Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Ofis Taşıma Fiyatları

10.05.2020
673 görüntülenme
Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis taşıma fiyatları ile ilgili araştırmalar yaparken birçok konuda dikkatli olmanız gerekecektir. Ne yazık ki sektörümüzde büyük sorunlar ortaya çıkmıştır. Ofis taşımacılığı gün geçtikçe kendi başına bir sektör olmaktadır. Genel olarak ofis taşıma ücretleri ile ilgili de makaleler ortaya çıkmaktadır. Bu makalelerden birini de firmamız hazırlamak istemiştir. İnternet ortamında kirli bilgiler dolmuş hatta taşmaktadır. Çünkü ofis taşıma hizmetleri de bir ev taşıma hizmeti gibi ekspertiz hizmetleri yapılmadan yani eşyalar görülmeden fiyatlandırma yapılamaz. Sadece telefon üzerinden müşterilere ortalama fiyatlar hakkında bilgi verilir.

Ofis Taşıma Ücretleri

Ofis taşıma ücretleri ile ilgili her konuda firmamızdan bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ülkemizde ofis taşımacılığı hizmeti alan müşterilere baktığımızda geneli bu işin ekspertiz yapılarak fiyatlandırma yapılacağının inanırlar. Ki doğru bir düşüncededirler. Sektörümüz bir taşımacılık sektörüdür. Ve ne yazık ki ayrıntılı bir hizmet grubu olan ev ve ofis taşımacılık hizmetleri bu alanda en çok ekpertiz hizmetinin görülmesi gereken alanlardan bazılarıdır. Ofis taşıma hizmetlerinde fiyatlandırma yapılırken şu aşamalardan geçilerek fiyat teklifi çıkarılır;

  • taşınma süreçlerinde müşterilerin talep ettikleri hizmet şekilleri nelerdir.
  • taşınma işlemlerinin ne kadarlık sürede bitmesi gerektiğini müşterinin söylemesi gerekir
  • taşınma sürecinde taşınacak malzemelerin kaç metreküp yada kaç kamyon gibi terimler kullanılarak miktar ölçülür
  • taşınma işlemlerinde sigorta maliyeti ne kadar olacaktır
  • Taşınma işlemlerinde ne kadarlık bir malzeme ve ekip çalıştırılacaktır.

yukarıda belirtilen sorulara yapılan inceleme sonucunda sorularak sonuç aşamasına geçilir. Ve böylece müşterinin son istekleri de öğrenilerek taşınma işlemlerine geçilir.

Ofis Taşıma Fiyatları Haberler

Ofis Taşıma Fiyatları

Profesyonel Ofis Taşıma Fiyatı

Profesyonel ofis taşıma fiyatı ile ilgili her türlü bilgi alışverişi firmamızın sayfasında bulabilirsiniz. Sektörümüz yoğun ve çekişmeli geçen bir sektördür. Bu yüzden her önüne gelen nakliyat şirketi olmuştur. Tabi bu internet ortamında görünen yüzüdür. Çolakoğulları ailesi olarak ofis taşıma fiyatları ile ilgili bilgi alışverişinde bulunmak isterseniz. Lütfen yukarı da belirtilen bilgiler doğrultusunda hareket ediniz.

1956 yılından beri sektörün içerisinde olan firmamız ile her zaman iletişim halinde olabilirsiniz. Her zaman sizlere doğru bilgiyi iletmek için çabalamıştır. Ofis taşıma süreçlerinin nasıl ilerlediğini, fiyatlandırmalarla ilgili ayrıntılı olarak sizlere bilgi aktarmaktadır. Türkiye’de yoğun bir taşımacılık süreçleri içinde olan firmamızı sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz. Şirketimiz her zaman sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için teknolojinin nimetlerinden faydalanarak sizlere yenilikleri ile gelmektedir.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğulları nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.
Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında süprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.
Ekspertiz hizmetleri ücretli mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.
Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Sıkça Sorulan Sorular

ofis taşımacılığı hizmetlerinde ekspertiz hizmeti mevcuttur. Ve bu hizmetlerimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır.

ofis taşıma fiyatları ile ilgili yapılan değerlendirme ve inceleme sonucunda netlik kazanmaktadır. Hemen fiyat almak için ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

ofisten ofise taşımacılık hizmetleri; taşınan ofisin metrekare üzerine hazırlanan ofis malzemelerinin miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

ofis nakliye fiyatları firmamız tarafından yapılan ekspertiz ve siz değerli müşterilerimizin tarafımıza vereceği bilgiler doğrultusunda belirlenmektedir.

Ofis taşıma hizmetlerinin tamamında firmamız tüm eşyalarınızı detaylı olarak sigortalattırmaktadır. Yapılan tüm nakliye işlemleri firmamız tarafından hasarları ile beraber karşılanmaktadır.

Ofis taşıma ücretleri; bir ofisin bir yerden başka bir yere, müşterinin istediği hizmet şekline göre değişkenlik gösteren bir durumdur.

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde çalışan tüm personellerimiz firmamızın bünyesinde yer alan personellerden oluşmaktadır. Personel sayısı yapılacak hizmetin hacmine göre değişkenlik göstermektedir.