Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Maslak Ofis Nakliyesi

10.05.2020
763 görüntülenme
Maslak Ofis Nakliyesi

Maslak Ofis Nakliyesi İstanbul'un eski nakliyat şirketlerinden biri olan Çolakoğulları Nakliyat, Maslak bölgesinde kaliteli ofis nakliye hizmetlerine devam etmektedir. Maslak ofis nakliyesi işlemlerinde firmamız ile istediğiniz her türlü nakliye hizmetlerini alabilirsiniz.

Ofis taşımacılığı, adres değiştirme esnasında ofiste bulunan eşyaların özenle paketlenmesini ve güvenle belirtilen adrese taşınmasını kapsayan, profesyonel eşya taşımacılığı hizmeti veren firmalar tarafından sağlanan bir hizmettir. Bu hizmetten memnun kalınabilmesi için güvenilir, müşteri memnuniyetini önemseyen, yasal olarak çalışan ve teknolojik gelişmeleri takip eden; modern yöntemler ile çalışan nakliye firmaları tercih edilmelidir.

Maslak Ofis Nakliyesi Bölgeler Hizmetlerimiz Maslak Ofis Taşıma

Maslak Ofis Taşıma

Günümüzde pek çok nakliye firması faaliyet göstermektedir fakat her nakliye firması yasal olarak çalışmamaktadır. Sorunsuz ve güvenli bir ofis taşıma için yasal firmalar tercih edilmelidir. Çünkü; karşılaşılabilecek herhangi bir sorun karşısında kişilerin haklarını arayabilmesi için bir muhatapları olmalıdır ve yapılacak olan iş, sözleşmeye dayandırılmalıdır.

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Profesyonel eşya taşımacılığı ancak ve ancak işinin uzmanı ve işinde deneyim kazanmış kişilerin çalıştığı, teknolojik taşıma yöntemlerinin uygulandığı, müşteri memnumiyetini arttırmaya yönelik kalite çalışmaları yapan firmaların verebileceği bir hizmettir. Bu sebeple, maslak ofis taşımacılığı işleri için bir firma ararken, firmanın sağladığı hizmetlere ve kullandığı yöntemlere bakmak gerekmektedir.

Taşımacılık Şirketi

Ofis taşıma şirketleri, evden eve nakliyat yapan firmalara göre daha fazla ayrıntı içeren bir işi yerine getirmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı, çoğunlukla mobilya eşyalarını ve önemli evrakları içermektedir. Bu sebeple, önemli evrakların ve dosyaların paketlenmesi, güvenli bir şekilde taşınması, sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilmesi dikkatli çalışma ve titizlik gerektirmektedir.

Çolakoğlu Ofis Taşıma, tüm bu işlemleri deneyimli uzman kadrosu ve modern taşıma yöntemleri ile gerçekleştirmekte, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Maslak Ofis Nakliyesi Bölgeler Hizmetlerimiz Maslak Ofis Taşıma

Maslak Ofis Nakliye Şirketleri

Maslak Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis taşıma, eşya taşıması yapılacak olan ofislerin arasındaki mesafeye, eşyaların miktarına ofislerin şehiriçi ya da şehir dışı oluşlarına ve de kullanılacak olan ekipmanların çeşidine göre fiyatlandırılmaktadır. Dolayısı ile her ofis taşıma işleri için net olarak belirlenmiş olan bir fiyat yoktur.

Çolakoğlu Ofis Taşıma, ofis taşıma hizmeti dışında; hassas taşıma, tarihi eser taşıma, kurumsal firma taşıma ve laboratuvar taşıma hizmetlerini de müşterilerine en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Ofis taşıma fiyatları, ayrıntıları ve daha fazla bilgi için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Çolakoğlu Ofis Taşıma, sizlere her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğlu nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.

Maslak Ofis Nakliye Soruları

Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında süprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.
Ekspertiz hizmetleri ücretli mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.
Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.
Kasa gibi ağır taşımacılık yapıyor musunuz?
Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz
Ofis mobilyalarını ve sandalyelerini nasıl taşıyorsunuz?
Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.
Uluslararası taşımacılık yapıyor musunuz?
Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.
Ofis taşımacılığında nelere dikkat etmeliyiz?
Şirketimiz kuruluşundan bu yana sayısız ofis taşıma hizmeti vermiştir ve arkasında hep gülen yüzler bırakmıştır. Ofis taşıma gibi önemli hizmetlerde sadece taşıma sürecinde değil taşıma sürecinden sonra yaptığı işin arkasında duran bir firmayız. Firmamız bu hizmet alanına yönelen ilk firmadır ve bunun sağladığı en büyük avantaj ise tecrübemizdir.
Referanslarınız oldukça fazla hepsi gerçek mi?
Verdiğimiz memnuniyetin yansımasını referanslarımızla sağlıyoruz. Bugün sektörde en fazla ofis taşımacılığı yapan firma olmamızın getirdiği artılardan birisi de uzun referans listemizdir. Dilerseniz referanslarımızın iletişim bilgilerini personellerimizden alıp teyit edebilirsiniz.
Size nasıl ulaşırım?
Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02
Koronavirüs tedbirlerini uyguluyor musunuz?
Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kulanılmaktadır.

 

] }
porno film izle