Maslak Ofis Nakliyesi

Maslak Ofis Nakliyesi İstanbul’un eski nakliyat şirketlerinden biri olan Level Taşımacılık, Maslak bölgesinde kaliteli ofis nakliye hizmetlerine devam etmektedir. Maslak ofis nakliyesi işlemlerinde firmamız ile istediğiniz her türlü nakliye hizmetlerini alabilirsiniz.

Ofis taşımacılığı, adres değiştirme esnasında ofiste bulunan eşyaların özenle paketlenmesini ve güvenle belirtilen adrese taşınmasını kapsayan, profesyonel eşya taşımacılığı hizmeti veren firmalar tarafından sağlanan bir hizmettir. Bu hizmetten memnun kalınabilmesi için güvenilir, müşteri memnuniyetini önemseyen, yasal olarak çalışan ve teknolojik gelişmeleri takip eden; modern yöntemler ile çalışan nakliye firmaları tercih edilmelidir.

Günümüzde pek çok nakliye firması faaliyet göstermektedir fakat her nakliye firması yasal olarak çalışmamaktadır. Sorunsuz ve güvenli bir ofis taşıma için yasal firmalar tercih edilmelidir. Çünkü; karşılaşılabilecek herhangi bir sorun karşısında kişilerin haklarını arayabilmesi için bir muhatapları olmalıdır ve yapılacak olan iş, sözleşmeye dayandırılmalıdır.

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Profesyonel eşya taşımacılığı ancak ve ancak işinin uzmanı ve işinde deneyim kazanmış kişilerin çalıştığı, teknolojik taşıma yöntemlerinin uygulandığı, müşteri memnumiyetini arttırmaya yönelik kalite çalışmaları yapan firmaların verebileceği bir hizmettir. Bu sebeple, maslak ofis taşımacılığı işleri için bir firma ararken, firmanın sağladığı hizmetlere ve kullandığı yöntemlere bakmak gerekmektedir.

Maslak Ofis Nakliyesi Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Taşımacılık Şirketi

Maslak Ofis Nakliyesi
Maslak Ofis Nakliyesi

Ofis taşıma şirketleri, evden eve nakliyat yapan firmalara göre daha fazla ayrıntı içeren bir işi yerine getirmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı, çoğunlukla mobilya eşyalarını ve önemli evrakları içermektedir. Bu sebeple, önemli evrakların ve dosyaların paketlenmesi, güvenli bir şekilde taşınması, sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilmesi dikkatli çalışma ve titizlik gerektirmektedir.

Level Taşımacılık  Ofis Taşıma, tüm bu işlemleri deneyimli uzman kadrosu ve modern taşıma yöntemleri ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca  müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Maslak Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis taşıma, eşya taşıması yapılacak olan ofislerin arasındaki mesafeye, eşyaların miktarına ofislerin şehiriçi ya da şehir dışı oluşlarına ve de kullanılacak olan ekipmanların çeşidine göre fiyatlandırılmaktadır. Dolayısı ile her ofis taşıma işleri için net olarak belirlenmiş olan bir fiyat yoktur.

Maslak Ofis Nakliyesi
Maslak Ofis Nakliyesi

Level Taşımacılık Ofis Taşıma, ofis taşıma hizmeti dışında; hassas taşıma, tarihi eser taşıma, kurumsal firma taşıma ve laboratuvar taşıma hizmetlerini de müşterilerine en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bununla birlikte Ofis taşıma fiyatları, ayrıntıları ve daha fazla bilgi için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Level Taşımacılık Ofis Taşıma, sizlere her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Türkiye’nin Ofis Nakliye Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketiyiz

Ön İnceleme: Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme: Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç: Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi: Asansör Sistemi
Güvenilirlik: Eşya Sigortalama

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Maslak Ofis Nakliyesi Ücreti Ne Kadar?

Maslak ofis nakliyesi ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Maslak Ofis Nakliyesi İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Maslak ofis nakliyesi işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz.