Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Ofis Taşıma Firmaları

27.12.2018
363 görüntülenme
Ofis Taşıma Firmaları

İstanbul’un en eski ve güvenilir ofis taşıma firmaları denildiğinde aklımıza çok çeşitlilik gösteren şirketler gelmez. Bu konuda profesyonel hareket eden firmamız sizlere ofis taşımacılığı hizmetlerinde özel sistemli çalışmaları ile profesyonelce destek vermektedir. 1956 yılından beri sektöründe her zaman güvenilen en iyi ofis taşıma şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması, yıllardan beri hızlı ve güvenilir bir gelişim sağlayarak taşımacılık sektörüne önemli bir şekilde etki etmiştir. 

Çolakoğlu nakliyat firması olarak geçmişten bugüne kadar taşımış olduğumuz sayısız şirketlerden elde ettiğimiz referanslar firmamız adına gurur verici bir durumdur. Özellikle İstanbul gibi büyük bir yerleşim yerinde bu hizmeti kaliteli ekibimiz sayesinde vermemiz büyük bir olaydır. Şirketimiz kurumsal taşımacılık şirketi olarak adını sadece İstanbul değil, Türkiye’nin her yerine yaymıştır. 

Ofis Taşıma Firmaları

Ofis Taşıma Firmaları

Ofisinizi Emin Ellere Teslim Etmelisiniz

Türkiye’de ofis taşıma firmaları denildiğinde akla birçok konu gelmektedir. Profesyonel davranan firmaların yanında amatörce bu işe giren firmalar bile mevcuttur. Ülkemizin hemen hemen her yerinde kalitesinden ödün vermeden profesyonel taşımacılık ilkelerini benimseyen şirketlerinden biri olan Çolakoğulları nakliyat firması, siz değerli iş ortaklarımıza her zaman şu çağrıda bulunmuştur; İyi düşün, İyi Taşın!

İstanbul ofis taşıma firması olarak sektöre giriş yapan ve 30 senelik bir tecrübe ile karşınıza yenilikli bir nakliyat şirketi gelmektedir. Her konuda gerekli önlemi alan firmamız İstanbul’un birçok şirketine profesyonel anlamda kaliteli hizmetler sunmaktadır. Çolakoğulları nakliyat firması, bünyesinde barındırdığı yaklaşık 100 kişilik bir ekip ve 30 adet araç filosu ile ofis taşımacılığı hizmetlerinde mucizelere imza atmıştır. Bazı ofislerin bir günde taşınması gerektiği noktada firmamız her zaman devreye girmiştir.

Profesyonel Ofis Taşıma Firması

Çolakoğulları nakliyat firması ile tüm ofis malzemelerinizi tek seferde düzgün bir şekilde taşıttırmak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yılların tecrübesinden faydalanabilirsiniz. Firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.ofistasimaciligi.com.tr/ofis-tasima/ adresinden firmamızın ofis taşımacılığı hizmetlerinde göstermiş olduğu başarılı hizmetleri ve referansları takip edebilirsiniz.

İstanbul ofis taşımacılığı hizmetleri

Adres: bağlarbaşı mah kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul

İletişim: 444 65 02 / bilgi@colakoglunakliyat.com

konum istediğiniz taktirde https://goo.gl/maps/5Fv4f39U67G2 linki tıklayabilirsiniz. Hemen Tıklayın

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğlu Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 8 reviews
by Yılmaz Aktaş on Çolakoğlu Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımaları konusunda bir numaralar, gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

by Ali Çetin on Çolakoğlu Ofis Taşımacılığı

Ofis taşıma firmaları arasında Çolakoğulları 1 numara der geçerim.

by Bekir Şen on Çolakoğlu Ofis Taşımacılığı

Ofisi taşırken her odayı ayrı ayrı paketleyip önemli evrakları ayrı arşivliyorlar, işlerinde profesyoneller

by Ayhan Kaplan on Çolakoğlu Ofis Taşımacılığı

Arşivleri özel paketliyorlar, korumaları gerçekten çok iyi kolileri kıyafetleri her şey de markaları mevcut, buda güven veriyor insana

by Rabia Korkmaz on Çolakoğlu Ofis Taşımacılığı

Ofis taşıma işlemlerinde, arşivlerimizi ve özel evraklarımızı da korumalı paketleme yapabiliyor musunuz?

by Emre Arslan on Çolakoğlu Ofis Taşımacılığı

Ekspertiz hizmetlerini ücretsiz yapıyorlar, üstüne ekibi profesyonel bir şekilde paketleme ve taşıma sağlıyor. Günümüzde böyle profesyonel çalışan nadir kurumsal şirketlerden birisi Çolakoğulları firması.

by Sıla Aydoğmuş on Çolakoğlu Ofis Taşımacılığı

Ekspertiz hizmetiniz ücretli mi?

Merhabalar,
Ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir. Detaylı hizmet bilgilendirmesi için 444 65 02 müşteri hattımızdan ya da bilgi@colakoglunakliyat.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
İyi günler

by Erdem Hüner on Çolakoğlu Ofis Taşımacılığı

2012 yılında Ataşehir'den Maslak1453' e ofis eşyalarımı taşımıştım. Çolakoğulları firmasından memnun kaldığım için geçen ay tekrardan taşınmamızı gerçekleştirdik. İşini kaliteli yapan, güler yüzlü çalışanlarıyla kaliteli hizmet sunan nadir firmalardan. Tüm samimiyetimle firmayı ve Çayhan Bey'i sizlere öneririm. Tekrar teşekkürler 🙂

Bizleri tercih ettiğiniz için biz teşekkür eder, çalışmalarımızın devamını dileriz. 🙂