Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Koli Taşımacılığı

10.05.2020
444 görüntülenme
Koli Taşımacılığı

Günümüz taşımacılık sektörünün en iyi hizmetlerini sunan Çolakoğulları Nakliyat; koli taşımacılığı hizmetlerinde de sizlere kaliteli ve profesyonel bir nakliye süreci sunmaktayız. Koli taşımacılığı hizmetlerinin kendi başına özel bir taşıma şeklinin olduğunu lütfen unutmayın. Özellikle kurumsal taşımacılık hizmetlerinde bir bölüm olan koli nakliyesi konusunda profesyonel taşıma şirketleri ile hareket etmeniz en mantıklı yol olacaktır.

Koli Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle her taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi koli taşıma hizmetlerinde de dikkat etmemiz gereken durumlar vardır. Taşımacılığın en alt seviyesi olarak kabul edilen bu hizmette dikkatli olmamız gerekmektedir.

  • Koli taşımacılığı için taşınacak ürüne istinaden özel koli gönderilmesi gerekmektedir.
  • Kolinin taşıdığı ürünü gerçekten taşıyabilecek özelliklere sahip olması gerekmektedir.
  • Özellikle evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerinde; evrak yada cam eşya taşıma işlemleri sırasında koli tercihini yaparken dikkat etmek gerekmektedir.
  • Taşınacak ürünlerle ilgili ekspertiz hizmeti sağladıktan sonra kolilerin boyutları ve kalınlıklarının yani gramajlarının ayarlanması gerekmektedir.
  • Koli taşımacılığında gerekli taşıma araçlarının her firmada bulunması gerekmektedir.
  • Koli taşıma hizmetlerinde en önemli konulardan biri de koli taşırken o koliler için etiketleme hizmetinin verilmesi gerekmektedir.
  • Yine koli nakliye hizmeti sırasında kolinin açılmaması için en iyi bantların kullanılması gerekmektedir.
Koli Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Koli Taşıma Şirketleri

Şirketimiz yıllardan beri koli nakliyesi konusunda büyük bir profesyonellik göstererek referans sahibi olmuştur. Tecrübeli bir hizmet sunan şirketimiz, her zaman müşteriler tarafından ilk tercih edilen nakliyat şirketi olmuştur.

Koli Taşımacılığında Kullanılan Koli Ebatlar Nelerdir.

Kolimeme işlemlerinde firmamız her türlü ürüne karşın özel paketleme malzemeleri kullanmaktadır. Her ürünün boyutu farklı olduğu için firmamızda koli üretiminde belli bir boyut kısıtlaması yoktur. Çolakoğulları Nakliyat firması olarak; her çeşit koli tedariğini rahatlıkla sağlamaktayız.

Şirketimiz özellikle kurumsal evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerinde 40*60*40 cm ebatlarında koliler kullanarak hem taşınmanın daha rahat olmasını hem de müşterilerin evlerinde çok fazla yer kaplamadan rahatlıkla hareket ettirilebilecek boyutlardan tedarik edilmektedir.

Sizde şirketimizden ayrıntılı bilgi alışverişini gerçekleştirmek isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçerek Koli nakliye hizmetlerinizi başarılı bir şekilde alabilirsiniz. Güvenin ve kalitenin tek adresi olan şirketimiz ile dilediğiniz miktarda kolinizi taşıtabilirsiniz. Firmamızın ofis ve koli taşıma hizmetleri ile ilgili videolarını youtube sayfamızda bulabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğulları nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.
Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında süprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.
Ekspertiz hizmetleri ücretli mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.
Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.
Kasa gibi ağır taşımacılık yapıyor musunuz?
Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz
Ofis mobilyalarını ve sandalyelerini nasıl taşıyorsunuz?
Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.
Uluslararası taşımacılık yapıyor musunuz?
Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.
Size nasıl ulaşırım?
Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02

Koronavirüs tedbirlerini uyguluyor musunuz?
Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kulanılmaktadır.
Koli Taşımacılığını Nasıl Yapıyorsunuz
Koli taşımacılığı ile ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.
Koli taşımacılığında kullanılan koliler sıfır mı?
Tüm kolilerimiz firmamızın baskılı kolileri olup tamamen sıfır kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

ofis taşımacılığı hizmetlerinde ekspertiz hizmeti mevcuttur. Ve bu hizmetlerimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır.

ofis taşıma fiyatları ile ilgili yapılan değerlendirme ve inceleme sonucunda netlik kazanmaktadır. Hemen fiyat almak için ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

ofisten ofise taşımacılık hizmetleri; taşınan ofisin metrekare üzerine hazırlanan ofis malzemelerinin miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

ofis nakliye fiyatları firmamız tarafından yapılan ekspertiz ve siz değerli müşterilerimizin tarafımıza vereceği bilgiler doğrultusunda belirlenmektedir.

Ofis taşıma hizmetlerinin tamamında firmamız tüm eşyalarınızı detaylı olarak sigortalattırmaktadır. Yapılan tüm nakliye işlemleri firmamız tarafından hasarları ile beraber karşılanmaktadır.

Ofis taşıma ücretleri; bir ofisin bir yerden başka bir yere, müşterinin istediği hizmet şekline göre değişkenlik gösteren bir durumdur.

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde çalışan tüm personellerimiz firmamızın bünyesinde yer alan personellerden oluşmaktadır. Personel sayısı yapılacak hizmetin hacmine göre değişkenlik göstermektedir.