Ofis Nakliye Şirketleri

Ofis nakliye şirketleri arasında her zaman en iyi olan Level Taşımacılık ile hemen tanışabilirsiniz. Dünya genelinde her işte usta olan şahıslar yada şirketleri vardır. Ofis nakliye şirketleri ile ilgili olarak da sizlere bugün birçok konuda bilgi veriyor olacağız. Her sektörün başarılı iş çıkaran ve yılların bilindik markası haline gelen binlerce firma mevcuttur. Günümüz taşımacılık sektöründe de evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi ofis nakliye hizmetlerinde de Level Taşımacılık firması karşımıza çıkmaktadır.

Ofis Nakliye Hizmetlerinde İzlenen Yollar

elbette internet ortamı insanların iş hayatını kolaylaştıran en önemli unsurlardan biridir. Şüphesiz bu hizmeti başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için de birçok çalışmalar yapılmaktadır. İnternet ortamında da işimizin kolaylaştığı dallardan biri de nakliyat hizmetleridir. Bir ev yada iş yeri taşımacılığı hizmeti almak istediğimizde sokak sokak kamyon aramak yerine internet ortamında bu iş için hazırlanan ve kurulan web site sahipleri ile iletişime geçerek taşımacılık faaliyetleri ile ilgili bilgi alabiliyoruz. İnternet ortamında ev taşımacılığı yada ofis taşımacılığında kesin olarak başarılı bir hizmet alacağımızın da garantisi yoktur. Çünkü ne yazık ki insan oğlu bu kolay teknolojiyi bizler için bazen zorlaştırabiliyor. Hizmetlerimizden faydalanmak için bize instagram sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul’un Tüm Semtlerinde Ofis Taşıma Hizmeti

Anadolu Yakası İlçeleri Avrupa Yakası İlçeleri
Kadıköy Beyoğlu
Üsküdar Beşiktaş
Maltepe Sarıyer
Ataşehir Şişli
Kartal Bakırköy
Pendik Eyüp
Tuzla Avcılar
Çekmeköy Bağcılar
Sancaktepe Güngören
Sultanbeyli Zeytinburnu

Ofis Taşıma Hizmet Alımını Yaparken Dikkatli Olunuz!

Ofis Nakliye Şirketleri
Ofis Nakliye Şirketleri

internet ortamında hizmet alımı yaparken yukarıda bahsettiğimiz hususlardan dolayı lütfen dikkatli hareket ediniz. Bizler her zaman daha önce çalıştığınız yada akraba, eş veya dostlardan tavsiyesi ile hareket etmenizi tavsiye ederiz. İster biz olalım ister başka firmalar olsun en sağlıklı yöntem budur. Sektörümüze yıllarımızı vermemizden dolayı hemen hemen her türlü hileliye hurdalığa şahit olmuşuzdur. Bu konuda Level Taşımacılık firması olarak her zaman ofis nakliye şirketleri ile ilgili araştırma yaparken bu konulara dikkatli bir şekilde eğilim gösterin. başarılı bir iş çıkarmak için ekibi ile sizlere hizmet verebilecek sağlam firmaların olduğunu unutmayın. Ama bu işte sadece para hedefli olan ve hizmetlerinde yoğun bir tavize neden olan firmalardan da lütfen uzak durunuz.

Level Taşımacılık ailesi olarak 1956 yılından beri sizlere hem bireysel hem de kurumsal ofis taşıma hizmetleri sunmaktayız. Her zaman işini en iyi şekilde organize ederek gerçekleştiren ve müşteri memnuniyeti için yoğun bir şekilde çaba sarf eden firmamız ile tanışmak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Nakliye Şirketleri Arasındaki Level Nakliyat Firmasının Avantajları

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  
 • Ofis Nakliye Şirketleri arasında oldukça cazip bir seçenektir.

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. 

Ofis Nakliye Şirketleri Arasındaki En İyi Seçenek Hangidir?

Ofis Nakliye Şirketleri arasındaki en iyi seçenek Level Nakliyat firmasıdır.