Mimarlık Şirketleri İle Ortak Ofis Taşıma Hizmetleri

Değerli okurlarımız bu makalemizde sizlere mimarlık şirketleri ile ortak ofis taşıma hizmetleri ile ilgili bilgiler sunacağız. Firmamız geçmişten günümüze kadar tüm nakliyat organizasyonlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Yılların deneyimli ve güvenilir nakliyat şirketi ile ofis taşıma hizmetlerini yürütmek bir o kadar başarılı ve hızlı bir organizasyon olacaktır. Ülkemizde özellikle İstanbul gibi büyük illerimizde yer alan mimarlık şirketleri ofis taşıma gibi kurumsal nakliye hizmetlerinde bizlere güven duymaktalar.

Mimarlık Şirketleri İle Ortak Ofis Taşıma Hizmetleri Yürütüyoruz

Mimarlık Şirketleri İle Ortak Ofis Taşıma Hizmetleri
Mimarlık Şirketleri İle Ortak Ofis Taşıma Hizmetleri

Level Taşımacılık kurumsal ofis taşıma şirketi olarak sizlere her konuda gerekli desteği en iyi şekilde sunmaktayız. Firmamız profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile tüm mimarlık şirketlerine %100 destek vermektedir. 1956 yılından beri her müşterisine güven veren bir şirket olan Level Taşımacılık ile ortak çalışmalar yürütmek isterseniz firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Özellikle iç mimarlık firmaları ile ortak ev ve ofis taşıma hizmetleri gerçekleştirdiğimiz gibi depolama hizmetlerinde de kendilerine profesyonel desteklerimiz oluşmaktadır. Firmamız her zaman en iyi ekibi ile tüm Mimarlık şirketlerine özenli hizmetler sunmaktadır.

Mimarlık Şirketleri İle Ortak Ofis Taşıma Hizmetleri Fiyatlarımız

Mimarlık Şirketleri İle Ortak Ofis Taşıma Hizmetleri fiyatlarımız aşağıdaki gibidir;

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Referanslı Mimarlık Şirketleri Level Taşımacılık Bünyesinde

Ofis Taşımacılığı Sorunları Nelerdir
Ofis Taşımacılığı Sorunları Nelerdir

Level Taşımacılık şirketi olarak ofis taşımacılığı hizmetlerinde her geçen gün yeni bir mimarlık şirketi ile ortak yürüttüğümüz çalışmalara başarılı bir şekilde sonuçlandırmaktayız. Şirket bünyesinde her türlü ekipmana sahip olan firmamız ile sizlere çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Günümüz taşımacılık sektörüne yön veren firmamız her daim sizlere en iyi şekilde nakliye hizmetlerini sunmaktadır. Mimarlık şirketleri ile ortak ofis taşıma hizmetleri ile ilgili birçok makalemiz mevcuttur. Sayılı ve güvenilir ofis taşıma şirketi olan firmamız, sizlere her konuda gerekli profesyonelliği sağlamaktadır. Kuruluşundan bu yana ortak çalışmalar gerçekleştirmek için iyi bir zemin hazırlayan firmamız ile her konuda bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Şirketimiz taşımacılık hizmetlerinde her zaman size en kaliteli hizmeti nasıl istiyorsanız o şekilde sunabilecek seviyededir.

Taşımacılık sektörümüzde çalışmış olduğumuz mimarlık şirketleri ile görüşerek firmamız ile ilgili bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Şirketimiz her zaman en iyi ekibi ile sizlere sayısız hizmetler sunmaya çalışmaktadır. Referanslı bir nakliye firması olmamız sizlere gerekli güveni en iyi şekilde verebileceğine inanmaktayız. Level Taşımacılık güvencesi ile hemen tanışabilirsiniz.

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  
 • Mimarlık Şirketleri İle Ortak Ofis Taşıma Hizmetleri sağlamaktayız.

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz.