Ofis Depolama Sistemleri

Türkiye’de depolama hizmetleri son 10 yıl içinde büyük bir sükse yaparak hayatımızın her alanına girmiştir. Ofis depolama sistemleri ile ilgili yazımızı paylaşmamızın en büyük sebebi ise; bu süksenin nakliyat şirketlerine yansımalarıdır. Sektörümüzün içerisinde depolamanın yeri apayrıdır.

Depolama Sistemleri Nelerdir?

Depolamanın diğer; adı ile saklama yada koruma altına alma işidir. Ülkemizde depolama sistemleri ile ilgili birçok gelişmeyi bizlere yaşatan firma Level Taşımacılık lojistik firmasıdır. Türkiye’de ev eşyası depolama hizmetleri ile başlayarak şirketlere depolama imkanları sunmaya kadar gitmiştir. Firmamızın depolama sistemleri arasında odalı sistem, konteyner sistem ve antrepo sistemi olmak üzere 3 adet depolama sistemi ile karşınıza çıkmaktayız.  Ofis depolama sistemleri ile ilgili uyum sağlayan sistemin adı; odalı sistem depolama hizmetidir.

Ofis Taşımacılığında Depolama İhtiyaçları

sürekli olarak taşınmaların yaşandığı İstanbul ilimizde şirketlerin yeni yapılan yerlere geçme, eski binaların tadilatı yada işlerin daha da büyümesi sonucu yeni büyük yere geçme gibi durumlar taşımacılığı tetiklemektedir. Bu tetiklemesinin beraberinde bazen depolama ihtiyaçları da söz konusu olabilir. Özellikle şirketlerin yeni ofislerine taşınırken fazla eşya götürmeme ama o eşyaların da ileride değerlendirmek adına depolama ihtiyaçları doğabilmektedir. En çok ihtiyaç duyulan durum tabi ki inşaat süresinin bitmemesi ki bu sürpriz ve kötü bir senaryodur 🙂

Level Taşımacılık İle Arşiv Depolama Hizmetleri

diğer bir husus ise arşiv depolamasıdır. Özellikle depolama hizmetlerinde arşiv depolama işlemleri firmalar tarafından yoğun bir şekilde talep edilen işlemlerin başında gelmektedir. 1956 yılından beri sektörüne hizmet veren firmamız 1970 yılı itibari ile kurumsal şirketlere arşiv depolama hizmetleri sunmaya başlamıştır. Bu sistemde odalı sistemin bir parçasıdır.

Tüm Görselleri Firmamızın Sayfasından Yada Sosyal Medya Hesaplarımızda Görebilirsiniz

Türkiye’de depolama hizmetlerinde firmamızın nasıl bir süreç izlediğini yukarıdaki yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Görseller için firmamızın
eşya depolama görseline tıklayabilir. Yada firmamızın sosyal medya hesaplarından instagram sayfamızı da takibe alabilirsiniz.

 

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Level Taşımacılık olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.

Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.

Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında sürprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.

Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.

Evet mesafe fark etmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.

Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz.

Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.

Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.

Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kullanılmaktadır.