Koli Taşımacılığı

Günümüz taşımacılık sektörünün en iyi hizmetlerini sunan Level Taşımacılık; koli taşımacılığı hizmetlerinde de sizlere kaliteli ve profesyonel bir nakliye süreci sunmaktayız. Koli taşımacılığı hizmetlerinin kendi başına özel bir taşıma şeklinin olduğunu lütfen unutmayın. Özellikle kurumsal taşımacılık hizmetlerinde bir bölüm olan koli nakliyesi konusunda profesyonel taşıma şirketleri ile hareket etmeniz en mantıklı yol olacaktır.

Koli Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle her taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi koli taşıma hizmetlerinde de dikkat etmemiz gereken durumlar vardır. Taşımacılığın en alt seviyesi olarak kabul edilen bu hizmette dikkatli olmamız gerekmektedir.

  • Koli taşımacılığı için taşınacak ürüne istinaden özel koli gönderilmesi gerekmektedir.
  • Kolinin taşıdığı ürünü gerçekten taşıyabilecek özelliklere sahip olması gerekmektedir.
  • Özellikle evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerinde; evrak yada cam eşya taşıma işlemleri sırasında koli tercihini yaparken dikkat etmek gerekmektedir.
  • Taşınacak ürünlerle ilgili ekspertiz hizmeti sağladıktan sonra kolilerin boyutları ve kalınlıklarının yani gramajlarının ayarlanması gerekmektedir.
  • Koli taşımacılığında gerekli taşıma araçlarının her firmada bulunması gerekmektedir.
  • Koli taşıma hizmetlerinde en önemli konulardan biri de koli taşırken o koliler için etiketleme hizmetinin verilmesi gerekmektedir.
  • Yine koli nakliye hizmeti sırasında kolinin açılmaması için en iyi bantların kullanılması gerekmektedir.

Şirketimiz yıllardan beri koli nakliyesi konusunda büyük bir profesyonellik göstererek referans sahibi olmuştur. Tecrübeli bir hizmet sunan şirketimiz, her zaman müşteriler tarafından ilk tercih edilen nakliyat şirketi olmuştur.

Koli Taşımacılığında Kullanılan Koli Ebatlar Nelerdir.

Kolimeme işlemlerinde firmamız her türlü ürüne karşın özel paketleme malzemeleri kullanmaktadır. Her ürünün boyutu farklı olduğu için firmamızda koli üretiminde belli bir boyut kısıtlaması yoktur. Level Taşımacılık firması olarak; her çeşit koli tedariğini rahatlıkla sağlamaktayız.

Şirketimiz özellikle kurumsal evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerinde 40*60*40 cm ebatlarında koliler kullanarak hem taşınmanın daha rahat olmasını hem de müşterilerin evlerinde çok fazla yer kaplamadan rahatlıkla hareket ettirilebilecek boyutlardan tedarik edilmektedir.

Sizde şirketimizden ayrıntılı bilgi alışverişini gerçekleştirmek isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçerek Koli nakliye hizmetlerinizi başarılı bir şekilde alabilirsiniz. Güvenin ve kalitenin tek adresi olan şirketimiz ile dilediğiniz miktarda kolinizi taşıtabilirsiniz. Firmamızın ofis ve koli taşıma hizmetleri ile ilgili videolarını youtube sayfamızda bulabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Level Taşımacılık olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.

Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.

Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında sürprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.

Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.

Evet mesafe fark etmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.

Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz.

Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.

Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.

Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kullanılmaktadır.

Koli taşımacılığı ile ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

Tüm kolilerimiz firmamızın baskılı kolileri olup tamamen sıfır kullanılmaktadır.