Kurumsal Ofis Nakliyesi

Kurumsal ofis nakliyesi ile ilgili aradığınız tüm bilgilere bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ülkemizin ofis taşımacılığı hizmetlerinde önde gelen bir nakliye firmasıyız. Level nakliyat olarak; 1970 yılında beri profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Her geçen gün kendini yenileyen ve daha çok tecrübe sahibi olan firmamız bu konuda birçok nakliyat firmasının önüne geçerek; müşterilerinin ilk tercih noktası olmuştur.

İstanbul Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul’un kurumsal taşıma hizmetleri ile ilgili olarak; yıllardan beri Level nakliyat ailesi olarak; birçok kurumsal firmaya nakliye hizmetlerinde destek vermiş bulunmaktayız. Ayrıca vermeye de devam etmekteyiz. Yılların birikimli hizmet ağına sahip olan firmamız her türlü tedbiri alarak hizmetlerini sizlere aktarmaktadır.

Firmamızın ofis taşımacılığı sayfasına da girerek; bu  hizmet ağının nasıl başarılı olduğumuzu inceleyebilirsiniz. Deneyim ve profesyonelliğin en üst düzeyinde olan şirketimiz ile tüm ofis nakliye süreçlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Peki Ofis Nakliyesi Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

öncelikle ofis taşımacılığı hizmetlerinde en önemli kural profesyonel ekspertiz hizmetidir?

yapılan incelemenin önemi şudur; kaliteli bir hizmet, eksiksiz bir işçilik ve planlamayı bozmadan hareket etmemizi sağlayacaktır.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı konusunda farklı çözümleri oluşturmakta olan firmalar, özellikle yüksek binalardaki eşyaların en basit şekilde araçlara alınması adına asansörlü taşıma işlemlerini tercih etmektedir. Bu sayede bina içerisindeki duvarlara çarpma rizki de tamamen ortadan kalkmaktadır. Tüm bunların yanı sıra zaman ve enerji anlamında büyük bir tasarruf sağladığı da kulak ardı edilemez.

Ofis Taşımacılığında Verilen Hizmetler Nelerdir?

Ofis taşımacılığı anlamında müşterilere verilmekte olan hizmetlerin başında eşya de-montaj ve montaj işlemleri gelmekledir. Hem eski adres üzerinde hem de yeni adreslerinde eşyaların eski konumuna gelmesi sağlanmaktadır.

Ofis taşıma hizmetleri içerisinde yer alan diğer bir hizmet ise kolileme ve ambalajlama olmaktadır. Eşyanın türüne uygun olarak doğru paketleme yapılmaktadır.

Ofis taşımacılığı sırasında değerli evrak ve belgeleri içine alan koliler ve ambalajlar tek tek en özel şekilde etiketlenme işlemlerine tabi tutulmaktadır.

Bu sayede önemli belge ve evrakların birbirine karışması, kaybolması ve benzer sorunlar bu şekilde engellenmiş olmaktadır.

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

Kurumsal ofis taşıma şirketleri ve İstanbul evden eve nakliyat gibi farklı firmaların her biri taşınan eşyalar için özel bir sigortayı kapsama almaktadır. Bundan dolayı güvenle ve risklere karşı alınmış bir önlem olarak firmalar müşterilerini memnun etmektedir.

Firmamızın sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz. İnstagram hesabımızı da takip edebilirsiniz. Böylece kurumsal ofis nakliyesi ile ilgili aradığınız tüm bilgileri sosyal medya hesaplarımızda da takip edebileceksiniz.