2024 Yılının En İyi Ofis Taşıma Firması

2024 yılının en iyi ofis taşıma firması, Level Nakliyat olarak ön plana çıkmaktadır. Ofis eşyalarının taşınması sürecinde gösterdiğimiz hassasiyet, 2024 yılında da bizi lider firma konumuna getirdi. Firmamız, var olduğu yarım asrı aşkın sürelik bu serüvende, hizmet sağladığı tüm müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Siz de binlerce memnun müşterimizden biri olmak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. 

2024 Yılının En İyi Ofis Taşıma Firması Level Nakliyat?

En İyi Ofis Taşıma Firması2024 yılının en iyi ofis taşıma firması Level Nakliyat, bu sektördeki en iyi tercihiniz olacaktır. Ofis taşıma alanında uyguladığımız işlemler, her daim müşteri odaklı şekilde gelişmektedir. Yani biz, siz değerli müşterilerimizin bu kapsamda kolaylık yaşamasını ziyadesiyle önemsiyoruz. Ofis taşımacılığı için ödediğiniz ücretlerin de karşılığını sağlama taraftarıyız. Bu sebeple, bize gönül rahatlığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizin için her daim en iyi hizmet kalitesini sunacağız. 

İstanbul ofis taşıma firmaları arasında adeta bir yıldız gibi parlamamız, elbette ki iş kalitemizin iyi olmasından kaynaklanmaktadır. Siz de bizden hizmet alarak, üstün hizmet kalitemizden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Unutmayın ki ofis nakliyesi gibi zorlu bir işlem sürecinin uzman kişilerce yapılması gerekir. Yeterli uzmanlık ve kurumsallık sağlanamazsa, birtakım istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Biz, en iyi ofis taşıma firması olarak bu kapsamdaki tüm sorunları ortadan kaldırıp size son derece kaliteli hizmetler sunuyoruz. 

Level Nakliyat Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Expertiz Yapılacaktır Expertiz Yapılacaktır

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

En İyi Ofis Taşıma FirmasıProfesyonel ofis taşımacılığı kapsamında her daim müşteri memnuniyetine öncelik vermekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında eğer sizlerin memnuniyeti sağlanıyorsa, işte biz kendimizi o zaman işimizde başarılı görürüz. Zaten tam olarak bu özelliklerimiz sayesinde 2024 yılının en iyi ofis taşıma firması seçildik. Tüm müşterilerimiz, kendilerine sağlamış olduğumuz hizmetler kapsamında memnuniyetlerini dile getirmektedir. 

Ofis taşıma şirketleri arasından bizi tercih ettiğinizde, tam da istediğiniz gibi bir ofis taşıma hizmeti alabileceksiniz. Level Nakliyat firmamız bünyesinde çalışan kişiler, ofis taşımacılığı konusunda uzmandır. Yani tüm ekip olarak bu alanda bilgili ve tecrübeliyiz. Ayrıca ekipmanlarımız da son teknolojik ve nakliye hizmetleri için son derece uygundur. Bizden hizmet aldığınızda ofis eşyalarınızın güvenli bir şekilde transfer edilmesini sağlamış olursunuz. Bize sabit telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca instagram adresimiz de yine ulaşım sağlamanız için uygundur. 

Ofis Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  • İki ofis arasındaki mesafe şehirlerarası olacağı için firmanın uzun yol deneyiminin olması gerekir.
  • Firmanın araç filosu geniş ve ofis nakliyesi için de son derece uygun olmalıdır.
  • Firma personellerinin işinde deneyimli ve güler yüzlü olması gerekir
  • Firma, müşteri memnuniyetine her daim önem vermelidir.
  • Müşterilere her daim kurumsal taşımacılık hizmetlerinin sağlanması gerekir.
  • Ofis eşyası paketleme konusunda uygun malzemeler ve kaliteli işçiliğin yapılması da kesinlikle gereklidir.
  • Ofis taşıma fiyatları bakımından uygun seçeneklerin sunulması da gerekir.

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. 

2024 Yılının En İyi Ofis Taşıma Firması Hangisidir?

2024 yılının en iyi ofis taşıma firması Level Nakliyat olarak ön plana çıkmaktadır.