Koli Taşımacılığı

Günümüz taşımacılık sektörünün en iyi hizmetlerini sunan Level Taşımacılık; koli taşımacılığı hizmetlerinde de sizlere kaliteli ve profesyonel bir nakliye süreci sunmaktayız. Koli taşımacılığı hizmetlerinin kendi başına özel bir taşıma şeklinin olduğunu lütfen unutmayın. Özellikle kurumsal taşımacılık hizmetlerinde bir bölüm olan koli nakliyesi konusunda profesyonel taşıma şirketleri ile hareket etmeniz en mantıklı yol olacaktır.

Koli Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle her taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi koli taşıma hizmetlerinde de dikkat etmemiz gereken durumlar vardır. Taşımacılığın en alt seviyesi olarak kabul edilen bu hizmette dikkatli olmamız gerekmektedir.

Koli Taşımacılığı
Koli Taşımacılığı
 • Koli taşımacılığı için taşınacak ürüne istinaden özel koli gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kolinin taşıdığı ürünü gerçekten taşıyabilecek özelliklere sahip olması gerekmektedir.
 • Özellikle evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerinde; evrak yada cam eşya taşıma işlemleri sırasında koli tercihini yaparken dikkat etmek gerekmektedir.
 • Taşınacak ürünlerle ilgili ekspertiz hizmeti sağladıktan sonra kolilerin boyutları ve kalınlıklarının yani gramajlarının ayarlanması gerekmektedir.
 • Koli taşımacılığında gerekli taşıma araçlarının her firmada bulunması gerekmektedir.
 • Koli taşıma hizmetlerinde en önemli konulardan biri de koli taşırken o koliler için etiketleme hizmetinin verilmesi gerekmektedir.
 • Yine koli nakliye hizmeti sırasında kolinin açılmaması için en iyi bantların kullanılması gerekmektedir.

Şirketimiz yıllardan beri koli nakliyesi konusunda büyük bir profesyonellik göstererek referans sahibi olmuştur. Tecrübeli bir hizmet sunan şirketimiz, her zaman müşteriler tarafından ilk tercih edilen nakliyat şirketi olmuştur.

Koli Taşımacılığında Kullanılan Koli Ebatlar Nelerdir.

Koli Taşımacılığı
Koli Taşımacılığı

Kolimeme işlemlerinde firmamız her türlü ürüne karşın özel paketleme malzemeleri kullanmaktadır. Her ürünün boyutu farklı olduğu için firmamızda koli üretiminde belli bir boyut kısıtlaması yoktur. Level Taşımacılık firması olarak; her çeşit koli tedariğini rahatlıkla sağlamaktayız.

Şirketimiz özellikle kurumsal evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerinde 40*60*40 cm ebatlarında koliler kullanarak hem taşınmanın daha rahat olmasını hem de müşterilerin evlerinde çok fazla yer kaplamadan rahatlıkla hareket ettirilebilecek boyutlardan tedarik edilmektedir.

Sizde şirketimizden ayrıntılı bilgi alışverişini gerçekleştirmek isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçerek Koli nakliye hizmetlerinizi başarılı bir şekilde alabilirsiniz. Güvenin ve kalitenin tek adresi olan şirketimiz ile dilediğiniz miktarda kolinizi taşıtabilirsiniz. Firmamızın ofis ve koli taşıma hizmetleri ile ilgili videolarını youtube sayfamızda bulabilirsiniz.

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

Türkiye’nin Ofis Nakliye Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Koli Taşıma Şirketiyiz

Ön İnceleme: Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme: Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç: Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi: Asansör Sistemi
Güvenilirlik: Eşya Sigortalama

Sizlerden Gelen Sorular

Koli Taşıma Ücreti Ne Kadar?

Koli taşıma ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve koli eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Koli Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, koli taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz.