Maslak Ofis Taşıma Şirketleri

Maslak ofis taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen firmayız. Yıllardan beri en çok nakliyat hizmetlerini gerçekleştiren firma olduğumuz için birçok kurum ve kuruluşlar firmamızı tanımaktadırlar. Sektörün en iyilerinden olmak için her zaman müşterilerimize en kaliteli hizmetlerimizi sunmaya çalışmaktayız.

ofis taşımacılığı hizmetlerinde yoğun olan alanlardan biri de Maslak bölgesidir. Maslak ofis taşıma şirketleri arasında işini iyi yapan firmalardan vardır. Fakat İşini kötü yapan firmalarda mevcuttur. Türkiye’nin her yerinde hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Level nakliyat, maslak ofis taşımacılığı ile Maslak bölgesinin en iyi nakliyat şirketi olmuştur. Aynı zamanda Ofis taşıma hizmetlerinde firmamız tüm imkanları sağlamaktadır.

Firmamız günümüz taşımacılık faaliyetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Maslak içinde bulunan tüm şirketlere her konuda gerekli düzeni sağlayarak bu firmalar ile ortaklaşa çalışmaktadır. Maslak ofis kiralarının yüksek olmasından dolayı 2019 yılı itibari ile yoğun ofis taşıma işlemleri gerçekleşmiştir. Ofis taşımacılığı süreçlerinde başarılı olan şirketlerin başında gelen firmamız, bu firmaların %80 gibi büyük bir oranının taşınmasını yaparak referans sahibi olmuştur.

Maslak Ofis Taşıma Şirketleri Arasında Lider Adres

Maslak Ofis Taşıma Şirketleri arasında lider adres, 1956 yılından bu yana Türkiye’nin nakliyat şirketi olan Level ofis taşıma şirketidir. Ayrıca firmamız geniş araç filosu ile şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmeti vermektedir.

Maslak Ofis Taşıma Şirketleri
Maslak Ofis Taşıma Şirketleri

Yıllarını taşımacılık alanına vermiş olan firmamız müşteri memnuniyeti için daima hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmeti tercih etmektedir. Firmamız ofis nakliye hizmetlerinde müşterilerinin tüm isteklerini koşulsuz yerine getirmektedir. Ayrıca Maslak ofis taşımacılığı hizmetinde de firmamız aynı hizmeti sergilemektedir. Level nakliyat ile yapılan nakliye hizmetlerinde ALLİANZ güvencesine sigortalanmaktadır. Kurumsal taşımacılık ilkelerini benimseyen firmamız ofis taşımacılığı alanında da başarı ödülleri ile ödüllenmektedir. Bu gurur sadece Level ailesi değil, onu tercih eden sizlersiniz.,

Firmamız Maslak ofis taşıma şirketleri ile ilgili birçok makale paylaşımı yapmaktadır. Bundan dolayı sizlere her konuda ayrıntılı bir şekilde bilgi vermektedir. Firmamızla alakalı detayları ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.  Firmamızın sosyal medya ağlarından da firmamızın taşımacılık faaliyetlerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda firmamızı instagram hesabı üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Maslak Ofis Taşıma Şirketleri
Maslak Ofis Taşıma Şirketleri
Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz.