Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

İstanbul'un En İyi Ofis Taşıma Şirketleri

10.05.2020
485 görüntülenme
İstanbul'un En İyi Ofis Taşıma Şirketleri

Bugün yazımızda sizlere İstanbul'un en iyi ofis taşıma şirketleri ile ilgili bilgiler veriyor olacağız. İstanbul, ülkemizde kendi başına bir ülke olarak kabul edilen bir ilimizdir. Bu ilimizde her türlü özel ve kamuya ait genel müdürlükler mevcuttur. Bu da doğal olarak kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerini tetiklemektedir. İstanbul'un en iyi ofis taşıma şirketleri ile ilgili araştırmalarımız taşınma süreçlerinde yoğun olarak gerçekleştirilmektedir. Çolakoğulları ofis taşıma firması da bu hizmetleri başarılı bir şekilde sürdüren kaliteli nakliyat firmalarından biridir.

1956 yılından beri sektörüne büyük hizmetler veren ve günümüzde İstanbul'da birçok şirket tarafından taşımacılık faaliyetlerinde ilk tercih edilen kurum olarak gözümüze çarpmaktadır. Yılların deneyimli firması olarak her daim başarılı olan Çolakoğulları nakliyat firması sizlere her konuda gerekli profesyonel desteği sağlamaktadır.

En İyi Ofis Taşıma Şirketi ÇOLAKOĞULLARI Nakliyattır

Evet, günümüz taşımacılık sektöründe yıllarını bu hizmete veren, en iyi elemanları çalıştıran, tüm taşımacılık faaliyetlerinde sigortalı nakliye hizmetlerine önem veren ve en iyi referanslara sahip olan tek nakliyat şirketi olarak biz Çolakoğulları nakliyat firması mevcuttur.

Firmamız ücretsiz ekspertiz hizmetleri ile tüm ofis malzemelerinizi ayrıntılı olarak paketleyerek yeni adresinize kurulup yerleştirilmektedir. Firmamız, ofis taşıma hizmetlerinde gerçekleştirmiş olduğu özel sigortalama hizmetleri ile sizlere her konuda gerekli profesyonel desteği sağlamaktadır. Sizde Çolakoğulları nakliyat firması ile tüm ofis malzemelerinizi en iyi şekilde taşınmasını sağlamak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ofis taşıma sektöründe başarılı olan ve tüm şirketlerin güvencesini kazanan firmamız ile sizlerde çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Her zaman her yerde en iyi olmak için büyük çaba sarf eden şirketimiz İstanbul'un en iyi ofis taşıma şirketi olarak anılmaktadır.

İstanbul'un En İyi Ofis Taşıma Şirketleri Hizmetlerimiz

İstanbul en iyi ofis taşıma şirketleri

Türkiye'nin başarılı iş politikasını çok iyi bir şekilde yürüten ve günümüz taşımacılık sektöründe örnek bir nakliye firması olarak anılan Çolakoğulları nakliyat firması ile artık sizlerinde tanışma zamanı gelmedi mi? Hemen firmamız ile hızlı bir şekilde iletişime geçerek ofis taşımacılığı hizmetlerinde profesyonel bir destek alabilirsiniz. Başarının ve güvenin tek adresi biz Çolakoğulları nakliyat firması olduğunu asla unutmayınız.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğlu nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.
Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında süprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.
Ekspertiz hizmetleri ücretli mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.
Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Soru ve Cevapları

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.
Kasa gibi ağır taşımacılık yapıyor musunuz?
Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz
Ofis mobilyalarını ve sandalyelerini nasıl taşıyorsunuz?
Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.
Uluslararası taşımacılık yapıyor musunuz?
Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.
Size nasıl ulaşırım?
Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02
Koronavirüs tedbirlerini uyguluyor musunuz?
Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kulanılmaktadır.
] }