Kurtköy Ofis Taşımacılığı

Kurtköy ofis taşımacılığı, o bölge genelinde tercih edilen bir hizmettir. Bu hizmet sürecinde ise mutlaka uzman bir firmadan yardım almanız gerekir. Ofis taşıma süreci, genel olarak zorlu geçer. İşlemler kapsamında çok sayıda eşya içeriğinin taşıması gerekecektir. İşte tüm bunları sağlamak adına, profesyonel adreslerle iletişime geçilmesi şarttır. Biz, Level Nakliyat firması olarak her türlü taşımacılık işlemlerinde daima en kaliteli hizmeti sunmaktayız.  

Kurtköy’de Ofis Taşıma Şirketleri

Kurtköy Ofis Taşımacılığı
Kurtköy Ofis Taşımacılığı

Kurtköy’de ofis taşıma şirketleri dendiğinde, Level Nakliyat ön plana çıkmaktadır. İstanbul ofis taşıma firması olan Leven Nakliyat, aynı zamanda alanının da en iyisidir. Bu sektörde bizden daha iyisi ve uzmanı yok. Yarım asrı aşkın süredir var olan tecrübemiz neticesinde, dileyen tüm müşterilerimize her daim en iyi hizmeti sunmaktayız. 

Siz de ofis taşımacılığı konusunda ödediğiniz ücretin hakkını fazlasıyla almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmelisiniz. Biz, kurumsal ofis taşıma hizmeti sunuyor olmamızın yanı sıra, müşteri memnuniyetine de fazlasıyla önem vermekteyiz. Bizden hizmet aldığınızda ise kolaylığı ve pratik çözüm avantajını yakalamış olursunuz. Detaylı bilgi ve hizmet talebi için sabit telefonlarımız veya instagram adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kurtköy Ofis Taşımacılığı ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen ofis taşıma şirketi olarak bilinir.
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

Kurtköy Ofis Nakliye Hizmetleri

Ön İnceleme: Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme: Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç: Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi: Asansör Sistemi
Güvenilirlik: Eşya Sigortalama

Kurtköy Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Kurtköy Ofis Taşımacılığı
Kurtköy Ofis Taşımacılığı

Kurtköy sigortalı ofis taşımacılığı hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sigortalı ofis taşıma hizmetleri, bu sektörün olmazsa olmazıdır. Ofis taşımacılığı sırasında her ne kadar dikkatli de olunsa, bazen birtakım sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunların yaşanması durumunda ise eşyalarınız telafisi olmayacak şekilde zarar görebilir. 

Ancak eşyalarınız için sigorta işlemlerinin yapılması durumunda, içiniz daima rahat olur. Biz, firma olarak tam olarak bu olanakları sizlere sunmaktayız. Tüm müşterilerimiz için sigortalı nakliyat hizmeti sunuyor ve eşyalarınızı maddi güvence altına alıyoruz. Bizden hizmet alarak, ofis eşyalarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm sigorta işlemlerimizi de Avrupa’nın öncü markası olan Allianz Sigorta’ya yaptırmaktayız. 

Sizlerden Gelen Sorular

Kurtköy Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Kurtköy ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır. Firmamız, fiyat performans açısından en iyi tercihiniz olacaktır.

Kurtköy Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Kurtköy Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Kurtköy ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Kurtköy Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ofis taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.