Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Kaliteli Ofis Mobilyası Taşıma Şirketleri

25.05.2020
244 görüntülenme
Kaliteli Ofis Mobilyası Taşıma Şirketleri

Türkiye'de ofis taşımacılığı alanında isim yapmış olan Çolakoğulları nakliyat şirketimiz, kaliteli ofis mobilyası taşıma şirketleri arasında işini en iyi şekilde organize ederek sizlere istediğiniz hizmet şeklini sunabilmektedir. 1956 yılından beri İstanbul merkez ofis olmak üzere; Türkiye'nin birçok iline hizmetlerini götüren şirketimiz, kurumsal şirketler ile yapmış olduğu nakliye hizmetlerinde süreklilik haline getirmiştir.

1956'Dan Beri Ofis Mobilyası Taşımacılığı

sektörümüzün en eski taşıma şirketlerinden biri olan Çolakoğulları nakliyat, ofis taşımacılığı hizmetlerinin ana birimi olan mobilyalarla ilgili özel hizmetler sergilemektedir. Uzman kadrosu içerisinde profesyonel mobilyacıları ile tüm mobilyalarınızı ayrıntılı olarak sökerek ve kaliteli malzemeler eşliğinde paketleyici personelleri ile yeni ofisinizi taşınmasını sağlamaktadır. Firmamız yeni ofisinizde bulunan mobilyalarınızı ayrıntılı olarak kurmaktadır. Ve tarafınıza teslim etmektedir. Her zaman personellerinin yaptığı işe güvenen firmamız, hangi tür mobilya olursa olsun de montaj ve montaj işlemlerinde başarılı bir şekilde hareket etmektedir.

kaliteli ofis mobilya taşımacılığı

kaliteli ofis mobilya taşımacılığı

Ofis taşıma hizmetlerinde özellikle Türkiye'nin sayılı isim yapmış firmaları ile ortak hareket etmektedir. Koleksiyon, nurus gibi devasal üretim tesisleri olan mobilya şirketleri ile  ortak çalışmalar yürütmektedir. Her zaman müşteri memnuniyetini baz alarak taşımacılık faaliyetlerini yürüten firmamız, ofis taşımacılığı hizmetlerinde mobilya taşıma, söküm ve takım işlemlerine büyük önem vermektedir.

Uzman Mobilyacılar İle Ofis Mobilyalarınız Emin Ellerde

Türkiye'de taşımacılık hizmetlerine yeni boyut kazandıran ve kurumsal taşımacılık hizmetlerinde tek başına lider konumda olan Çolakoğulları nakliyat firması, her türlü firmalar ile çalışmalarını yürütmektedir. Kuruluşundan bu yana en kaliteli mobilyacıları bünyesine alarak tüm nakliye hizmetlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Ofis taşıma süreçleri ile ilgili olarak; kaliteli ofis mobilyası taşıma şirketleri ile ilgili birçok makalesi mevcuttur.

Sosyal medyada da popüler olan firmamızın İnstagram sayfasında da firmamızın taşımacılık faaliyetleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Türkiye'nin en elit ve güvenilir taşıma şirketi ile dilediğiniz hizmet türlerini rahatlıkla alabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğlu nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.
Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında süprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.
Ekspertiz hizmetleri ücretli mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.

Kaliteli Ofis Taşıma Hizmet Soruları

Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.
Kasa gibi ağır taşımacılık yapıyor musunuz?
Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz
Ofis mobilyalarını ve sandalyelerini nasıl taşıyorsunuz?
Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.
Uluslararası taşımacılık yapıyor musunuz?
Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.
Size nasıl ulaşırım?
Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02
Koronavirüs tedbirlerini uyguluyor musunuz?
Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kulanılmaktadır.
Open chat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?