolileme ve baloncuklu malzemeler ile ilgili sizlere ayrıntılı bir şekilde bilgi veriyor olacağız.

Ofis Taşımada En Kaliteli Kolileme Hizmetleri

dünyanın hemen hemen her yerinde en iyi kolileme hizmetlerini sunan firmamız, ofisinizin kolilenmesi ile ilgili her türlü ayrıntıya dikkat ederek ilerlemektedir. Ofis taşımacılığında en önemli konulardan biri olduğu için bu konuda anlaşma yaptığımız firmaların çalışanlarına koli yapımı ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgiler vermekteyiz.

  • Peki Kolileme İşlemleri Nasıl Yapılıyor
  • öncelikle tüm dosyalarınızın kolilenmesi için sağlam, kaliteli koliler tedarik etmekteyiz.
  • Kolileme işlemlerinde kolilerin çok iyi bir şekilde bantlanması için en iyi bandı ayarlamaktayız.
  • Kolilerin etiketlenmesi için gerekli ölçüde etikler de organize etmekteyiz.
ofis taşımacılığında kolileme hizmetleri

ofis taşımacılığında kolileme hizmetleri

Firmamız tarafından birçok şirket ile yaptığımız taşımacılık süreçlerinde özellikle koli tedariği ve paketleme hizmeti ile ilgili dikkatli bir şekilde hareket etmekteyiz. hazırlık aşamasında yapılan tüm koliler ile ilgili departman departman sayım yapılarak kolilerinizin miktarı belirlendikten sonra yeni adresinize sevkiyatı gerçekleştirimektedir. Koli satın alma ile ilgili şirketlerin araştırma sonucunda bazen sorunlu koliler ortaya çıkmaktadırlar. Çünkü kolinin kalitesi değiştiği için taşınacak olan klasörleri taşıyabilecek kolilerin ebatları ve güçleri farklı olmaktadır. Bu konu da özellikle ofisinizin taşınmasında yoğun bir kolileme işlemi olacak ise; firmamızdan hızlı bir şekilde koli tedariği yapabilirsiniz.

Firmamızın kolileme işlemlerinde özellikle etiketleme işlemlerinde özel bir metot uygulamaktalar. Kolileme işlemlerinde kullanılan koli ebatları istediğiniz ebatlara göre hazırlanarak tarafınıza teslim edilmektedir. Firmamız kolilerinizin taşınması ile ilgili de özel bir araç organize etmektedir. Yapılan tüm taşımacılık faaliyetlerinde sigortalama hizmetleri de gerçekleştirilmektedir.

Ofis taşımacılığında kolileme hizmeti nasıl yapılır sorusuna hızlı cevaplar bulmak isterseniz hemen firmamızın kurumsal web adresine giriş yaparak bilgi alabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.