Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Ofis Taşıma Firmaları

27.12.2018
55 görüntülenme
Ofis Taşıma Firmaları

Ofisinizi Emin Ellere Teslim Etmelisiniz

Türkiye’de ofis taşımacılığı denildiğinde akla birçok konu gelmektedir. Profesyonel davranan firmaların yanında amatörce bu işe giren firmalar bile mevcuttur. Ülkemizin hemen hemen her yerinde kalitesinden ödün vermeden profesyonel taşımacılık ilkelerini benimseyen şirketlerinden biri olan Çolakoğulları nakliyat firması, siz değerli iş ortaklarımıza her zaman şu çağrıda bulunmuştur; İyi düşün, İyi Taşın!

İstanbul ofis taşıma firması olarak sektöre giriş yapan ve 30 senelik bir tecrübe ile karşınıza yenilikli bir nakliyat şirketi gelmektedir. Her konuda gerekli önlemi alan firmamız İstanbul’un birçok şirketine profesyonel anlamda kaliteli hizmetler sunmaktadır. Çolakoğulları nakliyat firması, bünyesinde barındırdığı yaklaşık 100 kişilik bir ekip ve 30 adet araç filosu ile ofis taşımacılığı hizmetlerinde mucizelere imza atmıştır. Bazı ofislerin bir günde taşınması gerektiği noktada firmamız her zaman devreye girmiştir.

Profesyonel Ofis Taşıma Firması

Çolakoğulları nakliyat firması ile tüm ofis malzemelerinizi tek seferde düzgün bir şekilde taşıttırmak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yılların tecrübesinden faydalanabilirsiniz. Firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.ofistasimaciligi.com.tr/ofis-tasima/ adresinden firmamızın ofis taşımacılığı hizmetlerinde göstermiş olduğu başarılı hizmetleri ve referansları takip edebilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğlu Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 2 reviews
by Sıla Aydoğmuş on Çolakoğlu Ofis Taşımacılığı

Ekspertiz hizmetiniz ücretli mi?

Merhabalar,
Ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir. Detaylı hizmet bilgilendirmesi için 444 65 02 müşteri hattımızdan ya da bilgi@colakoglunakliyat.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
İyi günler

by Erdem Hüner on Çolakoğlu Ofis Taşımacılığı

2012 yılında Ataşehir'den Maslak1453' e ofis eşyalarımı taşımıştım. Çolakoğulları firmasından memnun kaldığım için geçen ay tekrardan taşınmamızı gerçekleştirdik. İşini kaliteli yapan, güler yüzlü çalışanlarıyla kaliteli hizmet sunan nadir firmalardan. Tüm samimiyetimle firmayı ve Çayhan Bey'i sizlere öneririm. Tekrar teşekkürler 🙂

Bizleri tercih ettiğiniz için biz teşekkür eder, çalışmalarımızın devamını dileriz. 🙂