Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Ofis Taşıma Hizmetleri

10.05.2020
419 görüntülenme
Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis taşıma hizmetleri alanında profesyonel olan Çolakoğulları nakliyat firması, tüm nakliye süreçleri boyunca sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır. 1956 Yılından beri sektöründe en iyi olma yolunda ilerleyen şirketimiz; ev taşımacılığı hizmetlerinde olduğu gibi ofis taşıma hizmetlerinde de aynı şekilde ilerlemektedir.

Ofisiniz Emin Ellerde Taşıtın

Kurumsal şirketlerin her zaman profesyonel ve güvenilir bir ofis taşıma şirketi ile yürümek istediğini çok iyi biliyoruz. Bu konuda profesyonel olan ve verilen tüm sözleri yerine getirecek nakliyat firmalarına önem verilmektedir. Çolakoğulları Nakliyat firması bu konuda gerçekten başarılı olan nakliye firmalarından biridir. Ülkemizde birçok kurumsal şirketi bünyesinde bulunduran, tüm şirketler ile sürekli olarak taşımacılık ve depolama faaliyetlerini gerçekleştiren şirketimiz yeni müşterilerine de aynı şekilde hizmet vermeye hazır bulunmaktadır. İstanbul’un en büyük ofis taşıma şirketi olan Çolakoğulları Nakliyat firması, profesyonel ofis nakliye hizmetlerinizi sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Başarılı bir nakliye firması olması için her zaman kullandığı personellere ve kaliteli malzemelerine önem vererek tüm taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Günümüz taşımacılık faaliyetlerini en iyi şekilde organize eden şirketimiz, geçmişten bugüne kadar gelen tecrübe ile sektöründe ne kadar başarılı olduğunu açıkça göstermektedir.

Ofis Taşıma Hizmetleri Haberler

Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis Taşıma Ayrıntıları Anasayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Firmamızın tüm taşımacılık faaliyetlerinde özellikle ofis taşıma hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alışverişinde bulunmak isterseniz https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine direkt olarak giriş yapabilirsiniz. Şirketimizi aynı zamanda sosyal medya ağlarından da takip edebilirsiniz. Firmamız her ay düzenli olarak ofis taşıma hizmetleri ile ilgili olarak kampanyalar başlatmaktadır. Ülkemizin hemen hemen her bölgesinde hizmet verene firmamız, İstanbul başta olmak üzere Ankara ve İzmir bölgesinde de profesyonel ofis taşıma hizmetleri için şubeler açmıştır. Bu konuda üst düzey yetkililerinden de bulunduran şirketimiz ile hangi ilde taşımacılık hizmeti almak isterseniz o bölgede bulunan yetkililerimiz sizlere her konuda gerekli profesyonel desteği sağlayacaklardır. Firmamızın profesyonel ofis taşıma hizmetlerinde neler yaptığını görselleri ve anlatımları ile birlikte instagram ve facebook sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz. Profesyonel hizmetlerde her zaman en iyi olan şirketimiz ile tanışabilirsiniz.

Ofis Taşıma Hizmetleri Haberler

Ofis Taşıma Süreci

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğulları nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.
Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında sürprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.
Ekspertiz hizmetleri ücretli mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.
Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.
Kasa gibi ağır taşımacılık yapıyor musunuz?
Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz
Ofis mobilyalarını ve sandalyelerini nasıl taşıyorsunuz?
Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.
Uluslararası taşımacılık yapıyor musunuz?
Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.
Size nasıl ulaşırım?
Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02
Koronavirüs tedbirlerini uyguluyor musunuz?
Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kulanılmaktadır.
Sıkça Sorulan Sorular

ofis taşımacılığı hizmetlerinde ekspertiz hizmeti mevcuttur. Ve bu hizmetlerimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır.

ofis taşıma fiyatları ile ilgili yapılan değerlendirme ve inceleme sonucunda netlik kazanmaktadır. Hemen fiyat almak için ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

ofisten ofise taşımacılık hizmetleri; taşınan ofisin metrekare üzerine hazırlanan ofis malzemelerinin miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

ofis nakliye fiyatları firmamız tarafından yapılan ekspertiz ve siz değerli müşterilerimizin tarafımıza vereceği bilgiler doğrultusunda belirlenmektedir.

Ofis taşıma hizmetlerinin tamamında firmamız tüm eşyalarınızı detaylı olarak sigortalattırmaktadır. Yapılan tüm nakliye işlemleri firmamız tarafından hasarları ile beraber karşılanmaktadır.

Ofis taşıma ücretleri; bir ofisin bir yerden başka bir yere, müşterinin istediği hizmet şekline göre değişkenlik gösteren bir durumdur.

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde çalışan tüm personellerimiz firmamızın bünyesinde yer alan personellerden oluşmaktadır. Personel sayısı yapılacak hizmetin hacmine göre değişkenlik göstermektedir.