İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Şirketleri

Bugün yazımızda sizlere İstanbul’un en iyi ofis taşıma şirketleri ile ilgili bilgiler veriyor olacağız. İstanbul, ülkemizde kendi başına bir ülke olarak kabul edilen bir ilimizdir. Bu ilimizde her türlü özel ve kamuya ait genel müdürlükler mevcuttur. Bu da doğal olarak kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerini tetiklemektedir. İstanbul’un en iyi ofis taşıma şirketleri ile ilgili araştırmalarımız taşınma süreçlerinde yoğun olarak gerçekleştirilmektedir. Level ofis taşıma firması da bu hizmetleri başarılı bir şekilde sürdüren kaliteli nakliyat firmalarından biridir.

1956 yılından beri sektörüne büyük hizmetler veren ve günümüzde İstanbul’da birçok şirket tarafından taşımacılık faaliyetlerinde ilk tercih edilen kurum olarak gözümüze çarpmaktadır. Yılların deneyimli firması olarak her daim başarılı olan Level Taşımacılık firması sizlere her konuda gerekli profesyonel desteği sağlamaktadır.

En İyi Ofis Taşıma Şirketi Level Taşımacılıktır

İstanbul'un En İyi Ofis Taşıma Şirketleri
İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Şirketleri

Evet, günümüz taşımacılık sektöründe yıllarını bu hizmete veren, en iyi elemanları çalıştıran, tüm taşımacılık faaliyetlerinde sigortalı nakliye hizmetlerine önem veren ve en iyi referanslara sahip olan tek nakliyat şirketi olarak biz Level Taşımacılık firması mevcuttur.

Firmamız ücretsiz ekspertiz hizmetleri ile tüm ofis malzemelerinizi ayrıntılı olarak paketleyerek yeni adresinize kurulup yerleştirilmektedir. Firmamız, ofis taşıma hizmetlerinde gerçekleştirmiş olduğu özel sigortalama hizmetleri ile sizlere her konuda gerekli profesyonel desteği sağlamaktadır. Sizde Level Taşımacılık firması ile tüm ofis malzemelerinizi en iyi şekilde taşınmasını sağlamak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ofis taşıma sektöründe başarılı olan ve tüm şirketlerin güvencesini kazanan firmamız ile sizlerde çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Her zaman her yerde en iyi olmak için büyük çaba sarf eden şirketimiz İstanbul’un en iyi ofis taşıma şirketi olarak anılmaktadır.

Türkiye’nin başarılı iş politikasını çok iyi bir şekilde yürüten ve günümüz taşımacılık sektöründe örnek bir nakliye firması olarak anılan Level Taşımacılık firması ile artık sizlerinde tanışma zamanı gelmedi mi? Hemen firmamız ile hızlı bir şekilde iletişime geçerek ofis taşımacılığı hizmetlerinde profesyonel bir destek alabilirsiniz. Başarının ve güvenin tek adresi biz Level Taşımacılık firması olduğunu asla unutmayınız.

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Şirketleri Arasındaki Level Nakliyat Firmasının Avantajları Nelerdir?

İstanbul'un En İyi Ofis Taşıma Şirketleri
İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Şirketleri
 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.
 • İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Şirketleri arasında gösterilir.  

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. 

İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Şirketleri Hangisidir?
İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Şirketleri arasında birincil adres, Level Nakliyat Firmasıdır.