Ofis Depolama Sistemleri

Türkiye’de depolama hizmetleri son 10 yıl içinde büyük bir sükse yaparak hayatımızın her alanına girmiştir. Ofis depolama sistemleri ile ilgili yazımızı paylaşmamızın en büyük sebebi ise; bu süksenin nakliyat şirketlerine yansımalarıdır. Sektörümüzün içerisinde depolamanın yeri apayrıdır.

Ofis Depolama Sistemleri

Ofis Depolama Sistemleri

Depolama Sistemleri Nelerdir?

Depolamanın diğer; adı ile saklama yada koruma altına alma işidir. Ülkemizde depolama sistemleri ile ilgili birçok gelişmeyi bizlere yaşatan firma Çolakoğulları lojistik firmasıdır. Türkiye’de ev eşyası depolama hizmetleri ile başlayarak şirketlere depolama imkanları sunmaya kadar gitmiştir. Firmamızın depolama sistemleri arasında odalı sistem, konteyner sistem ve antrepo sistemi olmak üzere 3 adet depolama sistemi ile karşınıza çıkmaktayız.  Ofis depolama sistemleri ile ilgili uyum sağlayan sistemin adı; odalı sistem depolama hizmetidir.

Ofis Taşımacılığında Depolama İhtiyaçları

sürekli olarak taşınmaların yaşandığı İstanbul ilimizde şirketlerin yeni yapılan yerlere geçme, eski binaların tadilatı yada işlerin daha da büyümesi sonucu yeni büyük yere geçme gibi durumlar taşımacılığı tetiklemektedir. Bu tetiklemesinin beraberinde bazen depolama ihtiyaçları da söz konusu olabilir. Özellikle şirketlerin yeni ofislerine taşınırken fazla eşya götürmeme ama o eşyaların da ileride değerlendirmek adına depolama ihtiyaçları doğabilmektedir. En çok ihtiyaç duyulan durum tabi ki inşaat süresinin bitmemesi ki bu sürpriz ve kötü bir senaryodur 🙂

Çolakoğulları İle Arşiv Depolama Hizmetleri

diğer bir husus ise arşiv depolamasıdır. Özellikle depolama hizmetlerinde arşiv depolama işlemleri firmalar tarafından yoğun bir şekilde talep edilen işlemlerin başında gelmektedir. 1956 yılından beri sektörüne hizmet veren firmamız 1970 yılı itibari ile kurumsal şirketlere arşiv depolama hizmetleri sunmaya başlamıştır. Bu sistemde odalı sistemin bir parçasıdır.

Tüm Görselleri Firmamızın Sayfasından Yada Sosyal Medya Hesaplarımızda Görebilirsiniz

Türkiye’de depolama hizmetlerinde firmamızın nasıl bir süreç izlediğini yukarıdaki yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Görseller için firmamızın
eşya depolama görseline tıklayabilir. Yada firmamızın sosyal medya hesaplarından instagram sayfamızı da takibe alabilirsiniz.

 

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Çolakoğulları nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Menü