Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Maltepe Ofis Taşıma

16.05.2018
332 görüntülenme
Maltepe Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığın Merkezi: ÇOLAKOĞLU

1956 Yılından İstanbul’un Maltepe ilçesinde kurulan firmamız kurulduğu bölge içerisinde taşımacılık hizmetlerine başlamasından dolayı her zaman önem vermiştir. Müşterilerinin genel olarak çevreden oluşan firmamızın Maltepe ofis taşımacılığı hizmetini de 1990 yılından itibaren başlamıştır. Maltepe bölgesinin gelişmesi yeni plazaların açılması bu alanda büyük etki olmuştur. Çolakoğlu nakliyat ailesi olarak her zaman güvenli ve titiz çalışmalar yaparak nakliye hizmetlerini sürdürdük.

Maltepe ofis taşıma şirketleri arasına baktığımızda pek fazla nakliyat firmanın Çolakoğlu nakliyat kalitesinde ofis taşımacılığı yapmadığını görmekteyiz. Firmamız evden eve nakliyat hizmetleri sunmasına rağmen her zaman ofis taşımacılığına büyük önem vermektedir. Firmamız profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile şehir içi ve şehirler arası ofis taşımacılığı yapmaktadır.

Maltepe Bölgesinin Ofis Taşıma Şirketi

Çolakoğlu nakliyat ile yapılan tüm taşımacılık hizmetleri her zaman kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Sizde firmamız ile çalışmak ve taşınma sürecini başarılı bir şekilde bitirilmesini istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Çolakoğlu nakliyat firması 1970 yılından beri Maltepe bölgesinde profesyonel ofis taşıma hizmetleri vermektedir. Her zaman kurumsal, güvenilir ve kaliteli bir nakliyat firması olmak için yoğun çabalar harcamıştır.