Maslak Ofis Nakliyesi

Maslak Ofis Nakliyesi İstanbul’un eski nakliyat şirketlerinden biri olan Level Taşımacılık, Maslak bölgesinde kaliteli ofis nakliye hizmetlerine devam etmektedir. Maslak ofis nakliyesi işlemlerinde firmamız ile istediğiniz her türlü nakliye hizmetlerini alabilirsiniz.

Ofis taşımacılığı, adres değiştirme esnasında ofiste bulunan eşyaların özenle paketlenmesini ve güvenle belirtilen adrese taşınmasını kapsayan, profesyonel eşya taşımacılığı hizmeti veren firmalar tarafından sağlanan bir hizmettir. Bu hizmetten memnun kalınabilmesi için güvenilir, müşteri memnuniyetini önemseyen, yasal olarak çalışan ve teknolojik gelişmeleri takip eden; modern yöntemler ile çalışan nakliye firmaları tercih edilmelidir.

Günümüzde pek çok nakliye firması faaliyet göstermektedir fakat her nakliye firması yasal olarak çalışmamaktadır. Sorunsuz ve güvenli bir ofis taşıma için yasal firmalar tercih edilmelidir. Çünkü; karşılaşılabilecek herhangi bir sorun karşısında kişilerin haklarını arayabilmesi için bir muhatapları olmalıdır ve yapılacak olan iş, sözleşmeye dayandırılmalıdır.

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Profesyonel eşya taşımacılığı ancak ve ancak işinin uzmanı ve işinde deneyim kazanmış kişilerin çalıştığı, teknolojik taşıma yöntemlerinin uygulandığı, müşteri memnumiyetini arttırmaya yönelik kalite çalışmaları yapan firmaların verebileceği bir hizmettir. Bu sebeple, maslak ofis taşımacılığı işleri için bir firma ararken, firmanın sağladığı hizmetlere ve kullandığı yöntemlere bakmak gerekmektedir.

Taşımacılık Şirketi

Maslak Ofis Nakliyesi
Ofis Kolileme Hizmetleri

Ofis taşıma şirketleri, evden eve nakliyat yapan firmalara göre daha fazla ayrıntı içeren bir işi yerine getirmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı, çoğunlukla mobilya eşyalarını ve önemli evrakları içermektedir. Bu sebeple, önemli evrakların ve dosyaların paketlenmesi, güvenli bir şekilde taşınması, sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilmesi dikkatli çalışma ve titizlik gerektirmektedir.

Level Taşımacılık  Ofis Taşıma, tüm bu işlemleri deneyimli uzman kadrosu ve modern taşıma yöntemleri ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca  müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Maslak Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis taşıma, eşya taşıması yapılacak olan ofislerin arasındaki mesafeye, eşyaların miktarına ofislerin şehiriçi ya da şehir dışı oluşlarına ve de kullanılacak olan ekipmanların çeşidine göre fiyatlandırılmaktadır. Dolayısı ile her ofis taşıma işleri için net olarak belirlenmiş olan bir fiyat yoktur.

Level Taşımacılık Ofis Taşıma, ofis taşıma hizmeti dışında; hassas taşıma, tarihi eser taşıma, kurumsal firma taşıma ve laboratuvar taşıma hizmetlerini de müşterilerine en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bununla birlikte Ofis taşıma fiyatları, ayrıntıları ve daha fazla bilgi için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Level Taşımacılık Ofis Taşıma, sizlere her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Level Taşımacılık olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Bununla birlikte onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.

Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.

Ofis Sandalyeleri Taşıma Hizmetleri

Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında sürprizler ile karşılaşmamanız için gerekli bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.

Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Ayrıca yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.

Evet mesafe fark etmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.

Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranmaktadır. Aynı zamanda olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz.

Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.

Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen tüm tedbirlere uyarak taşıma yapılmaktadır. Ayrıca personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kullanılmaktadır.