Ofis Taşımacılığı Nedir

Ofis Taşımacılığı Nedir : Türkiye’de son yıllarda popülerlik kazanan evden eve nakliyat hizmetlerinden sonra ofis taşımacılığı hizmetleri de popülerlik kazanmıştır. Ofis taşımacılığı nedir sorusunu sorar gibisiniz. Aslında genel anlamı kendi kendini ifade etmektedir. Bir yerden başka bir yere kurumsal şirketlerin taşınma faaliyetleridir

Peki Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılmaktadır.

Ofis taşımacılığı son 20 yıl içinde büyük bir sükse kazanarak sektörümüze girmiştir. Profesyonel taşımacılık şirketlerine önemli bir bölümü bu hizmeti sağlamaya çalışmıştır. Tabi herkes bu hizmete girdi diye herkes bu hizmeti en iyi şekilde sağlıyor anlamı gelmesin akıllara!

Level Taşımacılık; ofis taşıma hizmetlerinde profesyonelliği olan bir nakliyat şirketidir. 1970 yılından beri yoğun bir şekilde şirketlere taşıma hizmetleri sağlamaktadır. Kuruluşundan bu yana nakliyat hizmetlerine büyük önem veren firmamız; özellikle kurumsal şirketler ile bağlantısını sağlayan ofis taşımacılığı hizmetleri için yoğun bir mesai harcamaktadır.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Neler Vardır

Yasak Günlerinde Ofis Taşımacılığı
Yasak Günlerinde Ofis Taşımacılığı

ofis taşımacılığı süreçlerinde birçok firma farklı metotlar uygulamaktadır. Fakat en iyi organizasyonu yapan firmalardan biri hiç şüphe yok ki Level Taşımacılık firmasıdır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve kalite ile sektöründe en iyi taşıma şirketi olmuştur. Bu bağlamda hizmetlerinizden biri olan ofis taşımacılığı hizmetlerini firmamızdan tedarik etmeniz sizlerin rahat bir taşınma hizmeti almanız anlamına gelmektedir.

Başarılı bir hizmet anlayışı ile yola çıkan firmamız; ofis taşımacılığı süreçlerinde her türlü nakliye faaliyetlerinde destek vermektedir. Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile hızlı ve güvenli bir şekilde hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca taşıma hizmetlerinde ek olarak gerekli tüm eşyalarınızı sigortalatarak nakliyat faaliyetlerinde oluşabilecek tüm sıkıntıların önüne geçmektedir.

Firmamızı tercih etmenizde en büyük sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Tüm hizmetlerinde profesyonel bir iş çıkarması
  • Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutması
  • Yüksek referans kalitesine sahip olması
  • Her türlü nakliyat organizasyonuna yetecek araç ve personel bulundurması
  • Hizmetini doğru ve düzgün bir şekilde yapması

Yukarıda belirtilen tüm özelliklere sahip olan firmamız ile ofis taşıma hizmetlerini ana sayfamızdan da takip edebilirsiniz. Ayrıca facebook ve instagram sayfalarımızdan da firmamızı takip edebilirsiniz. Dilediğiniz ofis taşımacılığı nedir soruları ile ilgili firmamızın iletişim adresinizden bizlere ulaşabilir ve sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Level Taşımacılık olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.

Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.

Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında sürprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.

Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.

Evet mesafe fark etmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.

Ofis Taşımacılığı Nedir Soru ve Cevaplar

Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz.

Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.

Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.

Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kullanılmaktadır.