Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Kaliteli Ofis Mobilyası Taşıma Şirketleri

25.05.2020
444 görüntülenme
Kaliteli Ofis Mobilyası Taşıma Şirketleri

Ofis taşımacılığında mobilya üzerine olduğu için bu konuda çok titiz davranmak gerekecektir. Türkiye'de ofis taşımacılığı alanında isim yapmış olan Çolakoğulları nakliyat şirketimiz, kaliteli ofis mobilyası taşıma şirketleri arasında işini en iyi şekilde organize ederek sizlere istediğiniz hizmet şeklini sunabilmektedir. 1956 yılından beri İstanbul merkez ofis olmak üzere; Türkiye'nin birçok iline hizmetlerini götüren şirketimiz, kurumsal şirketler ile yapmış olduğu nakliye hizmetlerinde süreklilik haline getirmiştir.

1956'Dan Beri Ofis Mobilyası Taşımacılığı

sektörümüzün en eski taşıma şirketlerinden biri olan Çolakoğulları nakliyat, ofis taşımacılığı hizmetlerinin ana birimi olan mobilyalarla ilgili özel hizmetler sergilemektedir. Uzman kadrosu içerisinde profesyonel mobilyacıları ile tüm mobilyalarınızı ayrıntılı olarak sökerek ve kaliteli malzemeler eşliğinde paketleyici personelleri ile yeni ofisinizi taşınmasını sağlamaktadır. Firmamız yeni ofisinizde bulunan mobilyalarınızı ayrıntılı olarak kurmaktadır. Ve tarafınıza teslim etmektedir. Her zaman personellerinin yaptığı işe güvenen firmamız, hangi tür mobilya olursa olsun de montaj ve montaj işlemlerinde başarılı bir şekilde hareket etmektedir.

Kaliteli Ofis Mobilyası Taşıma Şirketleri Hizmetlerimiz

kaliteli ofis mobilya taşımacılığı

Ofis taşıma hizmetlerinde özellikle Türkiye'nin sayılı isim yapmış firmaları ile ortak hareket etmektedir. Koleksiyon, nurus gibi devasal üretim tesisleri olan mobilya şirketleri ile  ortak çalışmalar yürütmektedir. Her zaman müşteri memnuniyetini baz alarak taşımacılık faaliyetlerini yürüten firmamız, ofis taşımacılığı hizmetlerinde mobilya taşıma, söküm ve takım işlemlerine büyük önem vermektedir.

Uzman Mobilyacılar İle Ofis Mobilyalarınız Emin Ellerde

Türkiye'de taşımacılık hizmetlerine yeni boyut kazandıran ve kurumsal taşımacılık hizmetlerinde tek başına lider konumda olan Çolakoğulları nakliyat firması, her türlü firmalar ile çalışmalarını yürütmektedir. Kuruluşundan bu yana en kaliteli mobilyacıları bünyesine alarak tüm nakliye hizmetlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Ofis taşıma süreçleri ile ilgili olarak; kaliteli ofis mobilyası taşıma şirketleri ile ilgili birçok makalesi mevcuttur.

Sosyal medyada da popüler olan firmamızın İnstagram sayfasında da firmamızın taşımacılık faaliyetleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Türkiye'nin en elit ve güvenilir taşıma şirketi ile dilediğiniz hizmet türlerini rahatlıkla alabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğlu nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular

ofis taşımacılığı hizmetlerinde ekspertiz hizmeti mevcuttur. Ve bu hizmetlerimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır.

ofis taşıma fiyatları ile ilgili yapılan değerlendirme ve inceleme sonucunda netlik kazanmaktadır. Hemen fiyat almak için ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

ofisten ofise taşımacılık hizmetleri; taşınan ofisin metrekare üzerine hazırlanan ofis malzemelerinin miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

ofis nakliye fiyatları firmamız tarafından yapılan ekspertiz ve siz değerli müşterilerimizin tarafımıza vereceği bilgiler doğrultusunda belirlenmektedir.

Ofis taşıma hizmetlerinin tamamında firmamız tüm eşyalarınızı detaylı olarak sigortalattırmaktadır. Yapılan tüm nakliye işlemleri firmamız tarafından hasarları ile beraber karşılanmaktadır.

Ofis taşıma ücretleri; bir ofisin bir yerden başka bir yere, müşterinin istediği hizmet şekline göre değişkenlik gösteren bir durumdur.

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde çalışan tüm personellerimiz firmamızın bünyesinde yer alan personellerden oluşmaktadır. Personel sayısı yapılacak hizmetin hacmine göre değişkenlik göstermektedir.