Ayazağa Ofis Taşıma Şirketleri

Google’da kısa bir Ayazağa ofis taşıma şirketleri araştırması yaptığınız takdirde karşınıza çok sayıda nakliyat firması çıkıyor, değil mi? Ofis taşıma noktasında hizmet veren Ayazağa nakliyat firmalarının sayısı çok fazla olmakla birlikte, bu firmaların birçoğu profesyonel yetkinliğe sahip değildir. Ayazağa profesyonel nakliyat firmaları, ya laboratuvar taşımacılığından üniversite taşımacılığına kadar birçok alanda faaliyet gösterip bu alanların tamamında profesyonel hizmet verirler, ya da yalnızca Ayazağa ofis taşıma hizmetine odaklanırlar. Ancak bir müşteri olarak çoğu zaman bir nakliyat firmasının profesyonel bir nakliyat firması olup olmadığını ilk bakışta anlayamazsınız. Bu yazımızda Ayazağa ofis taşıma şirketleri araştırması yaparken kullanabileceğiniz bazı kıstaslardan bahsetmek istiyoruz.

Ayazağa Ofis Taşıma Şirketleri Arasında En İyisi Biziz!

Ayazağa Ofis Taşıma Şirketleri
Ayazağa Ofis Taşıma Şirketleri

Öncelikle ofis taşıma hizmeti veren Ayazağa nakliyat şirketi ile iletişime geçtiğinizde şirket yetkilisine ofis taşımacılığı süreci hakkında genel sorular yöneltebilirsiniz. Eğer iletişim kurduğunuz Ayazağa ofis taşıma şirketi ekspertiz sürecine vurgu yapmıyorsa şirketin profesyonelliği noktasında biraz çekinceli olabilirsiniz. Çünkü profesyonel ofis nakliyat şirketleri size öncelikle ekspertiz sürecinden bahsederler. Bir ofisin başka bir yere taşınmasında en önemli nokta ofiste yer alan belge ve eşyaların eksiksiz şekilde taşınmasıdır. Bu tür profesyonel bir nakliyat işlemi için öncelikli olarak ofiste bulunan bütün eşya ve belge varlığı Ayazağa ofis taşıma şirketi tarafından kayıt altına alınmalıdır. Bu işlemi ciddiye almayan nakliyat firmaları taşınma sürecinde sizi belge kayıplarına yol açabilirler ve üstelik daha da kötüsü, hiçbir sorumluluk kabul etmeyebilirler.

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Ofis Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

 • İki ofis arasındaki mesafe şehirlerarası olacağı için firmanın uzun yol deneyiminin olması gerekir.
 • Firmanın araç filosu geniş ve ofis nakliyesi için de son derece uygun olmalıdır.
 • Firma personellerinin işinde deneyimli ve güler yüzlü olması gerekir
 • Firma, müşteri memnuniyetine her daim önem vermelidir.
 • Müşterilere her daim kurumsal taşımacılık hizmetlerinin sağlanması gerekir.
 • Ofis eşyası paketleme konusunda uygun malzemeler ve kaliteli işçiliğin yapılması da kesinlikle gereklidir.
 • Ofis taşıma fiyatları bakımından uygun seçeneklerin sunulması da gerekir.

Ayazağa Ofis Taşımacılığı

Ayazağa Ofis Taşıma Şirketleri
Ayazağa Ofis Taşıma Şirketleri

Profesyonel Ayazağa nakliyat firmaları size hukuk önünde güvence verirler. Ayazağa ofis taşımacılığı için ulaştığınız Ayazağa nakliye firması sizinle sözleşme yapmaya sıcak bakmalıdır. Sözleşmeler hem müşteriyi hem de satıcı tarafı hukuk önünde güvence altına alırlar. Böylece ofis taşıma sırasında yaşanacak kayıp evrak durumlarının sizi uğratacağı maddi zararı telafi etme şansınız olacaktır. Zaten profesyonel nakliyat firmaları taşıma işleminden önce uzman eksperleri ile her şeyi kayıt altına alırlar. Ofis taşımacılığı hizmeti sona erdiğinde ise herhangi bir hasar ya da eksik söz konusu ise hemen bu durumu kayıt altına alarak sigorta şirketine bilgi verirler.

Ayazağa Ofis Taşıma Şirketleri

Ayazağa ofis taşıma şirketleri seçiminde dikkat edilebilecek bir diğer nokta ise çalışmayı düşündüğünüz Ayazağa nakliyat firması hakkında daha önce internette oluşturulmuş şikayet kayıtlarıdır. Özellikle araştırdığınız nakliyat firmasının geçmiş ofis taşıma tecrübesinin bir kısmını internetteki şikayet sitelerinde okuyabilirsiniz.

Biz Level Taşımacılık olarak binlerce olumlu referansımız ile 1970 yılından bu yana Ayazağa’da profesyonel nakliyat hizmeti veriyoruz. Profesyonel nakliyat faaliyetlerimizin çok önemli bir bölümünü ofis taşıma hizmeti oluşturduğu bu konu hakkında diğer merak ettiğiniz detaylar için her zaman yetkili personelimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca ofis taşıma alanındaki referanslarımızı internet sitemizin ilgili bölümünden inceleyebilirsiniz.

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  
 • Ayazağa Ofis Taşıma Şirketleri aramalarının en iyi adresidir.